Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

STRONG CROCODILES

Cibula1210 píše:Pocujte hosi :D nscem sa vtierat , vidim ze je tu bezemna veselo ale .....konci sa pomaly jedno kolo a ja cem vedewt ako som na tom s mojou zmluvou a penazkami :D:D:D
co sa tyka tvojej zmluvy mozem ju predlzit na 2 kola co ty na to :?: a peniazky ti dam kolko budes chciet ak predlzis zmluvu :lol: ale ja dufam a verim ze u nas v teame ostanes aj nadalej :wink: a nevtieras sa som rad ze si po dlhom case zase nieco napisal do nasho topiku :) lebo aj tak malo medzi sebou komunikujeme a to ma hneva :twisted: ale dufam a tiez verim ze sa to zmeni :frajer2:
ale jasne ze hej :) co kam by som utekal , mne je dobre "v krokodilovi" :D jasne berem predlz mi ja do aj do smrti zmluvu :P , mne sa lepsie tipuje v time ked mozem pomahat aj druym a ne len sebe , a sak mozno sa to zmeni , len mam dost svojich provblemov ves a nekedy som rad ze vobec stiham aj natipuvat :wink: ......haloooooooooooooooo zatal :D
Cibula1210 píše:ale jasne ze hej :) co kam by som utekal , mne je dobre "v krokodilovi" :D jasne berem predlz mi ja do aj do smrti zmluvu :P , mne sa lepsie tipuje v time ked mozem pomahat aj druym a ne len sebe , a sak mozno sa to zmeni , len mam dost svojich provblemov ves a nekedy som rad ze vobec stiham aj natipuvat :wink: ......haloooooooooooooooo zatal :D
som rad ze u nas v teame ostavas aj nadalej :wink: :good: lebo STRONG CROCODILES su 4EVER :good: :frajer2:
chalani tak po dnesnom dni sme na poslednom 9 mieste v nasej konferencii to co ma byt :nasraty: po dobrom zaciatku sme to riadne pokazili co ma mrzi :cry: do konca 4 kola KTL este ostava 7 dni tak treba este zabojovat a nevzdavat sa :cinka:
Akoze toot co ?? to co po dnesku akoze ?? .....to akoze fakt myslite vazne hosi to co som videl v tabulke !!! TAK TO TEDA NE !!! NA TO ZABUDNITE A ZACNITE LASKAVO MAKAT :)
chalani do konca tohto kola ostavaju uz len 4 dni a my sme este stale na poslednom mieste :twisted: a na predposledne miesto stracame 5 b ja nechcem aby sme toto kolo skoncili posledny tak zeberte :!:
to musis zacat od seba :wink:
Joe S. píše:to musis zacat od seba :wink:
ved ja sa stale snazim podat co najlepsi vykon ale toto kolo mi vobec nevychadza tak ako by som chcel fnuk :cry: dufam a verim ze od noveho kola to bude lepsie :modlenie: :roll: lenze ja chem aby nas team postupil do play off a to je uz asi nemozne fnuk :cry: ci este mame sancu sa dostat do play off :?:
mozno hej, ale to musi tvoj tim posledne 2 kola vyhrat
Joe S. píše:mozno hej, ale to musi tvoj tim posledne 2 kola vyhrat
ok budeme sa snazit vyhraj aj ked to bude tazke ale my sa nevzdame a budeme makat :cinka: aby sme vyhrali :) ved sme predsa STRONG CROCODILES :frajer2:
chalani dnes sme zase podali slaby vykon :cry: ja 2 b Cibula 4 b androj 0 b a Afinogenov ten ani netipoval :nasraty: :x :twisted: :box: :bitka3: dufam a verim ze po dnesnej noci to uz bude lepsie :modlenie: a konecne sa vyhrabeme z posledneho miesta aspon na predposledne :roll:
Zdar hosi :ä to nei mozne ako idem v poslednych kolach :( prepacte mrzi ma to !! budem sa snazit este co to da :(
Cibula1210 píše:Zdar hosi :ä to nei mozne ako idem v poslednych kolach :( prepacte mrzi ma to !! budem sa snazit este co to da :(
to je v pohode :wink: nemusis sa ospravedlnovat :) ved ani mne sa nedari a ani celemu teamu fnuk :cry: neviem co sa to snami deje ale sa mi to nepaci :( o 2 dni je koniec kola a my sme stale na poslednom mieste fnuk :cry: ale ja este stale dufam a verim ze toto kolo neskoncime na poslednom mieste :modlenie:
to si ani nepripustam :D::D:D:D:D ....ale ne sak snad nebudmee , urcite niesme najhorsi
Cibula1210 píše:to si ani nepripustam :D::D:D:D:D ....ale ne sak snad nebudmee , urcite niesme najhorsi
no ale zatial je to tak sme najhorsi team v zapadnej konferencii a uz mame len 2 dni do konca kola aby sme daco spravili stym ak nechceme byt najhorsim teamom v zapadnej konferencii takze chalani musime zabrat :cinka: :!: :!: :!: GO STRONG CROCODILES GO GO GO :!: :!: :!:
chlapi 4 kolo sa dnes skoncilo a dopadlo pre nas velmi zle :( skoncili sme v zapadnej konferencii na poslednom 9 mieste a zo vsetkych teamov z vychodnej a zapadnej konferencii sme skoncili ako 2 najhorsi team :( ale sme si to jednoznacne zasluzili za tie vykony co sme podavali posledne dni :thumbsdown: ja by som sa vam chcel chlapi ospravedlnit za to ze toto kolo ako GM teamu som nasmu teamu vobec nepomohol z mojimi vykonmi tak mi to prosim prepacte :sorry: som z nasho umiestnenia v tomto kole dost sklamany a smutny :cry: lebo sme mali dobry zaciatok kola ale postupne sme sa prepadavali dolu nizsie v tabulke az sme sa prepadli na dno v tabulke a stade sme sa uz ku koncu kola nevedeli dostat fnuk :cry: ale toto kolo je uz od dnes minulostou neda sa nic robit treba sa stym vysporiadat od dnes sa zacina nove kolo v poradi uz 5 cize do konca sezony uz ostavaju len 2 kola chlapi ak sa chceme este dostat do play off musime sa toto 5 kolo ale aj to co pride za tymto teda 6 kolo umiestnit co najlepsie ja viem ze my na to mame :yes: :frajer2: takze musime zabrat hned od zaciatku a makat makat a makat po cely cas :cinka: :cinka: :cinka: :!: :!: :!: a nesmieme polavit :box: :box: :box: :!: :!: :!: dalej vam este oznamujem ze toto 5 kolo pokracujeme v tom istom zlozeni teamu ako v 4 kole :thumbsup: a nezabudnite dnes podat skor lebo niektore zapasi sa zacinaju skor ako obvykle aby sme hned na zaciatku noveho kola neprisli zbytocne o body
sewas chalosi :D toto kolo sme nezacali zle...len si teba udrzat formu...len tak dalej :clap:
chlapi hned 1 den noveho kola sme podali najlepsi vykon zo vsetkych teamov zapadnej konferencii ziskali sme 19 b co je super :thumbsup: a velmi ma to tesi :yahoo: ja som ziskal 7 b Afinogenov 8 b Cibula 2 b a androj 11 b proste parada dnes to bol vynikajuci vykon :good: az na ten Cibulov ale to je v pohode :wink: chlapi ak budeme aj nadalej podavat taketo vynikajuce vykony ako dnes mame sancu sa este dostat do play off tak STRONG CROCODILES GO GO GO :clap: a ty Afinogenov sa uz konecne rozhodni ci budes aj nadelej v nasom teame alebo nie ok :?: :!: a poprosim ta vyjadri sa k tomuto :!: vopred dakujem :frajer2:
x-men píše:chlapi hned 1 den noveho kola sme podali najlepsi vykon zo vsetkych teamov zapadnej konferencii ziskali sme 19 b co je super :thumbsup: a velmi ma to tesi :yahoo: ja som ziskal 7 b Afinogenov 8 b Cibula 2 b a androj 11 b proste parada dnes to bol vynikajuci vykon :good: az na ten Cibulov ale to je v pohode :wink: chlapi ak budeme aj nadalej podavat taketo vynikajuce vykony ako dnes mame sancu sa este dostat do play off tak STRONG CROCODILES GO GO GO :clap: a ty Afinogenov sa uz konecne rozhodni ci budes aj nadelej v nasom teame alebo nie ok :?: :!: a poprosim ta vyjadri sa k tomuto :!: vopred dakujem :frajer2:


ano ostavam v teame krokodilov...mam tu zmluvu na 2 kola este...
Zdar Hosi. Ospravedlnujem sa za tn vybuch hned v prvom tipovacom dni :( , strasne a mi to poledne kola je*e :( mrzi ma to , snad pojem pomalicky hore a opat by som cel patrit k tahunom muzstva :) no uvidime snad to dnesne kolo nejako vide ,,,,,,,. Ideme na vyhru tak haam nejako prispejema zacne sa aj men konecne darit :thumbsup:
ano ostavam v teame krokodilov...mam tu zmluvu na 2 kola este...[/quote]

Jeb an pocity :) ostan s nami ja dlhsie :)ne len te dve kola na zmluve, teda ak nebude x-MEN proti :)
Cibula ja nebudem proti ja budem naopak len rad ak aj nadelej ostaneme v takomto teamovom zlozeni ako sme teraz :cool: ale on sam nevie co by chcel a to ma hneva :evil: a neplni si svoje veci dostatocne ako by mal za nas team a bere vsetko flegmaticky a podobne :thumbsdown: ale to je na dlho a nechcem to tu rozoberat napisem ti radsej pm a tam ti objasnim situaciu :frajer2:
chlapi dnes sme podali celkom dobry vykon :good: ktory nas zatial udrzal na 1 mieste zapadnej konferencii :) ale treba sa este viac snazit aby sme si udrzali 1 miesto :) a androj ty si uz 2 krat po sebe mal 0 b :D ale to je v pohode aj ja uz mam na svojom konte z tohto kola jednu nulu :D a mozno ich bude aj viac :D dobre chlapi dost bolo srandiciek musime riadne makat :cinka: tak do toho STRONG CROCODILES GO GO GO :clap:
caute chlapi dnes sme podali slaby vysledok a preto sme sa posunuli na 2 miesto v tabulke :( treba sa viac snazit tak dnes musime zabrat :cinka: aby 1 miesto bolo zas nase :) androj a ty si preco vcera netipoval :32: :dup: to uz je niekolko krat co si v nasom teame a nepodaval si :( uz ma to fakt hneva :evil: dufam ze to bolo posledny krat :frajer2:
caute chlapi po dnesnom dni sme sli v tabulke zas o 1 miesto dele nizsie takze sme zatial po 5 dni na 3 mieste co je este celkom dobre :wink :wink: :frajer2: ale uz nesmieme klesnut nizsie :!: naopak musime ist hore vyssie :!: tak sa snazme podavat co najlepsie vykony :frajer2: ak sa chceme este dostat do play off tak musime riadne makat :cinka: a nesmieme polavit :box: tak ocakavam po zajtrajsom dni od kazdeho z nas teda aj mna vyborny vykon :frajer2: tak do toho STRONG CROCODILES GO GO GO :clap: :groupwave:
2122 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS