Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

STRONG CROCODILES

Co rict, je to super....Vsichni si vemte z redyho priklad :frajer2: :wink2: :lol2: Nase tymova hra a podporing :D na foru vysel, takze ted se musime udrzet na vitezny vlne a vsem narvat :bitka3: nase excelentni :!: vysledky do chrtanu :cinka: :nono: :yes:
Nezbyva mi nez vam pogratulovat, zaver jste meli primo fantasticky a nas ostatni jste prejeli jak parni valce :poklona:
Redy píše:Je to tam! Ted uz to muzu prozradit... posledni 3 dny jsem jedl tvarogove kolacky, to ani nemohlo jinak dopadnout! :D :oslava: :cinka: :ejha:
Radšej si si mal to tajomstvo nechať až na koniec sezony, teraz sa kludne môže stať že tvarog sa zaradí medzi dopingové látky a skončili ste :nono: . Ale inak gratulujem, super záver :klobuk_dole: , v minulosti ste tiež zvykli v tej slabšej konferencii dominovať, a nevychádzali vám len PO tak som čakal že tie priemerné výkony zo začiatku sezony dokážete ešte zlepšiť ale že až takto...
Vyjadrím sa ručne stručne pár smajlíkami :D Chalani v tomto kole to bolo :thumbsup: :klobuk_dole: :frajer2: . Ďakujem za bojovnosť a oddanosť teamu a dúfam, že nás čakajú dalšie úspechy v tejto sezóne a lepšie, ako po min. sezóny. Toto 1. miesto nám veľmi pomôže do bojov do PO, takže si to cením a Ďakujem. Teraz sme skončili 1 toto dalšie kolo už môžem skončiť posledný, takže nič sa nevie hlavne netreba stresovať a brať to s rezervou. Máme to dobrie našliapnuté aj keď sme mali pomalší vstup do sezóny, ale to ma až tak neznepokojovalo, lebo verím tomuto teamu a hráčom v ňom :yes: Ohlund: my sme sa držai slušne aj min. rok v sezńe silnejšej, ale nám je to jedno my sme bojovníci a vždy ideme čo to dá :)

Inak chlapi večer som to istil mojim čistým kontom 0 bodov :D :lol2: :lol: Nebol to zlý nápad ísť do brány a istiť to :D :lol2: 0b s toľkých zápasov sila inak :hroza: , ale aspoň by som to asi nejako zaistil ak by vyšli inak zápasy si myslím no. Ja halvne pracujem team no.

Takže chlapi ktorý je to najlepší team nevidím to tu? :-P
OU ixo, dneska hodne dobre :frajer2: ...Zatim to neni nejhorsi, ale ani nejlepsi. JE to zatim hodne vyrovnany (krom prvniho mista), takze staci jeden spatnej den a muzem bejt skoro posledni, ale zase jeden dobrej a muzem se dostat hodne dopopredi. Takze to chce zacit maknout ted nez bude pozde a dostat se do cela :D
Dík B.Wall :D Jo je to na vážkách stačí málo a sme dole a stačí viac a sme hore. Dnes to môže byť v noci zlomové dúfam, že to dobre uhráme. Prví zapas philadelphia vs. boston som vyhorel a vy neviem ako ste na tom nekukal som no. Samozrejme to nič neznamená...mám niečo podané aj na ostro tak uvidíme.... Dnes by mal pred zápasov doraziť kamión s tvarogom a párkami a horčičou takže sa pred náročními nočními zápasmi posilníme :DDD

GO STRONG CROCODILES GO :!: :cinka: :box:
No zatiaľ je to také všelijaké, ale nie je to najlepšie no... Po pár celkom dobre zahraných dni dni som zase vyhorel... stále som nespokojný hlavne zo sebou takže ešte zapracujem a musím sa zlepšiť. Inak s Vami celkovo som spokojný :) Inač to tretie kole tuším ste boli z teamu niektorý pekne celkom umiestený individuálne som Vám ešte nepochálil, takže super,a le neviem ktorý to už bol :D nevadí všetci ste dobrý :klobuk_dole: Poďme teraz sa kus viac posnažiť a zabojovať :)

GO STRONG CROCODILES GO :povzbudzovanie: :groupwave: :cinka: :box: :!:
Čaute chlapi. Kukali ste dnešné vyhodnotenie? :D Tak si neprehliadnene jeden team borcov z druhej konferencii F4F KILLERS nenatipoval u nich ani jeden borec sila :D Ale tak sa ukáže jednota mužstva a súdržnosť, že keď jeden nie tak potom všetci :D :lol2: Ešte to aby sa takéto u nás stalo tak je tu 3 svetová vojna :D :lol2: Inač chlapi snažme sa viac zatial to neni to pravé orechové :wink2:
ixo píše:Čaute chlapi. Kukali ste dnešné vyhodnotenie? :D Tak si neprehliadnene jeden team borcov z druhej konferencii F4F KILLERS nenatipoval u nich ani jeden borec sila :D Ale tak sa ukáže jednota mužstva a súdržnosť, že keď jeden nie tak potom všetci :D :lol2: Ešte to aby sa takéto u nás stalo tak je tu 3 svetová vojna :D :lol2: Inač chlapi snažme sa viac zatial to neni to pravé orechové :wink2:
Ty asi nesleduješ vyhodnotenia pravidelne, alebo tabulku aspoň občas... F4F nato kadia celé kolo zatial z neznámych dôvodov a v tabulke majú krásnych 0 b.
vcera som pisal davidovi ohladom rozhovoru a aj som sa spytal, preco netipuju...zatial neodpisal :ja_neviem:
arek píše:vcera som pisal davidovi ohladom rozhovoru a aj som sa spytal, preco netipuju...zatial neodpisal :ja_neviem:
stavka :?: :shock: :D

Btw musime se trosku sebrat, uz se pomalu zaciname propadat. Chtelo by to s tim neco udelat, dokud je cas. Ale to se lip rekne nez udela, viz arsenal proti man city :D
chlapi moc se za dnesek omlouvam, to jsem tomu dal :hroza:
Ohlund no moc nie kukám to iba občas a celkovo som túto sezónu taký flákač :lol2: :lol: Kukám občas aby som prekvapil viacej, alebo sklamal :D

Redy no nevadí nič sa nedeje stane sa chápem to, ale už som si myslel, že ste si zobrali za vzor ten team v netipovaní :D isto ťa na to naviedol palkovk :D Palkovk aj tak si to t yvšetko vypiješ do dna za toto :D :lol2: :lol:

Chlapi dnes si to napravme :frajer2: Ešte, že nás podražal B.Wall, lebo aj môj výkon bol na prd, takže B.Wall patrí ti veľká vďaka si chlapík :wink2: :klobuk_dole:
ixo píše:Ohlund no moc nie kukám to iba občas a celkovo som túto sezónu taký flákač :lol2: :lol: Kukám občas aby som prekvapil viacej, alebo sklamal :D

Redy no nevadí nič sa nedeje stane sa chápem to, ale už som si myslel, že ste si zobrali za vzor ten team v netipovaní :D isto ťa na to naviedol palkovk :D Palkovk aj tak si to t yvšetko vypiješ do dna za toto :D :lol2: :lol:

Chlapi dnes si to napravme :frajer2: Ešte, že nás podražal B.Wall, lebo aj môj výkon bol na prd, takže B.Wall patrí ti veľká vďaka si chlapík :wink2: :klobuk_dole:
Ja to rikam porad, ze sem nejvetsi reznik sveta, ale porad sou lidi, co tomu neveri (nepochopitelne) :D Musime se do toho obout a smazat naskok ostatnich dokud to proste jeste de. Takze hodne tvarogu s horciCI a pridat do toho i nakej ten kureci rizek a zapit to mixovanou kedlubnou a vono to pude. :-P
Chlapi z teamu, ale aj ostatným prajem Štastné a Veselé Vianoce a aby ste našli pod stromčekom čo ste očakávali, alebo nech sa vám splní po čom tajne túžite :-P :) B.Wall tebe hodne tvarogu a horčiči :D :lol:

B.Wall dúfam, že po sviatkoch to bude s nami lepšie a že toto kolo neskončíme až tak moc zle oproti predošlému musíme to nejako uhrať ako arsenal s aston vilou tak na tesnotku :-P inak ten AA stojí už za prd prestávam ho uznávať ak mám myslieť pre team aby napredoval a niečo vyhral s ním sa už nedá rátať stojí za prd...
Prajem Vám príjemné prežitie vianočných sviatkov.
Neberiem si z nich príklad.Len som si myslel, že som natipoval a pritom som na to zabudol.
palkovk dneska dobre ...Jinak de to s nama do haje, uz sme posledni. Pritom naky body davame, no asi to neni dost...

Jinak vsechno nejlepsi, preju hodne kvalitnich vysledku v tipovani (zbytek je mi ukradenej, tam at si vas treba zmlatej :bitka3: :D ) a samozrejme pod stromecek tvarog s horcici, vcera sem mel zacpu, tak sem si to dal k snidani a docela me to prohnalo a uz je mi dobre :-P Jako vanocni darek si musime dat nejakej giga vysledek, prece neni mozny behem jednoho kola spadnout z prvniho na posledni misto :-O :shock: :D
Tak o darček pod stromček sme sa postarali sme si teda dali pos. miesto :D :lol2: Hádam tak nebude pred tým prví a teraz posledný. Je tam dosť veľký rozdiel na miesta a netipujeme až tak zle...ešte zabojujeme nenecháme sa uplne zahanbiť sme predsa bojovníci :box: :cinka: .

GO STRONG CROCODILES GO!!! :box: :cinka: :gitara: :povzbudzovanie: :groupwave:
Tak tohle fakt nechapu, jak nekdo muze z prvniho mista klesnout takhle brutalne na posledni :lol2: :lol2: Proste to nejde, chtelo by se to jeste sebrat a zkusit zabojovat a aspon se o to jedno-dve mista posunout. ALe uz to nebude lehky, protoze ztracime cim dal vic (misto toho abychom se zlepsovali - neco jak arsenal :D )
Chlapi to je ostuda. :oops: Ale my to jeste zmaknem!
No hura, konecne jsme se zvedli...jeste se muzem uplne v pohode posunout o dve mista nahoru, mozna i o tri/ctyri , chce to jen par vysledku :-P

Btw vsechno nejlepsi do novyho roku, hlavne hodny dobry vysledky v tipovani to je hlavni a at slevnej tvarog, at mame co jist ..a horcici k novorocnimu projevu. Jako predsevzeti max lepsi vysledky, nic vic netreba :bee: :ja_neviem: :good: :oslava: :wave: :yahoo: :bitka3: :box: :hehe:
Čaute chaloši :-P :D Pekného Silvestra sa praje a všetko najlepšie do nového roka aj počas roka...nech 2012 je lepší, ako 2011 :) :wink2: a tiež veľa úspechov či už v súkromnom živote, alebo tu v tipovačke :frajer2:

Chlapi očakávam sa odtrhnutie od s podu tabuľké o pár miest, ako už napísal B.Wall... posledné miesto neberiem jednoznačne, takže sa s tým vysporiadajme a zariadme to tak aby k tomu nedošlo :!: :evil: Máme na to skončiť lepšie ako posledný nie...pred tým prví teraz posledný tak to necchem zažiť moc no...tak sa posnažme ešte :!:

B.Wall dnes dôležité veľmi výťazstvo Arsenalu :hop: Škoda, že sme minule, len remizovali bolo by ešte lepšie juj. Inak nemám moc dobrý pocit s toho návratu Henryho čo ty na to :?:
Heh, ze bych zapomnel poprat vsechno nej i k necemu jinymu nez k tipovacce? Ne ! Nezapomnel, vsichni ste imperialiste z vychodu, nastesti jsem tady ja a muj verny soudruh tvarog a my vas zastavime a nechame vam to stesti jen pro tipovacku


Btw to ixo : jeste ze tak..uz sem se lek, ze bude dalsi remiza. Walcott de sam na branu a netrefi to :shock: Aspon, ze persie ukazuje , ze momentalne je top strelec premier league a je klid...Jinak ja osobne se na henryho super tesim, protoze vzdycky byl a vzdycky bude muj nejoblibenejsi hrac a taky on byl hlavne duvodem, proc sem zacal fandit arsenalu. Takze ho doma uvidim rad..Jenom je otazka jak moc bude hrat. Prvni zapas pochybuju, ze pude do zakladu , ale pak by klidne i moh. Hlavne se musim modlit, aby nejak nezkazil chemii, ktera je momentalne docela dobra a taky, aby nejaky ten gol pridal. Dneska chelsea i manu prohrali, takze nam pralo ststi. jeste je porad o co bojovat, kdyz nebudeme zbytecne remizovavat nebo prohravat.
Chlapi dnes pos. tipovací deň kola celkom sme sa dostali z tej zlej situácii čo sme boli a ak dnes podáme dobrý výkon môžme ešte obsadiť celkom slušné miesto na to, že sme boli na dne. Dnes si dajme všetci ozaj žáležať a natipujme čo najlepšie, ako to pôjde. Inak kua sorry hoši zabudol som tipnúť zápas rangeres-philadelphia, ale aj tak by som to dobre netipol keby stihnem. Nečakal som, že tak skoro sa bude hrať ten zápas musím sledovať lepšie čas zápasov. Chlapi tak večer sa držme :!: :box: :cinka:

B.Wall: Inak ten Arsenal ani nespomínaj... včera proti Fulhamu druhý polčas katastrofa žiadna strela, akcia na bránu nič proste dosrali sme sa s prepáčením... A aj napriek tomu, že Wojciech mal pár dobrých zákrokov jeho výkon sa mi nepáčil a dnešnú prehru dávam za vynu viac jemu, lebo nebyť toho jeho zlého vybehnutia čo stratil loptu res. ju vyboxoval či čo nemuselo prísť k virovnaniu a a následne dalšiemu gólu. Inak vraj druhý gól ide na triko Sebastiana je to pravda som si nevšimol to, že rovno nahral Zamorovi vraj? Ale ten Wojciech ma nepotešil...nebolo by odveci inak, keby si z času na čas posedil na lavičke aby sa viac nabudil a inšpiroval takto má istotu 1 a škoda, že Fabiansky je mimo hry. Inak chytá super Wojciech, ale dosť veľa gólov sme podostávali, ale to zo začiatku aj zo zlej obrany no.. Ja by som aj tak osobne rád v bráne videl Fabianského pre mna z min. ročníka, keď konečne odpísal Almúniu a aké zákroky podával má šancu byť on jednotka a má isto vačšie skúsenosti no, ale nechajme tak no... Inak ma sere aj to prečo nedáva hrať Parka toto je ozaj sila nič a nič a kvality hráč má však ako hrá za svoju krajinu a tu v kuse počúvam od Wengera je pripravený už atď a to koľko polku sezóny??? Však to santos sa skôr pripravil čo nehral a potom hral a Park nič takto sa mi to zdá zbitočná kúpa od Wengera, keď ani do nominácie ho nedáva och a som aspoň čakal, že keď teraz odíde Gervinho a Chamak na určitú dobu preč bude aspoň hrať s krídla, ae treba ho dať hrať aj miesto RvP občas bola vydno na ňom aj únava včer akus sa mi zdá... Neviem sklamal ma Wenger tým, že nedáva Parka hrať a isto je lepší ako už Chamak a popri tom dá tam ak tak jeho a keby ho aspoň dá do nominácie a ale ani to ni a ten Chamak ja neviem čo už s ním... A teraz ke´d prišiel Henry tak zas bude park podľa mňa odpísaný...necháppem jeho kúpu potom na koľko o dva roky by mal ísť do tej armády či čo... Toho sa bojím aj ja chémii, že by ju Henry mohol narušiť aj bývalí hráč Arsenalu si myslí, že jeho príchod viac ak tak uškodí, ako pomôže týmu...čo ja viem ja Henryho moc nemusím za jeho čias som Arsenalu ani nefandil a v podstate ani o nom nevedel :D , ale príde mi taký frajer veľký... a čo spravil aj keď boli MS nič slabota tak neviem a ten bývali hráč Arsenalu vravel, že dosť podkopával morálku iným hráčom no...snaď si ozaj uvedomí, že už nemôže hrať brať všetko na seba...aby to neuškodilo RvP a aby aj ten nakoniec neodišiel po sezóne, alebo aj teraz v zime... potom sme ak tak v lete bez útočníka, ale keby prišiel Podolský nevadilo by mi keby odišiel aj RvP :D v niektorých situáciach mi príde občas RvP sebecký snaží sa len on niečo už ako Henry, ale to možno, len tak ja vidím...a nevravim možno Henry pomôže chlapcom uvidíme skúsenosť sa im zíde zase no nechajme sa prekvapiť, ale v pos. dobe ma najviac hnevá asi Wenger a tak som ho mal rád neviem čo toto je... Ja som arsenalu žačal tak riadne fandiť po príchode AA, ale ten teraz nie je bohvie čo...
Palkovk: Nemenil jsi jeste vcera v noci tipy? Protoze ja odtipoval (mohl jsem mit 8 bodu) a koukal jsem, ze mam podobne tipy jako ty i B.wall, tak jsem to opravil a nasazel tam jako pojistku same dvojky (celkem 2 body). Dnes ale koukam a ty tam mas uplne jine tipy, jestli jsem teda vcera nekoukal k nekomu jinemu. :giggle: Kazdopadne nas tohle moje nedorozumneni stalo jednu pricku. :(
2122 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS