Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

STRONG CROCODILES

no jasne Joe presne tak sa to hovori kde sa 2 biju 3 vitazi len dufam ze to teraz tak nebude :angel: vsetko je este mozne ako si napisal 10 dni je este dlha doba a za tych 10 dni sa mozme prepadnut aj na posledne miesto v konferencii :? tak sa nechajme prekvapit ako to vsetko dopadne :frajer2:
ku*va , jak na to kukam , chvilku som tu neni a tu je cista politika :D:D len hadky a bitky :D . Ale strasne sa mi paci aky je kazdy optimista , ja osm nim nikdy nebol az tak :? ale teraz verim tomu ze nejako first place udrzime , lebo rad by som konecne bojoal v play off aj ja .
dnes to bolo tesne, skoro ste boli predbehnuti prievidzakmi :D
Prievidzkami se k nám dnes opět o něco přiblížilo! Od nás je dělí pouhé 2 body! :?
Androj opět netipoval, nechápu! :evil:
ha a je to tu uz sme len 2 body za vami uz vam prihara pod ritami co :lol3: dnes sme zatipovali supeeeer :yahoo: a lepsie ako vy a Ivan mal tiez lepsi vykon ako ty mili alex tak sa tu moc nevychvaluj :frajer2:
Zigy píše:ha a je to tu uz sme len 2 body za vami uz vam prihara pod ritami co :lol3: dnes sme zatipovali supeeeer :yahoo: a lepsie ako vy a Ivan mal tiez lepsi vykon ako ty mili alex tak sa tu moc nevychvaluj :frajer2:
A kdo se vychvaluje? Radši zalez do svého krunýře , než si z tebe udělám svačinu! :D
Jinak, gratulace Ivanovi. :wink:
kua chlapi tak toto nie :!: :evil: dnes nas skoro korytnacky dobehli to nemozme pripustit :!: uz mame pred nimi naskok len 2 b :? takze vsetci od teraz musime zapnut na plne obratky :!: ak este raz zopakujeme chlapi takyto mizerny vysledok ako dnes tak vam znizim platy :D a mna mozte potom takto prefackat :bitka: :D no dost uz bolo srandiciek srandiciek :D dnes mame volno tak si odychnime a nacerpajte nove sily :wink: a v nedele pokracujeme zas v tipovani :) no Alex ani ja nechapem preco androj zas nenatipoval ved asi pred 3 dnami mi napisal do pm ze ak este raz nenatipuje tak vraj odide z nasho teamu ale to mu len tak lachko nedovolim :!: no ale take mam dnes nanho nervy ze vcera nenatipoval :nervy: najradsej by som ho takto prefackal :bitka: lebo si to zasluzi :!: v takychot tazkych chvilach sa na nas vykasle :x no dnes mu budem musiet napisat pm tak uvidim ze co poriesime :sad2: nic sa neda robit chlapi ked androj netipuje pravidelne :? musime bojovat :box: aj bez neho :!: TAK DO TOHO SC !
alex ty si ma asi nedas na svacinu sa preber pozri sa na svoje vykony a na moje a porovnaj si ich ty si oproti mne nula :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: takze si zavri klapacku :!:
Hele Ziggy , ty jedničko , na to abych si tě dal ke svačině nepotřebuju lepší statistiky než ty, to si na tebe počkám za rohem, chytnu tě pod krkem a "promluvíme si" :frajer2: chápeš? ty mistře!
to myslis vazne? dovol aby som sa zasmial :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: poslal by som ta aj jednou rukou k zemi ty macher namakany toto je o tipovani ty demen* takze sa najprv pozri na statistiky a potom nieco hovor
Zigy píše:alex ty si ma asi nedas na svacinu sa preber pozri sa na svoje vykony a na moje a porovnaj si ich ty si oproti mne nula :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: takze si zavri klapacku :!:
no lenze ber do uvahy to ze Alex tipuje len 4 den a ty uz tipujes od zaciatku tohto kola takze sa snim neporovnavaj to neni fer :!: takze sa sa pozri na svoje vykony a na moje a tie radsej porovnavaj :frajer2:
Hele co nadáváš? Uvidíme co přinese budoucnost, jsem tu teprve krátce na to abys mě pasoval na nulu. :!:
presne si tu kratko na to aby som ta porovnaval som mnou a ty x-men sa do toho laskavo neplet a keby mam porovnavat teba so mnou tak sme celkom vyrovnany tak nemachruj tu my si to s alexom vyriesime sami len mna nastvalo to ze ty ma chytis pod krk za rohom a este neviem co vsak uvidite ze my skoncime prvy
teraz som si pozrel tabulku individual mili x-men si len 4 body pred mnou tak by som tu moc nemachroval a ked si taki mudri tak ty sa teraz porovnavaj s Ivanom ty macher
Zigy píše:presne si tu kratko na to aby som ta porovnaval som mnou a ty x-men sa do toho laskavo neplet a keby mam porovnavat teba so mnou tak sme celkom vyrovnany tak nemachruj tu my si to s alexom vyriesime sami len mna nastvalo to ze ty ma chytis pod krk za rohom a este neviem co vsak uvidite ze my skoncime prvy
To že tě naštvalo? To si ze mě děláš legraci? To si jako chlap? Nebo brečíš pokaždé , když na tebe někdo udělá ty-ty-ty :!: :?:
mozme sa kludne stretnut ty chlap a dostal by si nakladacku ze by si si tyzden nesadol len man na tom nastvalo ze ty tu vypisujes taketo kraviny ked to je tipovacia liga este raz pre nepocujucich tipovacia liga tak si laskavo porovnavaj tvoje vykony s mojimi ja za to nemozem ze asi nevies citat ked ti tu musim pripominat ze to je tu o tipovani ak chces kludne prid do Prievidze a mozem ti rozbit hubu s prepacenim lebo uz ma seres ty smrad
Zigy píše:mozme sa kludne stretnut ty chlap a dostal by si nakladacku ze by si si tyzden nesadol len man na tom nastvalo ze ty tu vypisujes taketo kraviny ked to je tipovacia liga este raz pre nepocujucich tipovacia liga tak si laskavo porovnavaj tvoje vykony s mojimi ja za to nemozem ze asi nevies citat ked ti tu musim pripominat ze to je tu o tipovani ak chces kludne prid do Prievidze a mozem ti rozbit hubu s prepacenim lebo uz ma seres ty smrad
Ztratil jsi snad oblíbeného medvídka? Zeptej se maminky jestli ví kde je. Třeba se uklidníš. :!:
ty mna nevytocis na to si moc hlupy mna urazi iba ten co ma nieco v hlave a to ty nemas akurat tam mas nasrate a ja som nevedel ze ty spavas este s maminkou lebo sa bojis tmy
ukludnite sa obaja :!: :!: :!:
a preco by som sa Zigy nemal do toho starat :?: zakazes si mi to :?: Alex je clen nasho teamu a ja ako spravny GM si budem clenov nasho teamu branit :!: a ja tu nemachrujem ale ty si zacal machrovat a porovnavat svoje vykony s Alexovimi takze to nebolo fer a preto som ti napisal ze aby si porovnal svoje vykony a moje aj ked viem ze su vyrovnane :frajer2: no dobre nechajme to uz tak ok :?: :!: predsa sa tu nebudeme hadat ako male deti :D :!: a co sa tyka to ze kto bude na 1 mieste to je este vsetko vo hviezdach :roll: ved na 1 mieste mozu skoncit aj ine teami casu je este dost tak to uz nechajme tak a uvidime ako to vsetko dopadne :angel: presne tak ako napisal janik ukludnite sa obaja :!: a nerobte tu bordel :!:
Kludnite hormony a radsej si vychutnajte toto video: http://youtube.com/watch?v=Oe3FG4EOgyU :lol3: :lol3: :lol3: :lol3:
Zigy píše:teraz som si pozrel tabulku individual mili x-men si len 4 body pred mnou tak by som tu moc nemachroval a ked si taki mudri tak ty sa teraz porovnavaj s Ivanom ty macher
no moje vykony a tvoje su velmi vyrovnane presne tak ako si napisal som od teba len o 4 b v pred ale zatial som lepsi ako ty a moje vykony a Ivanove su tiez velmi vyrovnane Ivan je len 2 b predo mnou takze zatial je lepsi ako ja ale to sa vsetko moze zmenit v priebehu niekolkych dni :)
Joe ja by som si rad pozrel to vydeo :biglol: ale ja mam velmi pomali net dial up ktory mi ide ryhlostou 52.0 kb/s takze to by som musel cakat dost dlho kym mi to nacita :? no ale som sa predsa rozhodol ze si to vydeo kuknem :) a ked sme uz pri tom Schnappi Das Kleine Krokodil tak akurat pred par dnami som kukal na nete obrazky krokodilov a nasiel som tento obrazok :) Obrázek a hned sa mi zapacil tak som si ho stiahol do pocitaca a potom som poslal link wolfikovi na icq nech si stiahne tento obrazok a nech mi ho upravi tak aby som si ho mohol dat na forum do mojho niku ako postavicku :) ale ja som prvo nevedel ze co je to za obrazok :D len potom mi to uz doslo ked mi to wolfik vysvetlil :cool: no a pred par dnami som pisal wolfikovi tiez na icq ze ci by nevedel spravit nasmu teamu nejakeho maskota tak vcera dostal napad ze by nasim maskotom teamu mohol byt schnappi ale ja som mu kazal aby nam spravil nejakeho vymakane krokodila :) no ale ja by som suhlasil aj stym aby bol nasim maskotom teamu aj schnappi ale neviem ci je to dobry napad :| nie je to az moc detske :?: a potom som si pisal aj s MIKE na icq a poslal som mu link shcnappiho a napisal som mu nech si to kukne a ked si to kukol napisal som mu ze si ten obrazok idem dat do niku na forum ako postavicku a on mi na to napisal ze je to moc detske :? tak som si napokon nedal ten obrazok schnappiho na forum do niku ako postavicku :ee: ale teraz ako si Joe zverejnil tento link do nasej temy kde je vydeo zo schnappim tak ma to velmi potesilo a urobilo mi to velku radost :biglol: diki Joe :wink: no mozno predsa si ho dam na forum do niku ako postavicku a mozno sa aj schnappi stane maskotom nasho teamu :) co vy na to :?:
Poslední věc :!: Ziggy, já jsem ti nenadával , to ty tu hážeš sprostými výrazi, jediný co bych pochopil je že jsi 14 letý puberták, ovšem pokud ti je víc, pak je mi tě líto, protože způsob jakým se tu prezentuješ je...no k smíchu. Tečka :!:
ja som mal sice minulu noc 0 bodov ale som si to odcinil dnesnimi 7 bodmi co sa o tebe neda povedat ale ved aj to je uspech drzat si stale svoj bodovi standart (aj ked len 2 body :lol3: )
2122 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS