Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

STRONG CROCODILES

ixo píše:B.Wall ty si včera netipoval 17steho tuším? Čo sa stalo? Inak chlapi žijete, že tu až moc tak ticho :D či ticho pred búrkou :D
Coze ? To ani nevim, jestli je to pravda, tak se moc omlouvam spoluhracum, asi jsem nejak prekliknul nebo si neceho nevsim. Doufam, ze ostatni dny jsou v pohode. Mely by ...Takze jeste jednou pardon, snad se to uz znova nestane.

I kdyz je fakt, ze v pondeli sem nemel nic s tvarogem, takzee je mozny, ze sem moh neco pokazit, protoze bez toho nedam ani ranu.

Jinak ja ted taky nemam moc cas se v tom satrat, sem vubec rad, ze sem se sem vubec dneska dostal. Ale zitra mi zacinaji skolni prazdniny (na deset dni jupiiii), takze na tipovani bude vic casu a snad se i vrati forma, ktera byla prvnich par dni.
B.Wall: No hej ozaj si netipol aspoň som nevidel tvoje tipi a to som si tu kukal viackrát, že či som nepriehľiadol... a však nevadí stane sa veď sa to stalo tuším prvý krát od kedy si v tomto teame. Treba si to, ale pre istotu mrknúť či tam máš tipy uložené, lebo ja som skoro tiež netipol, ale dobre neriešme :D
Ešte ta ten tvarog neomrzel :D A horčica čo? :lol: takže chlapi všetci povinne tvarog, lebo nedáme ani ranu :D
Inak ty si na strednej ešte či? Dáko málo vieme o sebe :D Dakedy spravíme o sebe nejaký članok o náš nejaké info záľubi, čo robíme, študujeme a tak a vycapíme to tu, alebo na ktl stránku aj dovolí vrchnosť názov článku by mohol byť SC sa dali vyspovedať GM teamu on samotný sám sebou :D
A s tým málom času sme asi na tom rovnako aj, keď je to niekomu divné, ale tak no preto treba dáť aspoň poriadnu ranu :D
Jj stalo se to poprvy, pokusim se, aby se to uz neopakovalo. Jak se ted ta sezona zacala a je ten novej system, tak to jeste nemam tak zabehly. Musim si proste davat vetsi pozor.

Tvarog neomrzel, to je jedinej duvod, proc mam vubec energii na tipovani :cinka:

Jinak nejak se soustredime asi na tipovani a ten zbytek ne no :D Jsem ted na stredni v poslednim rocniku, takze budu ke konci sezony maturovat a pak pujdu asi na vysokou, to se jeste uvidi, na to casu dost. :oslava:
No pred zápasmi sobotnej noci to v umiestneni v tabuľke nevipadalo najlepšie pre náš. Sme sa tak fajne držali hore v tabuľke a odrazu sme skončili dole na 8 mieste. Chcel som už včera na tú situáciu zereagovať, ale som nám veril, že je sobota a hrá sa veĺa zápasov a že zase vystúpime hore v tabuľke a aj sám sebe som v tú noc dosť veril. Moje slová(myšlienky) sa potvrdili a šli sme hore, delíme sa o 4 miesto s pár teammi, ale je to dosť všetko na tesno a reálne je aj 3. mieste. Teraz nastal ten čas dať všetko do tohto záveru kola pos. dní a ísť na maximum... som presvedčený, že to zvládneme a že sme už pooučený z min. sezón a tak to dopadne dobre dúfam...
Inak Redy asi si nestihol natipovať úvodné dva zápasy noci však? Všimol som si, že sme hrali 1 tretinu len v trojicu :D palkovk lietal od útoku do brány sem a tak jako šarkan :D potom si už došiel a B.Wall vytiahol s popod dresu svoje obávané tvarogi :lol2: všetci sme si dali :lol: a nastali z našej strany pukové úderi do brány súperov :D

!GO STRONG CROCODILES GO! :box: :cinka: :clap:
Omlouvam se chlapi za tu sobotu. Dorazil jsem neplanovane az pozde vecer domu a kdyz uz jsem ty uvodni zapasy nestihl, tak jsem u tech zbylych ze zoufalstvi nasazel remizy a nevyslo to. :D Ted se jeste poperem o 3. misto a pristi kolo uz nedame ostatnim sanci! :frajer2:
Redy: A však v pohode ja, len tak všetko je ok :thumbsup: Výkonom z 19 hracieho dňa si to odčinil :-P B.Wall a Redy v noci to bolo good isto ste pomohli teamu k pos. tipovaciemu dňu sa v tomto kole umiestniť dobre, takže spokojnosť :thumbsup: :yes: Od B.Walla očakávam aj dobré individuálne umiestnenie :frajer2: A palkovk vyšiel zase na ocot :D :lol: samozrejme aj so mňou :lol: :lol2:
No to nevim, v pristim kole si doufam povedu lip....zapomnel sem jednou tipovat a jeste k tomu od pulky tipovani sem nak ztratil formu a az na par vyjimek sem ji jeste nenasel....Chtel bych to jeste vysperkovat. No hlavne abychom se drzeli a udelali si co nej pozici do PO.
Takže 5. miesto v prvom kole? No čo ja viem tak mohlo to byť aj lepšie mali sme to fajne rozohraté, ale zas na začiatok to neni zlé bodíki celkom slušné budu do PO... buďme radi, že je to takto ako je mohlo to byť aj horšie no no, lebo žačiatky bývajú dosť tažké a hlavne čo sa týka tipovania a už ani nevravím o tipovaní nhl zápasov. V druhom kole môžme vyťažiť viac omnoho aj keď súbojové duel kolo tomuto teamu toto nesedí, ale teším sa na to a sľubujem si od toho viac,, takže uvidíme Páni. Gratulujem k peknému miestu umiestneniu B.Walla v jednotlivcoch :good: , ale tu chlapi sami vidíme po prvom kole, že máme čo ešte zlepšovať a ukázať ktl-ke a že sme sa asi dostanočne ešte nepoučili po min. sezóny, takže šup šup je na čom pracovať, al epracovať treba rýchlo a efektívne aby nebolo neskoro, leno zas toľko času. Tak páni nech sa nám darí v dalších kolách a musíme byť hlavne zodpovednejší!

!GO STRONG CROCODILES GO! :povzbudzovanie: :groupwave:
Ted se jede nanovo a snad nam to pude lip....Na zacatku sem tipoval suprove, pak uz to bylo cim dal tim horsi a myslim si, ze pod moje a vubec pod nase schopnosti, takze jedeme jedeme jedeme, rozmlatime jim hlavy :bitka3: :bitka3: a pak je sezerem jak tvarog ...asi bych se mel uklidnit :hroza: :shock: :-O :lol2:
palkovk: :D a ty sa tejto noci v noci snaž :D inak to záchod istí budeš pucovať budeš lacná pracovná sila čistič wc :lol2: :lol:
Záver prvého kola nám nevyšiel a 2 kolo z 3 zápasov máme jednu výhru a pos. zápas sme utržili peknú nakladačku na hubu. To čo má znamenať chlapi sme jak nejaký grciaci tak mi to pripadá nie? Dúfam, že táto vysoká prehra nám pomôže a už sa zobudíme do reality... je treba kus byť aj prísnejší aby nám nebolo zase neskoro a totálne nepáči sa mi náš prístup tu v téme je tu, ale total, že mŕtvo viem, že ani ja nie som aktivny, ako kedysi a všetci máme toho dosť, ale vyžadujem tu žvýšenú kominikatívnosť. Od každého člena teamu žiadam aspoň 3 príspevky týždenne to hádam sa dá nie...aspoň keď sa nedarí nech je aspoň tu fajná atmosféra a nie mŕtvo. Nováčikovia nás takto roztrhali ajajaj... Dnes očakávam jednoznačne výhru :!: Dnes pôjdem s chutov aj ja do toho pôjde jedna strela za druhou na súperovu bránku :box: Zabrať Strong Crocodiles zabrať :!: :!: :!: Zo sharks urobí v noci krátky proces :bitka3: :box:
:bitka3:

muj tydenni prispevek, dalsi bude :cinka: a treti a posledni :lol: ...mam vystarano do konce tydne

Snad se to zlepsi, vcera potesil arsenal, dneska potesime my :D Nejak se zatim netrefuju do tipu, ale snad se to zlepsi, v nejhorsim mam dobry kapesny, takze muzu podplatit ty co ty vysledky pocitaj
Tak nakoniec to bolo v noci mojej strany veľmi chabé :thumbsdown2: Naštastie pre náš to do vlastných ruk zobral Redy a ako správny kapitán teamu zariadil teamu výhru, nie na darmo nosí na drese C, takže Redy veľká vďaka si borec si náš podržal :klobuk_dole: . Musíme a však chapi pomáhať si jeden druhému, lebo v jednote v celku je veľká sila nemôžme sa spoliehať, že dnes to on zachráni a potom hen ten a tak, takž epekne spoločne :!: V druhom kole striedamé prehru výhru, chce to aspoň vyhrať 3-krát po sebe, takže aspoň ešte 2-krát za sebou vyhrať minimálne. Cieľ v tomto kole umiestniť sa v top 3jke :!:

Strong Crocodiles Go Go Go :!: :cinka: :box: :povzbudzovanie: :groupwave: :fight:

B.Wall ako to vypadá s objednávkou tvarogu? :D

A palkovk je najbližší zápas vykazaný na tribúnu za jeho výkony :bee: :lol: :lol2: A ak sa to nezlepší pôjde na listinu nechánených hráčov :lol2: :giggle: :hehe:
Dnes v noci inak voľno Páni :frajer2:
Dnesni podareny vykon pripisuji jedine veci: zacal jsem taky dopovat tvarog! :wave:
to Redy : Tak jinak to ani nejde

:D ....Vidis ixo, mel bys zacit taky :D
Zatiaľ je to dosť zlé omnoho horšie, ako v 1. kole. Dosť zle sme na tom z každej stránke, zle v tipovaní, zle v komunikácii, zle všetko proste :hroza: :thumbsdown: Sme veľmi riekdy jak čaj, hladký ako múka proste sme slabučkí. V tejto sezóne som myslel, že budeme dominovať a že to bude najlepšia sezóna pre tento team čo je na scéne, ale asi to bude naopak. Kua chlapi už sme spolu dosť a spolu už dosť ťaháme tak sa spametajme a začnime lepšie teamovo tipovať... už dosť bolo chýb po min. sezóny už by sme mali byť poučený tak sa ukážme na scéne v tom lepšeom svetle v tom našom krokodýlom :frajer2: . Verím tomuto teamu aj hráčom v ňom, len sme trochu zapečený asi sme spapali veľa horkej čokolády tak nás zapieklo a hlavne aj mňa dosť zapieklo moje výkoni sú o ničom nie som s nimi vôbec, ale vôbec spokojný a taktiež sklamanie aj s výkonmi palkavk. Palkovk ty si taktik tak sa preber od teba očakávame dosť tak pomôž teamu a hlavne chýba tu podpora v téme od teba takže pridať :wink: Nepomáha už ani tvarog :D :lol2: skúsme horčiču teraz s párkom :yahoo: :lol: Dnes sa,a le cítim vo forme idem na disco ža ženami tak sa asi zadarí aj v tipovaní :lol2: :lol:

STRONG CROCODILES ARE BEST :!: :clap:
Čo, že by sme boli ako bostonské medvede z nhl a prebúdzame sa, ako oni :D Im moc neverím v tomto ročníku viac verím nám a podľa mňa u noch to bol len záblesk taký u nás to bude si myslím mocný a zdrcujúci finish :frajer2: Chlapi teraz ozaj zaberme potiahnime ešte aspoň 2 výhry za sebou a ďalej uvidíme no :roll: A nebojte sa palkovk to už má stejne z rátané prémie dole :lol2: a vyhadzov to istí :lol: :lol2: už sa pod ním puká triasie stolička vštko :giggle: :scare: :lol2:
loooooooool tak zatim poradne suckuju .....Ani tym na tom neni nejlip, ale sme blizko od patyho mista, tak se k nemu snad dostaneme a ja se zacnu snad trefovat trosku do tipu :scare: :slap: :eek2: :bee: :ja_neviem: :thumbsdown: :| :verysad: :evil: :oops: :-O :x :-P :cool:
B.Wall,Redy perfektne.
Teraz chalpi zaberme pos. dni teraz, alebo nikdy :!: Pos. dni sme zamiešali karty paráda crocodiles :wink: Už, len dáko to vydržať, ozaj dajme do tohto kola maximum, aby sme dobre bodovali, keď sme sa tak z dna vyšplhali hore nenecháme si to predsa újsť :!: Bojujme STRONG CROCODILES GO GO GO :!: :!: :!: :box: :box: :cinka: :cinka: Chlapi ešte raz ste super aspoň niekto podrží team, keď mne sa až tak nedarí, ale to jedno hlavný je team, ale budem sa snažiť aj ja pred koncom pomôcť čo najlepšie :)

palkovk a ticho radšej buď :D Inač mám tie žiadosti pre teba ozvem sa na gmaili ok?
V noci to nevišlo, ale nevadí bojujeme ďalej Strong Crocodiles :!: Je tu šanca na dobré umiestnenie v tomto kole a do konca je málo tak sa držme :frajer2: :box: :cinka:
Ako nevyšlo Ixo?Je to okej.Ak by nám vyšiel aj posledný deň, bolo by to pekné umiestnenie.Ale je to sobota a tá nám nejde. :D No pošli na gmail.
Tak jako neni to nejlepsi vysledek, ale ani nejhorsi...mohlo to bejt horsi....mame stesti, ze nas v tomhle kole drzel individualne Redy....nevadi v pristim kole je vytvarogujeme :champions: :a_von: :v_hajzli:
Redy je super paráda pos. dni nás podržal jednička :wink: :thumbsup: Nie na darmo je kapitánom teamu :) :!: Palkovk my sme an spodu tabuľky indivuduálne :D noc sa nám nedarí s toho vyplíva, že ani teamu moc nepomáhame no...dnes sa pokúsime to pos. tipovací deň v kole zlapšiť a . kolo z našej strany musí byť omnoho lepšie už :!: B.Wall sa tak udržuje vo forme dnes tuším n noci to bude jeho deň tuším, že dnes s ním sa postaráme o dobrý umiestnenie v tomto kole. Dnes som si dal nadčas v tipovaní a sústredil sa tak snaď pomôžem aspoň dnes... ak to dnes klapne môže to byť pekné umiestenie v tomto kole lepšie omnoho ako v tom 1 a boli pekné bodíki ďalej do PO :roll:

STRONG CROCODILES snaď to dopadne ok :) GO GO GO :box: :povzbudzovanie: :bavme:
2122 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS