Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

STRONG CROCODILES

Paľo: To je v podstate aj ja. Jeden típer ostal z teamu Prievidze a ten založil za podpori jedného chlapíka tu team pyrane, lebo Prievidza ako team už nemala budúcnosť. Dá sa ale viac povedať, že je to nový team, lebo ostal iba jeden člen teamu v tomto súčasnom :) .

B:Wall dnes sa konal v Arsenale skoro zázral...kua ale mali štastie, že tá Gervinhova strela neskončila v bráne ešte aj bola stečovaná a potom dorážka RvP tiež nič uf škoda, ale už bola cítiť na Arsenale nervozita a už si uvedomovali, že ide o veľa, lebo nepočítali ani oni asi, že budú mať postup ešte takto blízko na dosah...škoda, že sme nehrali prví zápas doma, ale to sú už špekulácie atď, ale nemáme sa za čo hanbiť a ani fanúšikovia na nich predviedli fantastický výkon dnes a aj dobré výkony v tomto ročníku LM, takže treba zase dúfať, že budúcu sezónu(ročník) a som rád, že som fanda arsenalu :yes: a ako správny fanda som si nemohol odpustiť ani toto :-P https://www.tipsport.sk/ViewUsersTicket ... %2BllPE%3D" onclick="window.open(this.href);return false;
Takže čo nedokončil dnes arsenal dokončíme mi dnes v noci zo žubrienkami a celkovo aj s nimi sériu ukončíme rýchlo nech ich máme z krku... proste chlapci pôjdu dole :box:
Tak na rozkaz Palkavk sme ich prví zápas nechali vyhrať :D Zvolili sme kus inú taktiku a to dať súperovi nádej na víťazstvo v sérii tejto :-P a to víťazstvom súboja jedným, alebo už dvomi :D sebavedomia im stúpne, budú si myslieť, že už sú za vodou a potom udrieme nekompromisne mi a postup bude náš:-P :box: :cinka: :yes:

Dnes inak voľno, takže až zajtra na nich vyletíme nech si žubrienky užijú pocit víťazstva zatiaľ uvidíme, ako im bude chutiť aj prehra :jn: :razzi:
Tak toto ozaj nie sú KH :D :giggle: Toto bude kus iná káva :evil: :cinka: Som si myslel, že keď sú bratia, že aj týto bude rovnako čajoví :D situáciu som kus podcenil a aj teamoví kolegovia s teamu :jn: Samozrejme náš team nepanikári a ešte ani za stavu 3:0 by sme nemali, ale to samozrejme už také nechcem... proste zatiaľ toto nič neznamená aspoň pre mňa. Dobre chlapi a ženy :-P dostali sme dva krát facky od súpera a to už len tak nesmieme nechať si... trošku nás uzemnili, ale to nič my sa nedáme a vyhráme túto sériu :-P jeden za všetkých všetci za jedného :!: :box: :cinka: GO STRONG CROCODILES GO :!: :!: :!:

palkovk BluesFan v tejto noci tvoj choď po ňom ako šakal po koristi nedaj mu dýchať... proste sprav tak aby mal ešte aj po zápase s teba nočné mori :evil: :evil: :bitka3: Cathy ty dnes ideš na hrot útoku a podporia ťa Redy a B.Wall ja dnes tiež zaskočím nejako súpera z obrany :-P :D
ixo píše:teamoví kolegovia s teamu
:sok: :hroza:
Azizek píše:
ixo píše:teamoví kolegovia s teamu
:sok: :hroza:
:arrow2: pre teba :butt: :guns: :fucker: Teba presne vystihuje tvoj banner s Balotellim presne jak on si celý ty :thumbsdown:
ixo píše::arrow2: pre teba :butt: :guns: :fucker: Teba presne vystihuje tvoj banner s Balotellim presne jak on si celý ty :thumbsdown:
Mno, triko si obléknout umím, peníze lidem kteří potřebují nerozdávám, šipky po spoluhráčích neházím, tak v čem jsem jako on? :ja_neviem:
No zatim dostavame 2-0, na 3-0 to nesmi jit...pritom podle me netipujeme zas az tak spatne, ale proste oni zatim byli jeste o neco lepsi...skoda, ze nedrzim formu jak v prvnim kole, ale dneska to doho davam 110 % a snad to vyjde.
Tyvl, tak zas to nevyslo.--....musime zamakat a aspon to stahnout 4-0 fakt nechci....ted to vytahnem jak arsenal a bude pokoj, ale narozdil od nich to dokoncime :D :bitka3:
B.Wall píše:Tyvl, tak zas to nevyslo.--....musime zamakat a aspon to stahnout 4-0 fakt nechci....ted to vytahnem jak arsenal a bude pokoj, ale narozdil od nich to dokoncime :D :bitka3:
Kua pič... a ja som zabudol teda nestihol natipovať prví zápas kua. Do nejakej 17:00 my nešiel net od rána skoro a potom som bol mimo domu a domov som už prišiel bolo 19:03 po siedmej teda a už som nestihol tipnúť aj, keď som sa domov ponáhľal sorry fakt ma to mrzí a ešte teraz :oops: snaď ostatok aspoň som dobre typol a celkovo dúfam, že dnes vyhráme tak ešte raz prepáčte kolegovia...
ixo píše: Kua pič... a ja som zabudol teda nestihol natipovať prví zápas kua.
To te mrzet nemusi..
AndyF píše:
ixo píše: Kua pič... a ja som zabudol teda nestihol natipovať prví zápas kua.
To te mrzet nemusi..
Však viem, lebo viem aká je situácia po 2 odo. zápasov, ale to nič nerieši, lebo som s môjmi tipmi dnes riadne zahustil však uvidíte potom :D , takže mojim ďalej moc tipom neverím do konca odohrania :D skôr verím spoluhráčom :) a mrzieť ma to hlavne nemrzí už preto, lebo aj keby stihnem tipnúť ten 1 zápas tak neuhádnem dal by som 0 teda čo som chcel dať, len som už nestihol...
jeste zijeme, pekne Cathy dnes :good:
Redy píše:jeste zijeme, pekne Cathy dnes :good:
A ešte aj budeme veľmi dlho :-P :) Len včera ste ma nasrali ty aj Cathy pri tej hre :evil: :D som to kus psychicky nezvládal už :D Netreba s toho, ale robiť veľkú drámu a treba znížiť na 3:2 :!:
Teraz to ozaj prišlo :hop: teraz to má svoje krádi ten takzvaný šmrnc :-P :D Dostali sme sa ozaj pod veľký tlak a to mám rád v takomto sa vyžívam nemáme čo už stratiť, takže sa ukľudníme a ideme ďalej na to :frajer2: Na toto som čakal ozaj už, že ako si poradíme s takouto situáciou, keď už máme ozaj nôž na krku záleží od nás či budeme ako Dukla Trenčín minulú sezónu so Slovanom, keď otočila s 3:0 a na 4:3 pre svoj prospech sériu, takže som veľmi zvedaví čo teraz spravíme a ako sa zachováme v takejto situácii podobne sme už boli takto pred PO na konci zak. časti, takže to kus poznáme... Uvidíme čo prinesie táto noc čo to bude ma mixík za guláš :D :lol2:
no tak je po gulasi :lol: Jako je to skoda, proste to PO zas nevyslo, ale aspon sme se snazilii...Sem rad, ze jsem mohl v PO nasemu tymu svymi vysledky (a tim, ze sem nezapomnel tipovat : D) mohl pomoci, ale holt to nestacil no ....Taky po tom, co sem dneska mel na svacinu sprchovej gel s rohlikem se ani nemuzu divit ze jo :eek2: :D
Čaute chlapi. Tak čo na toto asi v prvom rade, že Ďakujem tento ročník s Vami za spoluprácu a tiež ďakujem, že sme to dotiahli ďalej, ako inokedy teda asi najďalej čo sa týka tohto teamu, takže Ďakujem :roll: Sklamanie proste je, ale to to hra nemôžu všetci vyhrať, len jeden... celkom to šlo túto sezónu a dalo sa to spoločne zvládnuť, boli tam síce nejaké nedorozumenia atď, ale to je v pohode miere boli ste proste dobrý chalani. HP nám proste nedali šancu nemali sme nárok boli fakt, že dobrý a najslabším článkom v 2. kole PO som bol ja palkovk môj názor, takže pre mňa toto sklamanie a celkovo nie som zo sebou spokojný sezónu..., ale to už jedno treba nechať tak a pripravovať sa na další ročník KTL ak bude. Takže také bližšie info do bud. sezóny a skrátené, lebo viac až po konci ročníka KTL tohto. Pokračovať v KTL budem ak sa nič nezmení dúfam, že nie na koľko som to sľúbil ak postúpime do PO, takže budem asi sito pokračovať ak nie to by muselo do toho ozaj niečo vážne prísť... čo sa ďalej týka viem, že aj Palkovk bude chcieť pokračovať aj naďalej a tiež som tu avizoval nejaké zmeny z počutia od típerov v zostave, takže zostava bude asi iná... tiež viem, že v dalšom ročníku KTL v tomto teame nebudem už pokračovať :!: Budem tipovať všetko, ale nie tu :!: zatiaľ toto stačí viac po KTL

Chalani ešte raz Ďakujem za všetko :klobuk_dole: :thumbsup: a snaď sme až tak zle nedopadli bolo to viac než dobré asi tak zatiaľ :wink2:
Take bych chtel celemu tymu podekovat za dalsi odtipovanou sezonu. Myslim, ze celkem uspesnou, i kdyz jsme asi po prvnim kole mysleli na vic... :giggle:

Ixo z toho tveho posledniho prispevku jsem zmatenej, jestli to dobre chapu, tak uz se SC pristi sezonu pocitat nemam?
Čaute chlapi.Ja som veľmi spokojný s Vami spoluhráčmi.Počas celej sezóny sme podávali štandartné výkony a s prehľadom sme postúpili do play off a dostali sme sa až do semifinále konferencie.Celkom fajn.
A Ixovi nerozumiem ani ja. Najprv že bude tipovať aj budúcu sezónu a potom že nie. To je celý on :roll: Ale on nám to ešte vysvetlí asi.
A čo ty tu stresuješ palkovk :-P :D Však som povedal, že budem tipovať ďalšiu sezónu KTL ak bude teda ďalšia, ale nie v totmo teame. A kam pôjdem beriem samozrejme aj teba :) teda ak budeš chcieť, ale budeš o tom sa debatovať nebudeme :D :wink: Čo sa týka teda Redy a B.Wall tak isto zo SC nepočítajte ďalšiu sezónu, ale počítajte s inou možnosťou teóriou... možno budeme všetci spolu ďalšiu sezónu, ale tu ni. Všetko sa ale dozviete včas ešte nemám doriešené pár nejaké veci... na istotu však počítam, že pôjdeme inde s palkovk... Redy u teba som tu začítal v chate, že by mali záujem o teba DD konkrétne to písal kajo... čo sa týka toho nebránil by som tej ponuky ak to myslel vážne, alebo ak máš nejaké ponuky, alebo budeš mať popremýšľaj... trochu som s tochto neúspechu sklamaný i keď to teraz bolo lepšie, ako po min. sezóny, ale stále to neni ono a u teba by som by som bol rád, keby možno skúsil niečo viac s iným tu kvalitnejším teamov teda nie kvalitnejším ani, lebo ani mi nie sme žiadny slabý, alebo nekvalitný, ale taký team čo tu má väčšiu históriu, ako SC a aj bol celkovo úspešnejší a tiež si myslím, že po tebe bude záujem po tejto KTL na koľko si kvalitný típer a spoľahliví bude po tebe ak budeš mať zaujímavú ponuku nebráň sa jej treba skúsiť aj zmenu či nie? Ja som ti vďačný za veľa hlavne v tvojej prvej sezóne, ale život je zmena. Čo sa týka B.Walla ešte neviem ale rozhodnem sa do skončenia KTL tohto ročníka a po ňom dám čoskoro vedieť... či sa budu naše kroky uberať spoločne, ale tiež nie si típer na zahodenie tiež by som ti želal šancu inde :wink:
No, stejne tipuju jen tak pro srandu a neberu to moc vazne, takze je mi to docela sumak..ale je to skoda, ixo je reznik :D ALe urcite sem si ty dva roky uzil, jen skoda ze sem tenhle rok omylem zapomnel dvakrat natipovat, ale v PO by nam to stejne bylo knicemu ...ale byla to poradna jizda, cas to zajist horcici :jupi: :bitka3: :D
Všetko vysvetlím a dozviete sa viac po skončený KTL tohto ročníka teraz to néjdem rozoberať na koľko ešte teami hrajú, takže až potom bližšie info teraz k vôli súťaži neriešim aby bolo všetko ok a v poriadku, lebo by to možno nebolo fér takéto tu rozoberať ešte času dosť...
Ako pozerám nič tu nové nie je po mojom odchode :D
Posledný príspevok odo mňa tu a teraz po veľmi dlhej dobe zase odo mňa, čo už no.
2122 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS