Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

KILLER HORNETS

veru tak,toto play off pôjdeme po súperoch ako pes po udenom :scare:
co je tu za bordel ? :lol2: :lol2:

teraz pride hviezda na lad :box: :cinka: :frajer2: :klobuk_dole:
arek píše:gratulujem, ze ste si v poslednom kole vybojovali PO aj v trojici :poklona:
netreba vykladat karty na stol treba setrit hviezdy :D :D :D :D :D
sopko píše:co je tu za bordel ? :lol2: :lol2:

teraz pride hviezda na lad :box: :cinka: :frajer2: :klobuk_dole:
cakal som dost dlho a nedosla :tired:
arek píše:
sopko píše:co je tu za bordel ? :lol2: :lol2:

teraz pride hviezda na lad :box: :cinka: :frajer2: :klobuk_dole:
cakal som dost dlho a nedosla :tired:
:D teraz sa dockas :respekt: :champions:
Badhed vitaj,dúfam že sa ti bude u nás páčiť a v útoku máš priestoru koľko chceš a neboj sa súbojov,stačí ukázať číslo dresu a je vymalované s ním :box: :scare:
dakujem bohuzial nemal som dostatok stasia v premienany sanci :D a 2 a 3 kolo mi neslo link tak prepacte sklamal som
to bol draft :D ešte má stále náš banner :scare: :scare:
pozor na nás druhé kolo bude naše,začíname zbrojiť a vitaj nová posila canesman cíť sa tu ako doma :D (však bodaj by nie za ten plat čo dostáva od šejkov) :lol2:
canesman dobra posila, pan GM :thumbsup:
kajo píše:canesman dobra posila, pan GM :thumbsup:
:lol: Asi neumi psat. mozna by stacily pod smlouvu 3 krizky, tak snad umi aspon pocitat .. :jn:
vitajte, chýbalo mi tímové tipovanie :) ... snáď sa nám bude dariť
canesman píše:vitajte, chýbalo mi tímové tipovanie :) ... snáď sa nám bude dariť
no,že si späť ma teší,len prečo ste nikto okrem Hossu dnes netipovali? :roll:
povinnosti ohladom trade deadline či ako sa to píše :lol2:
Dean píše:
canesman píše:vitajte, chýbalo mi tímové tipovanie :) ... snáď sa nám bude dariť
no,že si späť ma teší,len prečo ste nikto okrem Hossu dnes netipovali? :roll:
ja som mal ťažší víkend spojený s oslavou narodenín (nie mojich :) ), tak som bol rád, že žijem a na tipovanie som akosi pozabudol, sorráč chalani ... najmä tie skoršie zápasy mi občas újdu :?
canesman píše: ja som mal ťažší víkend spojený s oslavou narodenín (nie mojich :) ), tak som bol rád, že žijem a na tipovanie som akosi pozabudol, sorráč chalani ... najmä tie skoršie zápasy mi občas újdu :?
Da se tipovat i (vic jak) den dopredu :hehe:
AndyF píše:
canesman píše: ja som mal ťažší víkend spojený s oslavou narodenín (nie mojich :) ), tak som bol rád, že žijem a na tipovanie som akosi pozabudol, sorráč chalani ... najmä tie skoršie zápasy mi občas újdu :?
Da se tipovat i (vic jak) den dopredu :hehe:
a ty si múdry ako telefónny zoznam :wink:
koncim v time :)
sopko píše:koncim v time :)
mohol by mi niekto povedať,prečo michal nič nerobí a nedal ponuku Angelo Tonymu,Stevenovi ,či niekomu dalšiemu ktorý boli volný a tak tipujete len 2? :neviem:

ale dnes vám to dobre išlo aj 2 a pripísali ste si výhru nad vojakmi z ARMY MEN.
ja som kedysi koľkým písal či majú záujem tipovať a ani neodpísali načo sa budem niekomu prosiť,ak neikto má záujem nech sa ozve,ja potrebujem tipéra čo sa sám ozve a má záujem nie niekoho na silu...táto sezona je asi stratená určite,tak aspoň nech sa nájde dobrý tipér,Hossa má problémy s netom,ale teraz natipoval na pár dni čiže s ním ďalej rátam a to že nič nerobím nieje pravda,len ako vidím vždy sa niekto vyserie na tým,ako teraz sopko
za chvíľu je tým snov opäť v hre :)
esteze tak
672 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS