Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

STRONG CROCODILES

Tak pos. deň to zase nevyšlo obsadili sme 5. miesto, ako v prvé kole. Hlavu hore zatiaľ to neni až tak strašné a napriek zlému vstupu do druhého kola tak sme s toho vytažili celkom dobre taký zlatý stred, síce mohlo to byť aj lepšie, ale zas aj horšie, takže buďme radi, ako to je :) . Individuálne sa umiestnil pekne v 2. kole aj Redy takže super :thumbsup: a teraz poďme v treťom kole sa umiestniť do top 3. miesta, začíname už dnes :frajer2:
Dnes BWall 12 bodov,vynikajúci výkon.Vďaka nemu sme vyhrali.
Rado dík za papiere,tento týždeň sa zanesú tam do podniku.
vidime sa dnes u nas :cinka:
zatim se drzime, jen tak dal :cinka:
Nazdar páni tak som tu :D
janik: No videli sme sa u váš a išli od váš prečo ako výťazi sa mi zdá :) .

B.Wall to minule pekne potiahol isto v tom boli zase dáke čary máry+tvarog :D :lol: B.Wall, ale inak super :thumbsup:

24 sme zase potiahli ja a Redy konečne aspoň ja niečo, ale inak vieda z mojej strany, ale už seba samého neriešim radšej :thumbsdown: inač chlapi sorry včera som zabudol tipnúť prví zápas nstihol som ho včas a nekukol som si začiatky zápasov a inak by som chytil remízu boston som chcel dať remízu, ale prehre by nám to aj tak nezabránilo, takže tak, ale musím si dať pozor na toto takéto sa mi ešte nestalo nemôžem niečo chcieť od vás, keď ja to nedokážem naplniť no... nejako to flákam túto sezónu kua to neni dobre dajako stráca aj chuť tipovať palkovk rob so mňou dačo :-( :D , ale nie ja som borec ja sa s tejto útlmu(krízy) dostanem. Dnes som to odflákols tipovaním s cieľom,, že to pomôže :D prví zápas slávi úspech chytil som výhru NYI :D :hop:

Ešte palkovk: Za tie papiere(žiadosť) v pohode nech sa zadarí :-P :wink2:
Čauko. Zatiaľ toto kole néjdeme zle je to celkom ok. Klasica mne stále néjde, ale vy sa aspoň snažíte a pomáhate teamu za čo ďakujem. Ozaj u mňa katastrofa :hroza: :thumbsdown: až v tejto noci sa mi kus zadarilo, ale nepomohlo ani to k výhre. Na to, že toto kolo teamovo netipujeme zle máme tam nejaké výhry atď tak to moc nestačí na súperov a toto kolo sa kus typuje iným štýlom čiže ak porazíme súpera dostaeme ako bonus na vyše 3, alebo 2b plus ešte sa nám rátajú body dvoch najlepších típerov, takže toto kolo je dosť náročné a poradie sa mení každý deň skoro a máme ešte nejakú polku na to, aby sme sa dostali v tomto kole do top 3. miesta, ako som to chcel pred týmto kolom. Viem neni to nič jednoduché a mono to znie nereálne, ale pre tomto kole sa to dá a ešte je celkom dosť času preto sa oprime v tomto kole do toho riadne a poďme do toho, ako by to bolo pre náš klúčový zlom v sezóne :cinka:

GO STRONG CROCODILES GO :!: :box: :cinka: :hit: :fight:

A aby som nezabudol tak Paľovi toto :mrkva: :dance: :giggle: :hehe:
Hohohov Páni v noci to bol náš najlepší výsledok s pomedzi všetkých teamov :) :thumbsup: :clap: Redy super :frajer2: Teraz chlapi ešte, len zabereme :wink2: GO GO GO :!:
Dík za mrkvu. Dnes to bol Ixo a Redy supervýkon :good:
Ty vole to bol výkon v noci z našej strany tak, ale akože chlapi :klobuk_dole: :wink2: :thumbsup: Asi sme si všetci zobrali slová k srdcu a ozaj ideme teraz skončiť v tomto kole do top 3. miesta. Ja som to včera nejako odflákol nacápal samé remízi nejako som nestíhal som šiel už do práce a potom už prišiel pozde večer tak som musel konať :D , ale zas som chcel aj vyskúšať samé remízy a tým nás istiť. Redy a B.Wall ste super, takže v noci dominovalo české duo :-P :wink: Teraz sa už crocodiles nedajme ani za vset za nič a zaberme ešte lepšie ak to ide. GO STRONG CROCODILES GO :!: :box: :cinka: :cinka: :!:
Pekne ste nám naložili :monokel: . Ale 3. nebudete :ee: , pekne zostanete 5. , v 1. kole ste skončili 5. v druhom kole ste skončili 5. a samozrejme teraz skončíte 5. tiež, rozbehnuté to je zatial dobre.
Pekne jsme to dotahli chlapi! :clap: Ted hlavne nepovolit a mohlo by z toho byt pekne umisteni ve 3.kole... :frajer2:
Vsechno nejlepsi ixovi k narozeninam! :oslava: Doufam, ze ti dnes nadelime pekny darcek v podobe vyhry nad EI !
jj vsechno nej, tvarog si dej jako darek ode me ....dneska vyhrajem :) :D
Ďakujem pekne teamoví spoluhráči :D Dnem ma podopierajte iba na ľade :D, ale nie piť sa ide inokedy :) Dnes im to, ale nasekáme to nič na veci nemený či mám narodky, alebo nie proste sme naladený na takej výťaznej vlne a len tak ľahko si to nepustíme :frajer2: .

B.Wall dobre ty tvarog :D Povedz na čo je tvarog užitočný :D čo nám dáva a tak :D
Ohlund, ale bude to 3 však len kukaj a hľaď sa na profíkov :-P :D

Tak dnes do nich :box: :cinka: :box:
Hlavni darek ti dal nakonec palkovk a posunul nas na 2.misto! :thumbsup: :clap:
nevim dava ziviny a hlavne je vyborej....doporucuju s cukrem a ovocem (treba banan, pomeranc a jahody )......btw druhy misto je super, musime porad pokracovat v jizde, ted nam to relativne jde
Nazdar hoši. Dávno som tu nezavítal.Aj ja sa pripájam.Všetko dobré ti prajem Rado.Do konca ostáva ešte niekoľko dní,tak treba sa pokúsiť to nejako udržať. :) Zatiaľ výborný výkon mojich spoluhráčov :good:
Tak ďakujem chlapi to bol ozaj fajný darček som rád a potešil super výhra :yahoo: :hop: :clap: :thumbsup: Už to len dáko udržať :modlenie: :roll: . Ohlund asi to bude to 3 :-P ak ni lepšie :D Redy kto mi dal dárek hlavný palkovk tá ručná brzda? :D :lol2: Veď sa mu aj patrilo už mal na mále ak nie dostal by kopačky :D adidasi :D :lol2: , ale nie dobre palkovk to bolo dobre som spokojný :thumbsup: Naše teamoví pokrik bude asi tvarog a párok s horčicou však B.Wall :D :lol: B.Wall inak dnes Arsenal v LM katastrofa :hroza:
A je to tam aspoň zatiaľ :dance: :ejha: :super: :respect: :tada: V noci úradovali v teame senanci palkovk super :thumbsup: Teraz chlapi už ozaj to len dáko udžať teraz sa do toho zakriznime, ako ozajsný krokodýli a nepustime sa svojej šanci už do konca kola :!: Do toho 3.miesta v tomto kole sa musíme jednoznačne umiestniť :!: :box:
Palkovk dával som v nhl strelcov dal som Rayna z Anaheimu vyšlo, ďalej Pavelski vyšlo, ale nevyšlo Hornqvist s nashville, ale čo ke´d dáš občas tak strelcov za 10centov zo srandy :-P
Strong Crocodiles pred zaverecnym duelem prvni v tabulce! :scare: Mame to ve vlastnich rukou panove, ale vime jak nam jdou soboty... :giggle:
Vieme Redy.Ixo daj opačné výsledky ako ja :D Zas budem mať 6 bodov(alebo ešte menej).
No uvidíme, ako to chlapi ozaj dopadne uf... Vlastne aj včera sme boli na 1. mieste redy, len sme sa sním delili no... Dúfam, že skončíme prví ozaj sme toto kolo dreli, ako team a vydno zlepšenie na nás každom jednom a dúfam, že si túto šancu už nepustíme. 1. miesto by sa veľmi hodilo do postupu do PO tak chlapi večer do toho :box: :cinka: Dnes to, ale s mojimi tipmi nevidím moc ružovo dúfam, že ma istíte :D :roll: .

GO STRONG CROCODILES GO!!!
Je to tam! Ted uz to muzu prozradit... posledni 3 dny jsem jedl tvarogove kolacky, to ani nemohlo jinak dopadnout! :D :oslava: :cinka: :ejha:
Gratulujem chalani,parádnym záverom ste 1 miesto vybojovali pre seba. :good:
Gratulka :klobuk_dole:
2122 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO