Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

KILLER HORNETS

Canesman založil tým a má ho hned plný. A my nemůžem sehnat jednoho člověka? Asi nabízíš nízkou mzdu. :D
ja som šejk a preto ku nám nikto nechce ísť :lol2:
Tak vidim ze sa coskoro doplnime a snad sa potom zlepsia aj nase vysledky... ja to dnes (nedela) vidim osobne na 0 zasah ale snad v pondelok budem mat stastnejsi tip.
nič si nerobte zo zlého tipovania,nikomu nebudem nadávať ani nič podobné,dostante sa do formy a bude oki,všetko chce svoj čas :)
Sakra my jsme zoufalí. Teď se musí projevit kapitán. Takže čekám, že napíšeš nějaký plamený proslov, který nám zvedne sebevědomí a my pak všem nakopem prdel. :lol2:

Takhle si tě při tom předtavuju.
Nebo takhle http://www.videacesky.cz/ostatni-zabavn ... em-sampion :lol:
prednesiem pár slov teda aj ja:všetci su slabý a my to vyhráme všetko do bojaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D
KILLER HORNETS
Zloženie tímu: Michal225 (GM), Kower, dejf
Vyjadrenie GM: "Ideme vyhrať titul,nemáme ani súpera,všetko sú to slabé tými."

no idete na to pekne od podlahy a to doslova... :D
Walt píše:KILLER HORNETS
Zloženie tímu: Michal225 (GM), Kower, dejf
Vyjadrenie GM: "Ideme vyhrať titul,nemáme ani súpera,všetko sú to slabé tými."

no idete na to pekne od podlahy a to doslova... :D
ale neboj sa ty nič :D naše chvíle prídu :P
:good: o tom ja ale vôbec nepochybujem Michal :smile03:
"aj tie najväčšie veci museli začať od nuly"
veru tak,veru tak :D :D
kedy dostanem banner? :smile03:
keď budeš poctivo tipovať a nie ako dnes :lol: :lol:
to bol omyl som enbol zvyknuty ze mam tim tak som netipoval natake maledni desa hralo len par zapasou ale ked uz tim mam tak budem
dobre,idem ti ten banner vybaviť :)
ok diky :good:
vytaz11 píše:to bol omyl som enbol zvyknuty ze mam tim tak som netipoval natake maledni desa hralo len par zapasou ale ked uz tim mam tak budem
tak toto je veľký štýl chalani, vy ste sa museli dlho hľadať. Tento spôsob komunikácie málinko pripomína jazyk kmeňa ZULU :lol: :hroza:
ešte že máte zapnuté upozroňovanie vy ostatný,inak by ste boli na tom rovnako,myslím to červené pod slovom :hroza:
no co smejdi? :lol: :lol:
sopko píše:no co smejdi? :lol: :lol:
Ak sa nemylim v 1. kole ste mali len o par bodov viac ako my a to sme hrali len 3... takze velmi sa nesmej... uvidime na konci kto sa bude moct smiat :D
petrik my ti krásne ďakujeme za všetky bannery,máš u nás jednu veľkú pusu od každého :D :D a sopko neríp,slabý ste vy :D
dneska nás čaká derby páni,takže nič iné ako víťaztvo neberem :frajer2: :box: :cinka:
dnes ste nemali nato dalej trenujte potom sa ozvite
:lol: :cool: :cool:
:cry: sopko hral skvelú obranu na mňa :ja_neviem: na budúce skúsime už uspieť,boli ste dobrý súper a víťaztvo ste si zaslúžili :)
Ty kráso, my jsme vyhráli. :-O :lol3:
672 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS