Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

CASSOVIA WARRIORS

Gratulujem Vam, ste nas poriadne rozbili. Hadam bude odveta, chceme Vam to vratit. A treba aj trochu provokovat, inak by tu bola nuda, no nie? :smile03:
trochu OT ale ako sa mozem zucastnit tej tipovacej sutaze :oslava:
Ivan píše:Gratulujem Vam, ste nas poriadne rozbili. Hadam bude odveta, chceme Vam to vratit. A treba aj trochu provokovat, inak by tu bola nuda, no nie? :smile03:
diky, diky...dnes nám to vypálilo poriadne, nabudúce sa možno garde otočí :)
blackhawks88 píše:trochu OT ale ako sa mozem zucastnit tej tipovacej sutaze :oslava:
tak, že začneš tipovať...zatiaľ ako voľný tipér a keď o teba prejaví záujem nejaký tím, tak potom aj tímovo...
noo čo je chlapci....prvé kolo sme vyhrali a teraz nejako spíme :-( treba pridať a ukázať všetkým že sme prvé kolo nevyhrali náhodou :wink:
len vidím, že tu nejako sa táto téma nenavštevuje.... :-(
no tak v tomto kole sme zlyhali na celej čiare :-( už len verím, že v nasledujúcom podáme lepšie výsledky...
snáď hej a pomôcť by nám mala aj nová posila v našom tíme :!: snáď to bola dobrá voľba :)
zaco sa udeluju trestne body?
lebo som si vsimol, ze v 2kole mam jeden.
väčšinou to je za zlé natipovanie....ak napr. namiesto 0 dáš x, alebo skopíruješ zápasy a tipy napíšeš vedľa zápasov a nie pod seba a za takéto hlúposti :)
jj presne, hlavne vtedy, keď nejakým spôsobom musia upravovať tvoje tipy :)

edit: no idem zistiť viac, lebo jak pozerám, mám ho dokonca na úplnom začiatku 2.kola aj ja (rovnako ako aj ty)... neviem, či sa náhodou neprenášajú potom z predchádzajúcich kôl, lebo v 1.kole som mal jeden ...

edit2: no omrkol som si to, ale neprišiel som na dôvod, prečo si ho dostal (lebo ja som ho dostal oprávnene, no u teba neviem prečo) - zisťujem :)
takže oficiálne by som chcel medzi nami privítať branula, ktorý od dnes nahradil v našom tíme jozinka.
Takže vitaj a prajem len samé úspešné tipy :)
pripajam sa - vitaj branulo
braňoooo...si sa mi ešte nepoďakoval, že môžeš za nás tipovať :D :D a tipuj poriadne bo dostaneš :bitka3: :D
eeejha,no dakujem za privitanie ;-))) dufam,že to bude ešte lepšie v tipovaní :) a lilo,neprovokuj,lebo v pondelok ti nedonesiem učebnu pomocku!!! :D ... inač good luck :)
ja ti dám....ale ja sa potom ospravedlním že som sa nemal z čoho učiť a odpovedať pojdeš ty :D :D :-P
tha čo je chlapci.....tipujeme úplne na h...o :-( by sa vám zišlo strhnúť prémie :D
ved je parne kolo. v parnom kole vybuchneme vsetci :D
v 1. si zabral ty, v tretom ja, ale tak 2 a 4 su uz stratene :D (nevzdavam sa, len mam taky tusak.)
mnooo jooo ale teraz v piatom to ide konečne tak ako by to ísť mohlo stále...len tak ďalej :good:
co sa s nami stalo? nejako to neide.
najma mne, sorry. vobec nehraju ako ja tipujem, strasne :D a pritom tipujem vopred, nech maju casu si pozriet ako maju hrat
aj ked sa vam ako teamu nepodarilo postupit do PO, stale mate moznost sa ho ako jednotlivci zucastnit cez PO draft.
staci sa prihlasit a mozno si vas niekto draftuje:
http://hokejforum.com/viewtopic.php?f=36&t=5632
Guisseppe píše:co sa s nami stalo? nejako to neide.
najma mne, sorry. vobec nehraju ako ja tipujem, strasne :D a pritom tipujem vopred, nech maju casu si pozriet ako maju hrat
bude to treba zohnať asi lepšie kontakty v nhl aby si to fakt každý prečítal :D a inač sezóna sa nám pekne rozbehla, škoda, že v tom závere nám došli sily, ale ja verím, že nám to len pomôže do budúcnosti a o rok nám playy off už neujde... tak veľa šťastia hoši :good:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS