Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

STRONG CROCODILES

No myslím, že zas je to okej, čo vy na to chalani??? :D
Lepsi to ani byt nemuze, jen abychom vydrzeli....Docela me i tesi, ze mame obrovsky naskok na osme misto, takze i kdyby nam nejake dny nevysly, tak nespadneme az na samotne dno (snad :D )
Redík dnes to bolo super, potiahol si.
Kde je náš manažér,nejako je ticho,keď sa nám darí,tak čuší :-P keď sa nedarí,vyrýva,žiadna pochvala bodaj ho :x
Manažér je tu, len je kus zaneprázdnený a bol kus chorí a ešte je, ale už sa to nejako dá no... Ale nebojte i keď nepíšem neznemená, že to nesledujem teda nás :) . Niekedy je lepšie nepísať a sledovať radšej, ako sa nám darí :) . Viete darilo sa nám aj darí tak som nechcel písať nechcel som to pokaziť zarieknuť :-P , takže ak sa to teraz pomrví tak to bude za palkavk :D Zatiaľ je to jedná báseň z našej strany... pokračujeme v dobrých výsledkov z min. kola čo ma asi tak najviac mrzí, že vám moc nepomáham, ale ako team nám to ide skvele a dopĺňame sa, takže spokojnosť je. Ale už sa nám nejako darí moc extrémne až mi je to divné čo vy na to :D , ale nie srandujem to, len dobre, takže chlapi vydržať čo najdlkšie a uchmatnúť v tomto kole čo najviac bodov pre PO a potom by nám to už PO nemalo újsť. GO STRONG CROCODILES GO GO GO :!: :cinka: :box: :povzbudzovanie: :groupwave: :bavme:
ja viem že to všetko sleduješ,to som len tak napísal,chcel som ti ukázať,že viem dávať smajlíky.
palkovk píše:Redík dnes to bolo super, potiahol si.
Dik, uz bylo na case, snad se ted zacne trochu lepe darit i mne. I kdyz to ani neni potreba, protoze co predvadi B.Wall a palkovk je neuveritelne! :thumbsup: Ten pohled na tabulku tymu i na prvni desitku jednotlivcu opravdu stoji za to! :wave:
Kua a nedarí a nedarí sa nám ani za svet :D
Dobre je to chlapi zatiaľ dobre :-P super spokojnosť na do všetko.
V utorkovom zápase proti Spiders sme mali aj kus smoly chýbalo to šťastíčko, škoda mohlo to byť o 3b viac a mohlo to byť lepšie, ale zase inokedy sme mali viac šťastia tak sa to tak vyrovnalo a trošku skromnosti by asi nezaškodilo však :-P
Chlapi už, len pár dní treba to nejako vydržať a dotiahnuť do úspešného konca už ani za svet sa nedajme obehnúť... skúsme sa nedať ja chcem, aby sme zase boli prví :frajer2: :box: :cinka: :povzbudzovanie: :groupwave:
GO STRONG CROCODILES GO :cinka: :box: :povzbudzovanie: :groupwave: :bavme: [/size][/color][/size]
B.Wall a ty sa ešte kus viac posnaž aby sme získali aj prvé teamové miesto a aby si aj ty prví skončil, keď už tak :-P :smile03:
Palkovk tebe sa nejako darí v tomto kole to čo má byť :D a poďme na kolená a do kúta kľačať :D :lol2:
ted ty tabulky moc nesleduju a podle toho co si psal, tak sem se leknul, ze sem posledni :lol: Musim rict, ze teda s palkovkem (nic proti, ale porad mi to prijde jako strasna prezdivka, doted sem se to nenaucil ani vyslovovat ani psat :lol2: ) se nam ted dari jako nikdy , jen tak dal - o druhym miste bych ani nesnil, no proste mam vic stesti nez rozumu a je to takova nahrada za ty tejdny co sem byl az nekde u dna :lol:

V kazdym pripade mame na prvni misto v konferenci a taky by se mi libilo toho zas dosahnout.....Otazka jak dlouho vydrzim nez zas klesnu do haje :D Takze se radsi ixo snaz, dlouho uz nejspis nevydrzim :D

Mimochodem se divim, ze mi de tipovani v poslednich dvou dnech. Protoze predevcerem sem sned rok a dva dny starej puding (zjistil sem to az po snezeni, jak je starej) a je mi totalne blbe asi jako kdybych sned kilo horcice nalozeny v peti kilech dvarogu. To je mozna ten duvod, proc se mi darilo :ja_neviem: Jenze bohuzel pro tym uz se mi dela lip :lol3:

edit: lol, nejdementnejsi tiper z cely tipovaci ligy, kerej sotva vi, co je ovechkin je prvni v individualnim hodnoceni, no tak to me :shock: :hufi: :hufi: :lol:
Ej v noci sme si to pekne pokašľali... mali sme nejaký menší náskok(celkom dosť 10b), ale som vedel, že to môže byť zradné. Odsunuli sme na na 2. miesto dva dni pred koncom kola ou a za nami je pekne horúco sa obávam, aby sme nešli ešte dolu nižšie... Dúfam, že dnešná noc bude pred náš lepšia a minimálne si udržíme toto 2. miesto, ale chcel by som spať 1. miesto, lebo celé kolo si ho takmer držíme a teraz to takto pokašleme pred koncom... palkovk čo mi na to povieš? :D Ale nie chlapi zas hlavu hore ide sa ďalej sa s toho neposerkáme aj tak je zatiaľ dobre aj toto 2. miesto aj tretie by bolo fajn :-P len to chce čo najviac bodov uchmatnúť v tomto kole, lebo po tomto kole som chcel mať už aký taký pokoj s tým, že už sa do PO dostaneme... Tak sa držme chlapi :frajer2: GO STRONG CRPCODILES GO :!: :cinka: :box: :povzbudzovanie: :groupwave:

B.Wall tak to bol dobrý puding :D isto obsahoval aj proteíny a také veci :D Stávajú sa aj takéto veci no... a ešte mi povedz, ako si to v noci tipoval :D , že sme klesli :D ja viem ja viem to ten puding za to môže :lol2:
Spaaaaaaaaaaaaaaaattttneeeee sem tipoval.....Asi za to muze to, ze uz mi bylo lip a puding neucinkoval. Tak to dneska nedopadnem vubec dobre, protoze dneska uz je mi fakt vyborne :D

Chce to ted dodelat, vratit se na prvni misto (hlavne neklesnout na treti!!!) a pak se soustredit na kolo sedme. Rozsekame je jak arsenal :bitka3: Jestli mi neska ty, co pocitaj ty body, nedaj aspon dva navic za to, ze sem tipoval i kdyz sem mel zazivaci potize tak :bitka3: :bac: :bitka: :nasraty: :v_hajzli: ...ale nebo nakonec radsi nic :D
Sobotu sme to všetko pokašľali. Dnes hráme s IC.Musíme vyhrať. Hockey Kent možno zaváhajú s Evil Insiders.Ešte zabojujme o 1.miesto a na sobotu zabudneme.
A s DD uz v boji o prve miesto nepocitas? :beee:
su namysleni, padnu na hubu :D kedze sa nepozeraju pod seba, kde me od nich az neuveritelny jeden bod vzdialeni :roll:
Vsak ma to aj koli tomu bodovemu rozdielu dost prekvapilo...ale zas na druhej strane je dobre ked si nas nejako zvlast nevsimaju. Lepsie sa potom utoci na :winner1:
my si to ale neplanujeme pustit :)
smolko, teba sa nikto nic nepyta :D :fucker:
planujete, neplanujete...Tady ixo neska bude mit dobrej den, protoze sned hodne tvarogu, zahraje 25bodu :giggle: a jasne vsechny prevalcujem :twisted:
veď som chlapi kritizoval len naše rady,že sme si to pokašľali sobotu a vidíte ich...akú diskusiu som vyvolal
Tak aj napriek tomu, že pos. hrací deň kola sme ukázali veľké srdiečko(bojovnosť odhodlanosť) získať spať do 1. miesto, ktoré sme si držali(strážili) až do samého záveru sa bohužiaľ nepodarilo... a čo bohužial vôbec sa nemusíme hanbiť a byť smutný za výsledok v tomto kole 3. miesto je pekne a aj tak ešte túto sezónu sme nezískali ho až teraz, lepšie by bolo to 2. miesto, ale nemáme sa za čo hanbiť a ani mať hlavy plné smútku... s postupom do PO to vypadá moc sľubne... chcel som preto 1. miesto v tomto kole, lebo by to bolo istejšie na postup do PO už, ale tak čo ešte získame v týchto dvoch pos. kolách nejaké to 1.2.3 miesto :-P a bude nám fajn.
B.Wall no mohol som mať aj lepší deň, ale celkom sa ušlo z mojej strany :D a hodne tvarogu som nezodol kua, ale aj tak ma bolí dosť žalúdok už vyše týždňa som min. pondelok išiel s dosť bolesťami z práci domov...nejaký pol rok som sa liečil na žalúdok zavádzali mi aj hadicu(sondu) do žalúdka neni to sranda ccc bral som tablety 2. mesiace a do teraz bolo fajn až na teraz od vtedy, ako ma to bolelo s pred týždňa ma to v kuse pobolieva ako pred tým dakedy... Doktor vtedy povedal už je to ok dodržujte také dietku slabšiu a stravujte sa pravidelne no to hej, len tak... keď mám nočné aj teraz v práci tak jem koľko krát v noci o 3tej v práci a ja sa napchám aj tak, keď ma bolí mne jesť chutí takže to :fuck: B.Wall asi by som to napravil ten môj žalúdok takým ročným pudingom po záruke :D :lol1: Ale dosť bolo už takéhoto po´dme zase tipovať dnes začíname 7. kola treba ich všetkých rozsekať, dotrhať, pomrviť, rozšliapať :D :lol1: a neviem čo ešte :lol1: A Ball máš aspň jedno šťastie, že si získal aspoň ty prvé miesto ak by sa tak nestalo povinne by si jedol 3 krát denne starý ročný puding po záruke by sme ti naordinovali :D :lol1: Gratulujem teda k tomu peknému prvému miestečku a aby nebolo ešte pos. túto sezónu :-P borec :-P
ja som celkom spokojný s naším výkonom,držíme sa,neviem čím to je,asi preto, že :D sú súperi slabí
Všetko by to bolo skvelé, keby to tá brzda teamová nebrzdila :D (tou teamovou brzdou myslím nášho palkavk :D :lol2: )
Chlapi zatiaľ sa nám darí aj v tomto kole, takže môžme byť spokojný :) . Zatiaľ v tomto kole najviac ťahá nás Redy :good: palkovk s tvojej strany je to zas bez iskri žiadny náznak ničoho :D Palkovk bude dnes v noci hviezdiť, ako Gáborík 4+1, alebo, že by som to mal byť ja už by sa mi aj patrilo :D :lol2: Chlapi, takže zatiaľ spokojnosť tak sa teda držme a len tak ďalej GO STRONG CROCODILES GO :cinka: :box: :povzbudzovanie:
V tejto noci to nebol až taký výkon, ako po iné noci(dni), ale pohlaď do teamovej tabuľky hovorí, že je to celkom v pohode :wink:
Nastal čas na povzbudenie power. Posledné dva dni nedopadli z našej strany najlepšie dá sa povedať, že to bola taká menšia katastrofa a máme nábeh na to sme spadli na úplne dno teamového umiestnenia. Čo dodať sme na tom dosť zle, ale nedá sa v kuse, že len dobré umiestnenia budeme mať... toto je nhl a je nevyspitateľná, ale samozrejme zo všetkého sa dá vždy vyhrabať(aspoň by sa malo, alebo teda skúsiť, pokúsiť a spraviť aj nemožné :) ) takže aj my s týmto umiestnením môžme kľudne niečo spraviť k lepšiemu, takže smelo do toho a nebojme sa :wink: . GO STRONG CROCODILES GO :!: :!: :!: :cinka: :box: :povzbudzovanie:

PLS admini potom tento môj príspevok zmažte v dnešnom tipovacom dni, lebo som to omylom najskôr dal tam :hroza:
ixo píše: PLS admini potom tento môj príspevok zmažte v dnešnom tipovacom dni, lebo som to omylom najskôr dal tam :hroza:
Máš to zmazané a nezabudni natipovať.
Ohlund píše:
ixo píše: PLS admini potom tento môj príspevok zmažte v dnešnom tipovacom dni, lebo som to omylom najskôr dal tam :hroza:
Máš to zmazané a nezabudni natipovať.
Ja a nenatipovať to nehrozí neboj ty nič :wink: Kúpil som si joystick na nhl aj fifu s analogmi z 20euri na 10 mi ho dali new hama značka dnes som už uddrbal jeden analog som s tým mixoval, že, ako by som to s tým tak hral i tak je ten analog tlačidla blbosť podla mňa zle sa mi s tým hral aj keď iba som mal joystick deň :D lepšie sa mi hrá žźo šípkami na joysticku, ale chce to zvyk...kým sa preorientujem zohrám z klávesnice na joystyck ovšem ak do vtedy ešte pôjde...reklamovať to nepôjdem asi ten analóg na koľko mi to dali, len tak predajni z 20 euri na 10 bo tam stál ten joystick rok, ale záruku dali k tomu, ale ten analóg by som i tak nevyužíval a i tak vraveli, že riaden joystick okolo 30euri stojí a najlepšie logitech značka a to ja zas toľko nedám, kedže to hrám iba občas a tak a na koľko som to chcel skúsiť...možno časom kúpim :D dakedy by sme ohli zahrať ohlund
2122 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO