Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

STRONG CROCODILES

ixo :precitaj_si_pravidla: :D
Tak krokodíly a máme to tu :thumbsup: . Áno je to presne to čo sme si dali ako min. cieľ na začiatku sezóny postup do PO. Dnes v noci to vypukne a naša ďalšia cesta bude viesť cez Red Devils. Pripomínam na začiatku sezóny bol min. ciel postup do PO tak dúfam, že v PO nevyhasneme rýchlo. Tí čo bolo v tomto teame aj min. sezóny vedia, že tomuto teamu sa PO nedarí, preto som aj na začiatku sezóny zvolil pre tento team inú konferenciu či som už spravil dobre, alebo zle neviem... to sa uvidí. Jedno je však isté s týmito bodmi by sme boli v predošlej konferencii na 3. mieste po zak. časti, takže o tom svedčí, že táto konferencia je silnejšia nadupanejšia čo môže byť pre nás + a môže nás to vyburcovať, k famóznym výsledkom. Túto zak. časť sezóny sme skončili o dosť horšie, ako minulú, ale možno to tak bude lepšie pre náš lepší priebeh PO. Ďalej chcem, aby ste si nevšímali štatistiky po min. roky a podobne. Na také treba kašlať také len škodí teamu a tipovaniu. A inač je jedno ako dopadneme v PO ak to aj zas pobabreme pre mna ste bolí najlepší a aj budete :wink: :smile03: a verte ak neskončíme tento ročník(PO) lepšie, ako po min. roky ma to neodradí a pôjdem ďalšiu sezónu s tým cieľom sa sa treba byť ešte lepší a nezdám to kým tento team nedosiahnem výraznejší úspech v PO. Je pravda, že túto sezónu som pre team menej aktívnejší a aj slabší v tipovaní, ale budem sa všetko odčiniť a napraviť v PO. V tabuľke jednotlivcom sme sa tiež celkom pekne poumiestňovali najlepšie na tom dopadol B.Wall, ktorému možno až tak pred sezónou moc ľudí neverilo a možno aj ja sám, ale všetkých určite prekvapil :wink: :thumbsup: a šokoval :-P svojimi kvalitnými výkonmi :frajer2: B.Wall takže ti gratulujem k umiestneniu v jednotlivcov :clap: :groupwave: Možno som kus viac očakával túto sezónu počas. zak. časti od Redyho, ale aj seba samého, ale možno to takto malo byť a v PO sa on aj ja preberieme a bude to omnoho lepšie... i keď v PO nebude už veľa času na skúšanie kadečoho tam sa pôjde na istotu proste. Inač veľmi sériu s Red Devils nechcem naťahovať chcel by som to s nimi ukončiť tak 5:1 max. 5:2 pre náš prospech, nerád by som zas niečo podcenil a pobabral, ale vravím ak to zas nevydá a pobabreme to tak nevadí...isto sa s toho po čase najako otrepeme a pre mňa(hráči tohto teamu sú aj tak celkoví víťazi :wink: ) Inač som kus rozhodnúty pomeniť poradie pre PO na nájazdy a možno to kus bude prekvapujúce a možno to tiež pomôže, ale bol by som radšej, keby sa z nájazdov nerozhodoval ani jeden zápas proti Red Devils. Inač tu máme PO hecovaciu teamu :arrow: http://hokejforum.com/viewtopic.php?f=235&t=7440 tam môžme kus súpera popokúšať v rámci normi a tak, ale celkovo chcem, aby sme sa podporovali a držali spolu v tejto téme a aj tešili z každého víťazstva v PO tu( ak bude nejaké :-P , ale jednoznačne musí byť :!: ) Budem sa sem snažiť v najbližších dňoch dotiahnuť nejakých svojich známych, aby nás kus podporili a pomohli nám :) Po prvom odohratom zápase čakajte odo mňa možno nejakú ponuku nabídku, ako inšpiráciu zdolať RD :-P buď sa bude jednať o finančnú odmenu :D , alebo... :D nechajte sa prekvapiť záležať bude na výkonoch a možno nebude nič :D samozrejme, že srandujem k ničomu takému nedôjde každý tipuje, lebo chce sám od seba a hlavne pre team :yes: . Tak ja som už asi toho dosť popísal, kto vie či to bude aj niekto čítať. Tak sa teda držme krokodíly a zdolajme RD a myslím si, že sme dostatočne už poučený a skúsený a hlavne to píšem sám za seba aspoň môj prístup sa zlepšil, ako po min. roky si myslím, že už sa tu nechovám, ako malý a tak :-P , ale o to néjde ide aj to čo sme tu zažili, ak=é skúsenosti sme si odniesli a ponaučili sa a tak :yes:

Paľo ty dnes, alebo zajtra čakaj odo mňa hovor ešte musíme toto PO prebrať aj mi dvaja :-P

Už sa mi začína dariť aj v stávkovaní na živo v NHL už to ide, ako som spomínal, že sú to už zápasy pred PO a to je niečo pre mňa, takže hrozba pre súperov aj keď zas nie veľká :-P :D ale v tomto období si verím kus viacej v NHL v tipovaní, ale to zas možno viacerí, takže tak.
Obrázek
Obrázek
Abych pravdu rekl, tak neni moc k cemu gratulovat, protoze se mi povedly jen dve kola. Ostatek nebyl uz nic moc a posledni kolo a pul jsem tak odtipoval, priznam se, ze i trosku bez snahy a motivace. Nastesti to uz je ted pryc a ted jedu zas na plno, takze :bitka3:
ja som to všetko prečítal :D
Me to v zakladni casti neslo zamerne, abych v PO potom vsem vyrazil dech a dotahl nas k titulu ! :clap: :D
Ale konec srandy, jdeme na tooooo!
Prvá prehra v PO ide na moje triko krokodíly.
Poďme dnes v noci to vyrovnať na 1:1.
Kua ma to hnevá prehrali sme tesne a tá prehra je najme k vôli mne bo som nedokázal mať viac bodov, len úbohých 3... prepáčte chlapi mrzí ma to.
Tak poďme dnes v noci do toho teda do nich :twisted: :twisted: :twisted: :box: :cinka: :povzbudzovanie: :groupwave:
Predsa jedna prehra nás neodradí a aj tak to neznamená nič ak sa spamätáme skoro a hlavne ja sa musím skoro spamätať.

:!: GO STRONG CROCODILES GO :!: :cinka: :box: :povzbudzovanie:
Ja sem trefil tolik veci ? No to koukam....nevadi dneska to vyjde a zaslapeme je do zeme :hehe: :bitka3: (nebo v horsim pripade to nevyjde a bude opak :lol: )
Už začína byť zle. Už prehrávame 2:0 a nechcem vidieť čo bude zajtra. Opakujú sa scenáre pre tento tento team z min. play off. Ak mám vám pravdu povedať začínam byť zúfalí. Ak prehráme ešte dnes v noci už to bude ťažké otáčať zo stavu 3:0 a dosť nereálne. V noci máme ešte takú reálnu šancu niečo s tým spraviť. Že som nedal remízu na detroit, ako som chcel pôvodne dať...šľah ma asi trafí taký som nasratý a sklamaný z tohto priebehu...ešte, že sa hrá aspoň na 5 víťazných. Idem sa schladiť...
Co sem to dneska predved :lol: ? To bylo strasny.... :shock:

Doufam, ze dneska uz to vyjde. Vira v to je, urcite na to mame, jenom mame smulu.
To sa hádam iba nám sa môže stať, že po 3-krát po sebe vypadneme v 1. kole. Kua p... tam Red Devils sa po min. PO dostali ďalej, ako mi a mi stále stroskoceme na tom istom... kua tak sa neserme chlapi a vyraďme ich a dajme im dovi dopo a končene nech už tento tým prelomí smolu v PO. Keby sa hralo na 4 víťazné zápasy moc nám šancu už nedávam, ale ešte sa nevzdávam a nedá mi to pokoj, že v kuse vyhasneme na PO...kua chlapi sa spamätajme, lebo skončíme ešte skorej, ako min. sezónu. Taký som nasratý na svoje výkony a zároveň zahanbený, že koniec... Tak taký zápas, ako atlanta s ottawou, kde to podľa mňa bol najistejší zápas noci na výhru atlanty na , ktorú som ešte podal ako tutovku 10euro odíde...to naznačuje, že PO je pre tento team prekliate, ale mi tú kľiadbu odkľajeme nočnou výhrou a potom ďalšou a ďalšou až kým nedáme stopku RD a potom ideme ďalej :!: Čo je aj s tebou palkovk, ale nie ty sa aspoň snažíš je to vidno na tvojich výkonoch, že niečo s tým robíš špekuluješ, ale ver, že mi sa všetci snažíme, ale je to bieda. A dosť bolo kua v tejto noci buď zabereme, alebo už asi bude pozde. Treba si chlapi povedať, že predsa RD nás nezlomia a nemôžu :!: :!: :!: Kua tak im to ukážme a natrime tam a hneď :evil: :evil: :twisted: :twisted: :twisted: :!: :!: :!:

GO STRONG CROCODILES GO :!: :!: :!: :cinka: :box: :povzbudzovanie: :groupwave:
Nj v PO máte ozaj smolu, ale minulý rok ste vypadli až v druhom kole, boli ste najlepší tím v konferencii tak ste mali volno v 1. kole. Vidíš aspon poučenie pre teba ixo, nabudúcu sezonu sa radšej vrátte do slabšej konferencie a znovu budete PO začínať v 2. kole. Ale ja by som ten postup radšej doprial vám, tu to aspon žije celú sezonu a bavíte sa KTL-kum u RD je to celý rok "mrtve"... Ale budete to mať velmi ťažké otočiť tak zaberte a ixo stále dávaš tie remízy tam kam nemáš... radšej sa nane vyprdni a skús tam dnes dať tak 1. (ale odomna si rady radšej neber, v individuálke som len o 1 priečku nad tebou)
Prvni zapas sem natipoval gut, ale teda za ty dva posledni bych se mel stydet...Jedine "stesti" ze to tentokrat nebyla prohra tesna, jinak by me kleplo :D Popravde jediny duvod, proc vedou je ten, ze se nesnazime. Odted zaberem a mame to v kapse a oni pak budou jen brecet s klobasou s tvarogovou horcici v ruce, ze dostali nakladacku :cinka: :lol:

No, v kazdym pripade to chci aspon trosku zdramatizovat a min ty dve vyhry jeste dat, aby to nemeli souperi bez boje.
Tentokrat snad nejtesnejsi prohra...Dva nejlepsi meli sice stejne bodu, ale celkove jako tym nahrali vic, takze mame opet smulu :shock: :scare: :bac: :doh: :monokel: :plac: :respect: :v_hajzli: :bitka: :cry2: :-D
4:0... :hroza: Nemyslim, ze tipujeme az tak spatne ( s vyjimkou 3. zapasu ), ale dvojice Getzo, Cepi je proste nad nase sily :ja_neviem:
Ja už fakt nemám slov... Je to dosť na mňa fakt sila. Niekto má kus aj šťastia a niekto smoly. Dnes prichádza sobota náš slabý deň možno sa to dnes pre nás skončí... neviem či chcem,aby sa to radšej skončilo toto trápenie pre nás, alebo nejakú výhru, lebo je to pre mňa šok. Tak sa zdá, že pre nás sezóna speje do konca a zas to môžme vyskúšať bud. sezónu. Po tejto noci bude, ako bude... čo už narobíme je to hra, ale tak bolo s vami chlapi super a aj bude :) Keby sa hrá na 4 víťazné sme jasný :-P , ale hrá sa na 5 a ja chcem tu spraviť taký obrat, ako ešte nikto tu nespravil a nezažil :-P čiže sériu otočíme na 5:4 pre nás tak je chlapi jo? :povzbudzovanie:

Ohlund to je dobre, že sme v tejto konferencii :-P treba skúsiť všetko a bud. sezónu tu tiež asi radšej budeme :-P A dík ma to potešilo, že radšej praješ nám :) , ale aj tu boli časy keď tu bolo viacej horúcu, ale tak dá sa aj teraz a moc RD aj tak nesledujem ich tému už a aj celkovo iné teami, ako kedysi bolo tomu... a neboj od teba si radšej rady v tipovaní nevezmem :D

Dnes všetci sa povinne dopujeme pred zápasom každý za vrece :D horcicu s tvarogem :D , aby sme už konečne vyhrali :evil:
Jako v zadnym pripade nechci prohrat 4-0 . 4-2, 4-3 beru, ale 4-0 ne. Takze ted chci, abychom vyhrali jeste aspon dva zapasy, aby to souper proste nemel tak lehky.

Pred chvili sem si roxmixoval horcici ve vode s kecupem a soli a hned me to posilnilo na pristi tipovani :D
4:0 uz prehravate :D ide o to, ci to nebude nahodou 5:0 ... :giggle:
Dnes si kazdy povinne pusti sestrih z lonske serie BOS-PHI a jdem do nich :wave:
B.Wall píše:
Pred chvili sem si roxmixoval horcici ve vode s kecupem a soli a hned me to posilnilo na pristi tipovani :D
To fakt? :lol2:

Ono toto bola naša taktika zámer uspať súpera darovať mu náskok 4:0,aby si mysleli, že už majú postup v kapse a teraz pomaličky potichúčky udrieme :-P Proste máme radi napätie a drámu radi dramatizujeme a teraz to bude tiež tak :-P .

Redy: tá seria bos. - phi. skončila, ale porážkou bostonu nie? Nespomínam si nejako na tú sériu. Ja skôr som za to pôjdeme na to ako kedysi Dukla zo Skalicou. Skalica viedla 3:0 na zápasy a tak isto pukla, len tu mi hráme na 5(ešte, že tak na 5 jedno šťastie máme :lol2: ) Alebo neviem či sa Dukle nepodaril aj obrat takýto s Martinom. V tomto prípade sme tiež Dukla aj tá dnes odvracia proti Slovanu,aby sa pre ňu sezóna neskončila a my sme tiež taká Dukla v noci dopadneme tak, ako skončí Dukla :-P Ona vyhrá mi tiež ona postúpi ďalej mi tiež :-P

Už sa chlapi aj smejem na tomto našom vystúpení na play off... je to aj na smiech aj na plač, ako to ide s nami v PO, ale tak zas hlavu hore...máme čo ešte makať :yes: :wink2:

Tak dnes v noci ich rozdrtíme na šrot :D :lol2: . B.Wall ty nám namiešaj nejaký extra koktail :lol:

:arrow: http://www.google.sk/imgres?imgurl=http ... 66&bih=597
Kliknite na ten odkaz. Áno to čo vidíte je pravá realita takéto dievčatá nás čakajú ak dnes v noci zdoláme RD :clap: Už sa nás nevedia dočkať sú celé nažavené :-P dúfam, že aj vy teraz a roztrháme RD v noci v zuboch. B.Wall si pripravený na takú slečnu a iné :-P :lol2: Joj a aby som nezabudol pre teba to palkovk neplatí ty také nemôžeš :P be be :hehe: :razzi:
Zensky k nicemu akorat kradou cas na horcici s tvarogem a pak se clovek nedokaze soustredit na to tipovani...Je mi jasny, proc prohravame, kdyz ixo misto aby tipoval ,tak kouka na takovy obrazky :D Dneska vyhraje arsenal, pak vyhrajem my a pak ja vyhraju souboj s kuretem, kterej me za chvili ceka.
Dalsi prohra a ZNOVA tesne :bitka3: ....A je konec, co vic k tomu rict :verysad: :arrow: :? :shock: :-O :D
Tak a je to tu naša cesta sa končí... áno vládne smútok určite, ale ide sa ďalej, život ide ďalej. Našimi katmi sa stali RD. Naplnili sme určite aspoň to, že sme boli v PO, len škoda, že sa to tak rýchlo skončilo, som dúfal, že vyhráme aspoň zápas jeden aťď. proste stále som veril som optimista no, ale toto bolo dosť studená sprcha. PO naďalej ostáva pre nás zakliate. Súperom a našim poraziteľom gratulujem. Ďalej by som sa chcel poďakovať chlapcom z týmu za dobre odvedenú prácu( za pravidelné tipovanie, zodpovednosť počas sezóny a tak... ) Chlapi ďakujem vám za veľa boli ste super a isto ste ma, ako GM nesklamali a pre mňa ste aj tak vy a náš team Víťazi. Dobre bolo počas tejto sezóny hlavne oživenie zo srandou doniesol B.Wall, ktorého si pochaľujem... nevadí chlapi všetko je ok :clap: Aj tak sú STRONG CROCODILES NAJLEPŠÍ :!:

Nemám ani poriadne slov. Teraz si kus dám od KTL odych... musím si všetko premyslieť a nechať préjsť hlavou a ešte možno s chlapcami v súkromí popísať, kde sa stala chyba. Kedže som zase raz sklamal seba a aj v týme chlapcov, ako GM tohto teamu moje pôsobenie je viac menej asi na konci...možno v týme ostanem, ale už nie ako GM, ale len ako hráč, ale celkovo bude koniec.... neviem dosť bude záležať na palkovivk či bude chcieť tipovať ešte ďalšiu sezónu a ostatný chlapi tiež. Ak by sa udražal team takto po kope možno by som ostal a tak, ale každopádne chcem čas to toho dosť na mňa a aj na Vás chlapi.

Ešte raz ďakujem a nemáme sa za čo hanbiť a ani byť smutný :yes: :good: . Poďme sa teraz napchávať tvarogem... :lol2: :lol: A Arsenal remizoval kua inač :evil:
A to sem ani známych nepriviedol na povzbudenie som nestihol všetko sa to tak rýchlo zbehlo...nevadí budúci ročník :-P
Bohuzel to letos opet nevyslo, ale o to vetsi mam chut se do toho pristi rok pustit a zlomit nase "PO prokleti" :thumbsup: . Takze se mnou muzes urcite pocitat ixo a byl bych rad kdybys zustal nasim GM, to je ale na tobe. Chtel bych vsem podekovat za celou sezonu a doufam, ze se tu v rijnu dame vsichni dohromady a konecne si pujdem pro titul :cinka: .
Arsenal me vytocil ....Pokazdy, kdyz mame sanci ,tak se to zvrtne...Sou neco jako strong crocodiles :D

Btw nema cenu skladat GM na hrebik....Nevidim v tom duvod. To, ze sme vypadli rychle, nema nic delat s tim, ze si spatnej GM (coz nejsi).

Jenom se jeste chci ujistit, odted teda uz tipovat nemusim jo ? Radsi jen tak pro ujisteni :D

Btw dneska se pudu prezrat do mekace, protoze mam naky slevy. V big macu a takovejch vecech bejva tatarka, coz je skoro tvarog, takze se tesim :D
2122 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES