Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

CASSOVIA WARRIORS

Mame tu dalsi stelersacky tim
WELCOMEE :thumbsup:
Chlapci vstupuju do premierovej sezony s takouto zostavou:


mctom ( GM )
Rhody - 1 kolo
cizko - 1 kolo
jarji - 1 kolo
len aby tej Steelers Abecedy nebolo privela.. :roll:

ale berieme aspon tak, ze dalsi tim do KTL partie :) aj ked su tam iste tipovacie resty, tak neviem, ci to 1 kolo hosani stihnu..
fúha o týchto chlapcov som ešte nič nepočul iba som zistil, že vzniklo aj tím steelers c :) snaď budú títo chlapci taký drsný a hustý, ako mi min. sezónu, keď sme vstupovali do KTL :) :lol: už je, ale veľa tých Steelers veď bolo raz písane, že aj Steelers b sa má premenovať a to je jedno :frajer2: pravej vám veľa tipovacích úspechov :frajer2:
škoda len že niektorý z nás zaspali vstup :bitka3: snáď sa to zlepší

maro: čo znamená to GM v zátvorke?
GM = General Manager = generalny manazer :)
a inač niekto už riešite tomuto tímu bannery?
poďme chlapi, už len 7b na Evil Insiders a sme predposlední :cool:
takže týmto oznamujem všetkým, že s okamžitou platnosťou od zajtra (4.11.2008) končí v našom tíme čižko a Rhody...čižko sa mi ospravedlnil, že má toho veľa, nestíha to a požiadal ma o uvoľnenie, Rhody mi "leží" v žalúdku kvôli jeho ignorácii a nečinnosti...ich nahradníkmi sú Guisseppe a lilo68...
mctom píše:takže týmto oznamujem všetkým, že s okamžitou platnosťou od zajtra (4.11.2008) končí v našom tíme čižko a Rhody...čižko sa mi ospravedlnil, že má toho veľa, nestíha to a požiadal ma o uvoľnenie, Rhody mi "leží" v žalúdku kvôli jeho ignorácii a nečinnosti...ich nahradníkmi sú Guisseppe a lilo68...
ale bacha na tresty :!:

ak Rhody konci, tim dostava trest -10 bodov za zrusenie platnej zmluvy, netipoval za tim 2x po sebe, nahradeny bez trestu moze byt iba ak netipoval 5x

ak cizko konci, tim dostava tiez trest -10 bodov za zrusenie platnej zmluvy, netipoval za tim 4x po sebe

ale kedze je zmena avizovana od zajtra, tak v pripade cizka je to ok, ak dnes nenatipoval samozrejme

ale v pripade Rhodyho nebude trest iba v tom pripade, ze sam zrusi zmluvu s timom a odratanim bodov bude potrestany on, ale musi to sme napisat on sam alebo treba pockat s jeho nahradenim este 3 dni

este k tomu trestu, neviem ci to bude -10 bodov i pri zapasovom systeme, to by sa este musela komisia KTL dohodnut
ohľadom Rhodyho - s tým som počítal, beriem, no moja trpezlivosť má tiež isté medze!!!
neodložíme dnešní zápas na někdy jindy?aby to bylo fair play?přijde mi blbý vyhrát proti týmu za který natipoval jeden člen...
mctom píše:ohľadom Rhodyho - s tým som počítal, beriem, no moja trpezlivosť má tiež isté medze!!!
teraz co beries, trest :?:
.:Mike:. píše:neodložíme dnešní zápas na někdy jindy?aby to bylo fair play?přijde mi blbý vyhrát proti týmu za který natipoval jeden člen...
nic sa odkladat nebude, je rozpis a je to ich chyba, ze tipuje iba jeden
WildCelt píše:
.:Mike:. píše:neodložíme dnešní zápas na někdy jindy?aby to bylo fair play?přijde mi blbý vyhrát proti týmu za který natipoval jeden člen...
nic sa odkladat nebude, je rozpis a je to ich chyba, ze tipuje iba jeden
OK ...byl to návrch,ale když už je daný rozpis tak co nadělám.. :smile03:
zdravíčko, od 6.11.2008 nastupujeme už v novom zložení:
mctom (GM)
Guisseppe
lilo68
jozinko

Tipu zdar!!! :D
Som rád, že ste-si dal do kopy novo zložení tím. Naozaj to bola s vami pred tým katastrofa, ale teraz snaď to bude už lepšie a budete bojovať a vyhrávať. :wink: Tak zatiaľ zdar a držte sa. :wink:
hladam tim na 3.kolo....tipujem pravidelne ale zatial este sa dohadujem s krokodilmy tak podla toho keby ste chceli
škoda že si sa neozval skôr, keď som zháňal ľudí, teraz sme full... :)
Nazdar borci !!Tak tímto vás vítám v našem svatostánku všech Draků
Bohužel z nikým se tu nepáráme :box: jak můžete vidět zde: :arrow: Obrázek
Tak hrajte opatrně,nebuďte moc aktivní s vaší prohrou se počítá a nikdo se na vás zlobit nebude. :wink: :lol:
zdar pánové, od zajtra do minimálne nedele tu nebudem, natipoval som už do nedele, keby niečo, kontaktujte spolubojovníka lilo68 ;) tipu zdar :good:
az teraz som si vsimol, ze mame vlastnu temu :shock: :D
vitaj nazad mctom a uz nenechavaj tim bez GM :D
podla mojho nazoru, sme to rozbehli dobre, skoda toho trestu... :x
ale pod ciarou skoncit nemienime :D :smile03: :ble:
sewa Giussepp...jj máme aj tému...škoda len že nám niektoré zápasy ušli pomedzi prsty (a toho trestu!!), mno musíme nad čiaru jednoznačne a ukázať všetkým, že NIE SME LEN REZERVNÝ TÍM!!! :idea: :good:
to by trebalo ukazat, ale treba zacat zmenou timu :D nielenze nie sme acka, my nie sme dokonca ani becka, ale az cecka :D
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS