Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

KILLER HORNETS

teraz sme na víťaznej vlne :lol3:
No to už je vítězná serie. My ty soupeře normálně drtíme. :lol: :lol3:
vravím že nemáme súpera v KTL :-D :lol3: :scare: :scare:
dneska mito tam padlooo:D
Konecne sme sa rozbehli... skoda ze dnes sa nic nehra.... snad sa nasa seria neprerusi :)
my si môžeme dovoliť aj volno,sme najlepší :scare:
:smile03: sice az po najazdoch ale zrusili sme vam seriu
Omlouvám se. Včera jsem měli retro turnaj ve vybíjené, skončili jsme až večer a hned potom byla afterparty až do raních hodin :pivo: , tak jsem úplně zapomněl natipovat. Zrovna nás to stálo vítězství. :bitka3:
Dejf pohoda,ja som tu neni od toho aby som vás buzeroval ani nič podobné,tento tým je stavaný na tom kto chce tipuje za nás a chce vyhrávať,neni tu tlak na nikoho :scare: a ja som si až teraz všimol,že nemám banner :-O :thumbsdown: :ja_neviem:
dneska je dobry den musime vyhrat
chalani,kto bude mať záujem odísť z týmu,kludne mi povedzte,lebo tento tým je iba stále posledný,máte naviac a hlavne,zisk ktl trofeje chce každý a tu to asi nezískate
Šílíš :!: :D Jsi mi slíbil těch 10 mil ročně až do důchodu. Bych byl blázen, kdybych se toho zřekl. :lol3:
jasne ja ti ich aj dám :D ale vieš ako,až chceš tituly ja ti brániť nebudem ani nikomu :)
Kašlu na trofeje a tituly. Mě zajímají jenom prachy. :lol:
dejf píše:Kašlu na trofeje a tituly. Mě zajímají jenom prachy. :lol:
:lol: :lol2: :clap: :oslava: :cinka: :scare: :scare: :scare: :scare: :scare:
sakra ohllund ma dosrany windows :(
To je blbé a nemoh by udelat vysledky nekdo jiny?
dneska nás čaká opäť veľký šláger,jeden z najväčších,tak dúfam že vyhráme,sopko ideš dole z ladu :box:
michal225 píše:dneska nás čaká opäť veľký šláger,jeden z najväčších,tak dúfam že vyhráme,sopko ideš dole z ladu :box:
opat ste prehrali trenujte este mate co dobiehat :lol2: :lol2:
sopko píše:
michal225 píše:dneska nás čaká opäť veľký šláger,jeden z najväčších,tak dúfam že vyhráme,sopko ideš dole z ladu :box:
opat ste prehrali trenujte este mate co dobiehat :lol2: :lol2:
hlavne že včera si zabudol natipovať namiesto tiperky,čo si si ju vytvoril a máš dva účty a k tomu hlavne že si plakal že ideš zrušiť klub :lol2:
ospravedlňujem sa,že som zabudol natipovať,ale mal som stuškovú a mal som toho ozaj dosť,tak som nestihol,prepáčte ale keď pozrem na tabuľku,je to paráda,len tak ďalej :) :cinka: :scare: :scare: :scare: :scare:
titul sa blíži :scare: :scare: :scare: :scare:
michal225 píše:titul sa blíži :scare: :scare: :scare: :scare:
mílovými kroky :lol2:
dejf píše:
michal225 píše:titul sa blíži :scare: :scare: :scare: :scare:
mílovými kroky :lol2:
ale kdeže,túto sezónu pocítiš,aké je to dvihnúť trofej pre víťaza KTL :scare: :scare: :scare: :scare: :scare:
3.kolo sme sa konecne zlepsili... snad to takto pojde aj dalej a dostaneme sa do PO... inak kolko timov postupuje do PO?
672 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS