Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

STRONG CROCODILES

To bol dobrý začiatok(pokus) o vyšplhanie sa v tabuľke hore :) :thumbsup: Nejaké body sme stiahli a už je to celkom dosť tesné, takže možno dnes to bude ešte lepšie :roll: GO STRONG CROCODILES GO :!: :!: :!: :cinka: :box: :povzbudzovanie:
Pár dní voľna nám padne vhod.Nejako nám to nejde.Strácame 14 bodov na 1.miesto,čo je dosť veľa.Ešte sa bude hrať 6 dní,tak sa pokúsime vyšplhať trošku vyššie.
Súhlasím s palkovk treba sa ešte pokúsiť vyšplhať hore vyššie, lebo teraz sme ozaj dosť nízko. Viem nedá sa stále, len byť stále vysoko, ale za pokúsenie nič nedáme... Ja viem, že sa všetci sa snažíme a že to aj tak néjde, ale treba pokračovať v tom ďalej :wink:, takže GO STRONG CROCODILES GO :!: :cinka: :box: :povzbudzovanie:
Dnes ďalšia katastrofa,len 22 bodov z toľkých zápasov. Z Ixových slov cítim pesimizmus.Veď sme už v play off,treba sa na to pripraviť, hlavne aby bola pohoda v tíme ohľadom tipovania.Tak hore hlavu a treba skúsiť viac ixiek dávať,netreba sa báť.A Ixo zas trochu menej :-P
Jaký pesimizmus :D ja už neviem čo vravím som prepracovaný a chorý teraz tak to za asi, ale inak pohoda jahoda :-P Keď to vravíš ty, že sme už v PO tak je super :-P, ale zas isté na 100% to nie je či...musím to ja omrknúť...ešte som dnešné vyhodnotenie ani nekukal a už ani radšej néjdem na koľko sme získali vraj 22 čo tu písal Paľo... Dnes večer dúfam, že to budú opäť starý dobrý Strong Crocodiles... večer to všetko rozsekáme všetci povinne si dáme pred zápasom párek s horcici a tvarogem však B.Wall :D
Dneska si tvarog nedam, uz sem nespal 35hodin, protoze sem byl na 12hodinovym florbalovym maratonu ve skole a pak sem mel jeste hned po tom devet hodin vyucovani a sem rad, ze sem....

Tipovani nic moc, ale zase lepsi kdyz budem tipovat spatne ted, nez v playoff.
Nachádzame sa dosť v zlej situácii, ako môžte vidieť podľa teamového umiestnenia. Je to zlé... ostávajú nám 4 dni do konca predpos. kola. Traba tak aby sme sa zariadili aby sme nespadli úplne na spodok a ak by sme zabrali,, že by sa nám zadarilo počas týchto 4 dňoch o kúsok by sme mohli ísť aj hore, ale len ozaj o kúsok, lebo sme si toto kolo dosť porabrali a už sa tu nedá veľa toho naprávať. Tak sa teda držme STRONG CROCODILES :cinka: :box: :povzbudzovanie: :groupwave: :!:
Moc se omlouvam, ale uplne jsem dnes zapomel natipovat a vsechny zapasy bohuzel zacinali uz v 21h :hroza:
Redy: Prví začínal dokonca už o 18:30 a nevadí... stalo sa aj tak to už bolo v tomto zle vyvijajúcom kole viac menej jedno, takže to až tak nevadí.

Treba chlapi čím skôr zapomenúť na toto kolo, lebo dnes večer nás už čaká ďalšie pos. kolo a potom účasť v PO do ktorého sa dostaneme aj napriek tomu, ako sa umiestnime aj v tomto pos. kole, takže PO nám už neújde :!: Chcem, ale chlapi aby sme sa rozohrali v tomto kole a dostali do hernej pohody s ktorej by som rád čerpal v PO, lebo v PO sa tomuto týmu moc nedarí, takže to treba zmeniť a teraz sa v pos. kole ešte roztipujme poriadne a hurá do PO :wink: . Samozrejme lepšie východiskové miesto do PO by bolo asi lepšie... a toto kolo nevadí, že sme to tak pobabrali a skončili na 8smom mieste veď ani slniečko nesvieti každý deň tak ani Strong Crocodiles sa nemôže v kuse dariť a ešte si myslím, že ešte čo to máme skryté v rezerve a neukázali sme všetko a neprečerpali. Tak Strong Crocodiles GO GO GO :cinka: :box: :povzbudzovanie: :bavme:
Obrovská bieda!!!!! :-(
palkovk píše:Obrovská bieda!!!!! :-(
Ale veď čo veď proti FB to bola jednoznačná výhra sme ich dali na nulu :D Ale nie teraz vážne začiatok tohto kola nám nevyšiel bola to ozaj bieda, ako píše palkovk. Potom to bolo už lepšie až dobré a mali sme aj v súbojoch smolu o bod či dva..., ale zlepšilo sa to jednoznačne a snaď to pôjde iba lepšie a lepšie. Toto kolo je dosť dlhé tak jednoznačne to nehodláme zabaliť a ešte chcem aby sme v tomto kole zamiešali karty. Ono zas možno je dobre, že už sa ná tak nedarí a v PO sa nám bude neviem, ale jednoznačne nesmieme panikáriť ja sa teším na PO tam už sa budú riešiť tipovať zápasy pred postupom do PO do NHL(pre mňa je to také obdobie, ktoré si verím aj na stávkovanie na ostro) tam si myslím, že by som mohol teamu pomôcť oveľa viacej ako v zak. časti. Tento ročník chcem najlepšie umiestnenie pre tento team, lepšie, ako sme zatiaľ mali :!: :!: :!: Tak sa držme STRONG CROCODILES :!:
:!: GO STRONG CROCODILES GO :!: :povzbudzovanie:
Nedeľu sme vyhrali,nie je ešte vyhodnotené.Však nebalíme to v tomto kole, to je jasné.Ideme sa posunúť na vyššie priečky.
Je to nejako o ničom celá KTL.Vôbec to tu nežije.Teraz sme hrali so slabými,Ixo výborne.Dnes 20 bodov sme získali + 3 body za výhru.Neviem ani ako stojíme,či sme sa posunuli trochu viac.Nevieš Rado čo sa stalo, že sa nevyhodnocuje poriadne?
Palkovk: Neviem čo sa stalo, že sa nevyhodnocuje... zaregistroval som to, ale som to ešte neriešil k vôli nedostatku času( ale ani nie tak času, ale sa mi ani jednoducho nechcelo. Cez víkend to zistím a aj niečo ohľadom PO a dám vedieť. Je pravda, že už KTL neni, ako po min. sezóny, ale stále sa to dá :) ... hlavne to nerieš ja pozisťujem... a ako stojíme ani to nezisťujem schválne chcem sa to prekvapiť na raz :D
Tak už sa vyhodnocuje... niektoré dni do zadu vyhodnocoval arek s Joe S. ak ste si náhodou nevšimli. tak snaď to už bude ďalej ok. Až na túto sobotu, ktorú sme pekne pobabrali sa nám docela darilo boli sme aj na 6. mieste, ale sobota nám to pokašľala a šli sme dole, ale tak to 6. mieste je ľahko dosiahnuteľné. Ešte do konca kola ostáva dosť dní ak ukážeme veľkú bojovnosť môžme ísť aj vyššie. Chlapi chce to tu, aby sme sa navzájom pred PO vyhecovali tak sa prebuďme a niečo tú píšme... uvidíte bude lepšie, keď sa tu podporíme.
GO STRONG CROCODILES GO :cinka: :box: :povzbudzovanie: :groupwave:
Tiež si myslím.Chlapi ospravedlňujem sa,nestihol som tipnúť.Mám trochu problémy.Ešte raz sorry :-(
V pohode Paľo aj takéto sa môže stať a keď je to ozaj iba raz za čas tak v pohode :wink:
Je mi jedno kolikaty postoupime do PO, stejne tam vsechny vydrtim jak cervy :D

Zatim nic moc, nedari se mi tipovani a ani tymove na tom nejsme nejak uzasne. Ale zas na druhou stranu mohlo by to byt horsi, takze alespon neco. Spis se modlit, aby to pokracovalo lepe v PO.

Ted nebyl cas psat , budto sem jed tvarog s horcici nebo sem koukal na NBA (byl all-star vikend).
Nazdar borci :frajer2: Tak čo slabo tu počujem, kto je najlepší teda, kto vyhrá KTL túto sezónu..., ako ešte Vás stále slabo počujem... áno už je to lepšie presne tak B.Wall :-P je tento team, team STRONG CROCODILES :cool:

Tak ako vravíte mafiáni :D už to nemáme ďaleko do PO vydrtíme tam všetkých, ako červy, ako napísal B.Wall? :lol2:
PO je pre mňa dosť nevyspytateľné, ale tento ročník som naň už pripravený,ako nikdy pred tým :box: Je jedno, z ktorého miesta pôjdeme do PO hlavné je to, že sme min. cieľ splnili a sme tam :thumbsup: .

V noci to bolo inak celkom dobre... ešte kus zabojujme, aby sme obsadili to 6. miesto. Škoda, že sme toto kolo zaspali, lebo zase platí, ako min. ročník, že team, ktorý vyhrá zak. časť v konferencii idem automaticky do 2. kola PO a my sme k tomu nemali ďaleko vyhrať zak. časť v konferencii... nevadí min. ročník bolo možno to pre nás zlomové, že sme mali pauzu a vyšli sme z rytmu a sme vyhoreli v 2. kole, kedže sme 1. kolo netipovali, ako víťazi a pred tým ďalší ročník k vôli môjmu banu a tak... Tým sa síce od vtedy kus pomenil, ale dúfam, že sme dostatočne poučený aspoň tí čo v týme ostali a niečo s tým spravíme a nové tváre tiež to platí pre vás, že s tým treba niečo spraviť :smile03: Chlapi ešte kus zatnime zuby a dotiahnime toto kolo solídne a potom už, len PO. Inač, kde sa tipuje sú aj témy(sekcie) PO treba si to tam prečítať sú tam aj pravidlá atď, takže všetci povinne keď bude čas, ale čím skôr, lebo PO je tu už skoro. Ak budú nejaké nejastnosti treba napísať sem potom to tu poriešíme a aj tak si musím ešte aj ja niečo zistiť.

Inač čoskoro by mali doraziť 25 kamiónov s tvarogom a horcici tak dúfajme, že nám to bude dosť na PO a B.Wall a beda ti ak to nebude kĺúč k úspechu ten tvoj tvarog s horcici, lebo ak nie team si dostal do krachu tým pádom :lol2: a bude sa ti potom aj snívam o tvarogu s horcici :lol2:

A ty Paľko čo si tíško, ako myška :lol:
Zacinam se nahrivat :x :x :bitka3: :cinka: :bitka3: Hergot cejtim formu na PO, cejtim ze zas budu prvni jako dycky a MUJ TYM VYHRAJE HOHOHOHOHHO

ne...uz sem se uklidnil :lol2:

Chtelo by to alespon druhe kolo, uvidime....Obcas jsme tipovali velmi kvalitne dokonce jsme byli parkrat v top tri tymu konference. Pokud budeme mit stesti a nekdo bude podavat slusne konstatni vykony + se nekdo v dany den vzdy prida, tak mame sanci. Nejsme favoriti, coz je dobre- alespon muzeme prekvapit. Je to jenom tipovani, takze tam kdyz je favorit nekdo jiny, tak to vubec nic neznamena (narozdil od fotbalu, basketu atd).
Omyl B.Wall to my sme tí favoriti :lol2: A preto si púšťam toto :-P http://www.youtube.com/watch?v=R0v-YEm8 ... re=related
tak co, pripraveni na prehru dnes v noci? :-P
Dnes boli rozhodujúce zápasy Anaheim-Minesota a Atlanta-Florida.Že sme dali ixky.A hlavne Ixo chytil 3 ixky.Asi preto sa aj volá IXO :D
arek píše:tak co, pripraveni na prehru dnes v noci? :-P
:ble: :frajer: :dance:

Ixo nas zachranil, to se musi nechat. I pres jeho vykon to dnes bylo hodne tesne.....Jen tak dal, uz jsme se trosku vyskrabali nahoru, chce to alespon jeste podrzet.
B.Wall dúfam,, že si dostal správu moju ak hej tak to porieš.
Chlapi pozor na to, kde budete tipovať v téme PO máme tému s našim názvom tému a tam tipujeme tam to máme pekne rozpísané tak nestresujme :-P .

Ó aj palkovk sa nám zobudil a niečo napísal :D ten len píše, keď sa darí, alebo sa zadarí :D To si iba teraz na to prišiel, že práve preto sa volám ixo :D zase si potvrdil týmto úlohu brzdiča v týme :lol2: Ale nie vážne teraz ty vieš dúfam, ako treba tipovať? No predsa tak,a by sme to vyhrali všetko :-P aspoň to by si už mal vedieť :D

Inač to 6. miesto sme dosiahli a asi bude aj naše, takže ako tak budem spokojný s nami :-P Ak by sa dnes zadarilo veľmi, kto vie či by nebolo aj to 5te miesto :D

Inač sa chce spýtať tento ročník pred PO sa neposiluje do PO o jedného hráča navyše, ako to bolo min. sezónu, že??? Vtedy sme mali Stevena, teraz také nič neni tipuje sa štyria, ako počas zak. časti áno?

Arek: Teba by som ešte porosil, alebo cepiho aby ste B.Wallovi zmazali jeho zle tipnuté tipy v zlej téme... ďakujem.
A sorry, že som nezareagoval na súboj s vami arečku :) Ale bolo to, len pre vaše dobro :-P
2122 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES