Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

STRONG CROCODILES

A tak keď chlapi vy ma neopustíte tak ja Vás tiež určite nie :!: :) :cool: A isto o to väčšie odhodlanie na ďalší ročník bude s nás mať každý to je isté... a kým nebude titul si nedáme pokoj :!: Ak sa udržíme pekne po kope ostanem aj GM škoda by bola tohto teamu... i keď za prácu som mal menej času sa nám venovať, ale bolo to isto aj tak lepšie, ako po daktoré teami si myslím. Som zvedaví čo napíše Palisko :D či aj on to nevzdal a budúcu sezónu ide zase s nami :-P . B.Wall ten pôjde s nami, len treba mu tvarogu veľa... A Redy som rád, že nepríde ani ďalšiu sezónu a kapitána teamu :wink2: a banneri teamu si kĺudne nechajme tam aj do ďalšieho ročníka ak bude, ale pevne verím že bude, lebo tu máme ešte chlapi nevybavené účty s pár zlými chlapcami však RD :lol2: Ako sa vraví zíde z očí zíde s mysli či, ako to je :D tak aj mi zabudneme na vypadnutie a budeme mať väčšie odhodlanie na ďalší ročník. A isto sa nedá hovoriť o tom či sme poučený z min. PO a tak... je to nevyspytateľné a nedá sa s tým moc robiť aspoň neviem všetko to tak ide samo, ale zas máme nejakú skúsenosť no nie. Som zvedaví čo napíše náš mozog teamu a ako sa vyjadrí ku všetkému náš palkovk :-P
B.Wall: Teamovo nemusíš tipovať už je koniec, ale ešte sa tipuje, ako jednotlivec a robia sa vyhodnotenia jednotlivcov, takže tak môžeš kľudne tipovať a aj ostatný je to na vás :), ale ako team sme už dotipovali.

Veď to kua mohli sme strácať 1 bod na man. u. a takto sme im stiahli, len 1 bod. Som ja zvedaví veľmi na LM proti Barcelone. Ešte, že som bol v práci a nekukal som, ako Arsenal remizoval... dal si zlé prirovnanie za to sme vypadli :-P mal si nás porovnávať s Duklou, ako ja :-P . Dúfam, že aj s tebou B.Wall borec sa dá počítať ďalšiu sezónu ty náš tvarog :lol2:
mozek tymu sem ja, ja to tady motivuju :D

Ja klidne zustanu, pokud budu chten. Coz se divim, ale asi moje tvarogova filosofie zapracovala stejne, jako ve skole ( i kdyz tam z toho profesori moc nadseny nejsou - minule me sprdla naka ucitelka kdyz sem ji zajecel do ucha - ale takovej uz je zivot :lol2: )

Arsenal smula no, doufam ze nam to vyjde aspon s tou barcou (i kdyz popravde s nasi smulou tomu moc neverim, pry fabregas neji tvarog s horcici, takze se uvidi :ja_neviem: )

Bannery bych nechal, ty se mi libej.

Jednotlivce tipovat nebudu, ty sou mi ukradeny a stejne ani nemam formu....Potrebuju se soustredit vic na tvarog, nba a dejepis. Tri jediny veci potrebny pro zivot :hop: :clap: :lol:
Chlapi zacina prihlasovani tymu do dalsiho rocniku a tady je nejak mrtvo. Se mnou muzete pocitat, tak se ozvete.
Ixo tu nebol už skoro 4 mesiace :hmm: a bez neho nebude tipovať asi ani palkovk takže to nevyzerá s jašteričkami dobre, ale zas ixo písal v tých posledných príspevkoch že pokračovať chce, ktovie kde sa fláka :giggle: .
Ohlund píše: ktovie kde sa fláka :giggle: .
možno chodí na doučovanie slovenčiny :giggle:
Tu som :D :lol: Minule mi tak napadlo, že by som mal už sem zavítať, že je najvišší čas :D Nejako nič nestíham :D sledujem aktivitu Arsenalu na trhu :-P :yahoo: :D , ale dám veci do poriadku do konca tohto týždna ak nebude ešte neskoro...ozaj dáko nestíham, ale všetko bude ok a budeme fungovať v dalšom v tomto new ročníku :!:
Dobre ale pravidlá sa trochu zmenili, tipovať sa bude už na stránke KTL, hádam s tým nebudeš mať problem.
Takže už som dal žiadosť o prijatie týmu na túto sezónu a čakám na schválenie. Čo najbližšie sa pustím do podpisovania zmlúv čo by nemal byť probém s Redym a palkomvk a č sa týka B.Wall sa sním ešte skontaktujem. Nieže si budete myslieť moji temaoví z teame, že som nezodpovedny a všetko už robím na pos. chvíľu :D , ale myslel na hf, teda som si spoemnul a už som to chcel riešiť, ale kurňa skoro už bolo pozde ale sám som nevedel či ešte do toho idem, ale idem no :) . Ďalej Vás budem informovať prostredníctvom tu, alebo SS.
ixo, už máš vytvorený topic na uzatváranie zmlúv
Chlapi tak čo ste pripravený onedlho do veľkej vojny :P :D 6.10. by nám to malo začínať. Ešte sa do vtedy mám stretnúť osobne s palkovk preberieme situáciu a okolnosti, že aké je to vážne :D a ide sa hor do toho. Inač asi mením túto sezónu svoju tipovaciu taktiku u seba :D jaj to zas bude :lol2: :lol:
Tu sa zas premenóvavali konferencie :-P Óné čo som chcel napísať jaj, že už zajtra frčíme od zajtra tipujeme tak zajtra všetci pekne povinne natipovať :D :-P inak bude ujo ixo zlý, ako za starých čias :D :lol2: Ale nie srandujem, ale sna´d ste nezabudli na to no :) A rozbaľme to hneď zo začiatku tak nejako z divoka :D :lol:
zas? konferencie menili názv prvý raz počas existencie KTL :hroza: a zas sa vraciate do tej slabšej konferencie, aby ste stačili s dychom s konkurenciou :hehe: :hehe: :fucker2:
Joe S. píše:zas? konferencie menili názv prvý raz počas existencie KTL :hroza: a zas sa vraciate do tej slabšej konferencie, aby ste stačili s dychom s konkurenciou :hehe: :hehe: :fucker2:
Áno zas! Lebo síce prvo konferencie nemali konkrétne pomenovanie, ale boli rozdelené na východ a západ čiže ja som to už tak rátal, že to bolo prvé a druhé bolo pre mňa menenie na ich konkrétne meno čiže eagles a d.d. a teraz toto 3tie, takže ja som to tak bral s mojho pohľadu a myslím si, že sa niš až také strašné nestalo, že sii tam dál už taútváričku ach néjdem riešiť vydím, že tento rok(sezóna) to zas bude nejaká divočina zas sa ani nebudem vedieť kontrolovať v robote ťa naserú a aj serú a ešte aj tu... podme radšej tipovať na takéto veci ja nemám čas na nejaké riešenice tu zbytočné... palkovk a ty zaber hne´d od začiatku :lol: Inak dúfam, že všetci máte v profile v podpise teamové logo(banner) ak nie tak šup šup povinne :-P
Zdravím všetkých spoluhráčov nášho tímu. Tak ideme na to hoši. :cinka:
To čo som v noci prví deň tipovací robil to jak sa mi to podarilo :D čo som nejak moc vyvádzal na tom ľade sranda :D Ešte neni vyhodnotené teamovo na ktl stránke ak sa nemýlim či?
sem to nak natipoval, sam ani nevim jak :lol:

Ty zacatky sou vzdycky nejtezsi. Bylo by ale dobry, kdyby se nam povedlo se chytit hned ted. Ja sem myslim natipoval 2/3 veci dobre, ale jistej si tim nejsem :lol2:
ixo píše:Ešte neni vyhodnotené teamovo na ktl stránke ak sa nemýlim či?
Nie je a ani nebude, stačiť kuk občas do subfóra organizácia (aspoň GM by tak mal robiť, aby vedel) ;)

http://hokejforum.com/viewtopic.php?p=306589#p306589" onclick="window.open(this.href);return false;
No musím a budem občas, ale som rád, že že fungujeme túto sezónu, lebo som dosť váhal nebolo nejako času na túto sezónu aj min. mi to dosť zaberalo, ale túto sa to snažím zjednodušiť každým spôsobom :D som to dosť prežíval po min. sezóny teraz to tak berem normálne, ale zas neberiem to na ľahkú váhu uvidím čo prinesie čas a ako sa bude situácia vyvíjať tak sa budú veci meniť a tak... Teraz som mal dosť toho pos. dobu, ale musím ešte čo to tu pomrkať... vravím toto bude divoká sezóna v podaní strong crocodiles, alebo crazy crocodiles :lol2: :lol2: Dúfam, že mi to spoluhráči prepáčia že to až tak tu neštudujem moc, ako kedysi ale ja sa polepším aspoň kus :D
Čaute chlapi. Videli ste už nejaké teamové vyhodnotenie ak nie tak tu je niečo :) http://hokejforum.com/viewtopic.php?f=36&t=7787" onclick="window.open(this.href);return false; celkom fajne sa na to kuká :-P Neviem, kedy sa to presne začne aktualizovať každý deň a ani asi toto nie teda isto nie je najaktuálnejšie, ale chlapi podĺa tohto sa držíme super ani som to takto nečakal ozaj. Zarezávate všetci super až na mňa flákača, ale aspoň, že Vy :) Tak uvidíme čo bude ďalej držme sa páni krokodýli :frajer2: .

Ešte by som sa chcel opýtať komisie zatiaľ neprebehlo žiadne vyhodnotenie na ktl stránke, len tu však? Príde aj čas tam na vyhodnotenie na ktl stránke, že len je to stále ešte k vôli tomu napätiu údajne :D
kvôli napätiu istotne nie, :blabla: PREČO AKO GM TIMU NESLEDUJEŠ TOPICY ORGANIZÁCIA A NEINFORMUJEŠ O TOM ČLENOV TÍMU?

Je tam oficálne oznámenie Komisie, stačí otvoriť a prečítať :roll:
ixo píše:Ešte by som sa chcel opýtať komisie zatiaľ neprebehlo žiadne vyhodnotenie na ktl stránke, len tu však? Príde aj čas tam na vyhodnotenie na ktl stránke, že len je to stále ešte k vôli tomu napätiu údajne :D
ixo vyhodnotenie nebolo, lebo som bol prec :) ale uz je, tak si pozri...zatial vam to ide vyborne. :bitka3:
JJ zatim je to super, zkusime to podrzet....Na ty strance se zatim moc nevyznam, ale jak sem koukal, tak se tam orientuje docela jednoduse, takze pohoda. Navic zatim se mi dari relativne i v ty casti jednotlivcu, coz je urcite dobry na povzbuzeni. Zatim to bylo jen o stesti, protoze zacatek sezony vzdycky muze vyjit v podstate jakkoliv. Ted uz to bude chtit i neco pridat, takze doufam, ze nam to pojede i ted a v pozdejsich dobach.
Čaute hoši.
Arek: Viem viem niečo som sa o tom dočítal, ale už som mal myšlienky( v umysle niečo na to napísať) V blízkej dobe sa, ale vyjadrím k tomu(konkrétne, že sa tipuje už na inej stránke a iné kus veci) ale v každom prípade sa vačšinou vyjadrím, len pozitívne viac menej.

Teraz k nášmu teamu a umiestneniu:
Je fajn, že už sa začalo vyhodnocovať, lebo ma to už pravdu povediac nebavilo a bol som aj nahnevaný aj frustrovaný a chcel som sa na to vybodnúť, ale nie len k vôli tomu vyhodnocovaniu, ale aj iné veci hádam no. Chápem neni ľahké takéto veci robiť vyhodncovať udržiavať stránku v chode a podobne. Je to dosť náročné a na nervi tiež a vážim si prácu určitých ľudí čo na tom pracujú a isto aj oni boli s tým nespokojný, že uvod typovania(vyhodnocovana neprebehol, ako sa očakávalo, kedže nastali určité veci, ale zase sa osvedčilo, že trpezlivosť ruže prináša a a už neraz bola ohrozená tipovačka a vždy sa s toho nejako vyhrabalo tak aj teraz a aj vždy tomu tak bude :-P :clap: :thumbsup2: Viem sa som naročný možno, ale je dobre, ako je čo sa týka klt a tak nemôžem sa moc do toho starať respektíve niečo kritizovať, keď pre ktl som spravil minumum teda nič takže byť len tíško, ale tak ja som rád, že je ako je, ale také som mal pocit proste s toho úvodu a pomocť by som aj chcel v tej situácii, ale neni čas nejako a preto som asi aj taký podráždený a samotne je to tu vidieť, že to tu moc extra nestíham, ale bude lepšie sľubujem :-P

Teraz už ozaj k teamové umiestneniu :D : Trošku sklamania, akože no... Sme si povedali predsa, že od začiatku prvého tipovacie dňa budeme na prvom mieste a aj počas všetkých kól a j dní, že nikdy nebudeme horší, ako prví tak toto čo ma byť :D ale nie srandujem :giggle: :haha: Toto by som možno zdrodilo v Paľkovej hlavičke :D Je super zatiaľ ako sa držíme sám som tomu prekvapený, lebo začiatok je ozaj tažký a aj všelijaký a samotná nhl-ka je nevyspitateľná v určitých prípadoch takže spokojnosť? Jasnačka ruku na to :frajer2: :good: Tak snaď tak nejako vydržíme zotrváme a obsadíme hneď prvé kole pekné mieste a začneme zbierať bodíky na postup do PO. Čo sa týka individuálnych miest chlapi u náš ste na popredných miestach čo ma teší tiež, takže, len tak ďalej teraz sa pokúsim pomôcť aj ja vám lepšie som po generálke motora tak to snaď bude lepšie :lol: !GO STRONG CROCODILES GO!


Palkovk: Doriešime ešte tento týždeň ten prevoz tých vecí čo sme riešili po telefóne hej(dúfam, že to výnde túto nedeľu) aby bolo dobre :) Dohodneme to ešte :)
B.Wall ty si včera netipoval 17steho tuším? Čo sa stalo? Inak chlapi žijete, že tu až moc tak ticho :D či ticho pred búrkou :D
2122 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS