Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

FIRE BIRDS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Co to tu za pletky sa robia , kto ma ist k nam ?
adrislovakia píše:Co to tu za pletky sa robia , kto ma ist k nam ?
Sergion k nám -Pali sem do konca tejto sezóny v KTL. :)
Rasto nechce 2 titul ? To je ok :P
My vedeme!! :frajer2: :oslava:
Juraj píše:
dreamer píše:Ďuro ty toto pripustíš, aby druhý najlepší tipér tímu išiel do EI ?
Ano pripustím,bude to len na hosťovanie do konca sezony a od nich k nám príde Pali Caps. :) Ale od novej sezony už ho nikam nepustíme a spolu s tebou a fantomasom sa od 1 kola pokúsime vybojovať čo najlepší výsledok pre FB :)

Týmto sa s Petrom nateraz lúčime :klobuk: nech sa ti darí v EI sem tam nás prídi sem kuknúť :wink:

A zároveň vítame Paliho :klobuk:
Zajisté tu budu vaše počínání sledovat jelikož jsem stále členem FB jenom budu sbírat bodíky :giggle: jinde , v nové sezoně spolu budem útočit na vrcholy KTL :good:
fantomas píše:My vedeme!! :frajer2: :oslava:
To se oslaví .... :oslava: :good:
Sergion72 píše:
fantomas píše:My vedeme!! :frajer2: :oslava:
To se oslaví .... :oslava: :good:

http://www.youtube.com/watch?v=NEvmJX-f4cc

Len tak dalej,pokúsime sa s Petrom pre túto sezónu rozlúčiť čo najlepším výsledkom. :)

Je to velký príslub,pred budúcou sezonou, na ktorú sa už teraz s vami chalani teším. :wink:
Zdravím, opět podařený sběr týmu :good: jen tak dále.... :yes: super FB
Tá remíza Devils s Flyers priam smrdela na kilometre ďaleko :lol2: :-D Akurát škoda, že remizovali aj Kings s Wilds :)
Ok ak nezbabreme záverečné kolo, tak horšie ako na druhom mieste by sme nemali skončiť :jupi: . Ja chcem však, aby sme skončili prvý. Tak sa snažme :) :frajer2: potom to :oslava: len to netreba preháňať aby sme vládali potom v ďalšom kole
dreamer píše:Ok ak nezbabreme záverečné kolo, tak horšie ako na druhom mieste by sme nemali skončiť :jupi: . Ja chcem však, aby sme skončili prvý. Tak sa snažme :) :frajer2: potom to :oslava: len to netreba preháňať aby sme vládali potom v ďalšom kole
pokud udržime nastavenou latku :yes: tak nebude problém ale vše závisí na ,,paní proměnné,, :giggle: :good:
Včera som sa pozrel na tipy a videl,že na to Col máme 4 x-1, tak som to riskol zmenil na X a ono to vyšlo :-D Tak už máme len 1 den tak to skúsme uhrať na to 1 miesto,skvelá práca kolegovci :jupi: :yahoo:
Tak myslím, že ešte môžeme zamiešať karty v boji o Playoff :) 10 bodov sa dá dotiahnuť :)
dreamer píše:Tak myslím, že ešte môžeme zamiešať karty v boji o Playoff :) 10 bodov sa dá dotiahnuť :)
Určite o to zabojujeme ,máme na to ešte 3 kola tak by sa to mohlo a ja verím,že i podarí dosiahnuť. :) :wink:
Tak chalani gratulujem nakoniec sa nám podarilo to 1 miesto dosiahnuť a sme zrazu v hre o play off. :) Chcem vás všetkých pochváliť,že ste tipovali pravidelne a tak sme každý svojou trochou k tomuto parádnemu výsledku pre FB prispeli. :) Samozrejme velká pochvala patrí aj Rastovi a Petrovi k parádnej individuálke :)

Tak tu sa nateraz lúčime s Petrom,díky za to,že si nám pomohol tento parádny výsledok dosiahnuť a prajeme ti vela šťastia v tíme Evil. :) Budúcu sezonu sa vidíme späť tu. :wink: :jupi:

Tak si chalani trošku odpočinte a už od zajtra aj s novým členom tímu Palim, sa pokúsime dosiahnuť čo najlepši výsledok aj v dalšom kole. :wink:
Juraj píše:Tak chalani gratulujem nakoniec sa nám podarilo to 1 miesto dosiahnuť a sme zrazu v hre o play off. :) Chcem vás všetkých pochváliť,že ste tipovali pravidelne a tak sme každý svojou trochou k tomuto parádnemu výsledku pre FB prispeli. :) Samozrejme velká pochvala patrí aj Rastovi a Petrovi k parádnej individuálke :)

Tak tu sa nateraz lúčime s Petrom,díky za to,že si nám pomohol tento parádny výsledok dosiahnuť a prajeme ti vela šťastia v tíme Evil. :) Budúcu sezonu sa vidíme späť tu. :wink: :jupi:

Tak si chalani trošku odpočinte a už od zajtra aj s novým členom tímu Palim, sa pokúsime dosiahnuť čo najlepši výsledok aj v dalšom kole. :wink:
Chlapci škoda že Vám nemohu pomoci se protlačit do play off protože to je velice realné , jelikož okolnosti tomu nebyli nakloněni :yes: mohu Vám už jenom držet palce :good: a těšit se z každého získaného skalpu. Juro jsi GM na správném místě, Dreamer super tiper, fantomas :good: Pali :good: takže suma sumárum play off Vás nemine :yes: FB jedem ..... :good: :good: :good:
Budíček pánové :clap: , jinak play off v nedohlednu :nono: FB jedem :good:
Sergion72 píše:Budíček pánové :clap: , jinak play off v nedohlednu :nono: FB jedem :good:
no zatím je to akoby sme začínali dnes.BF trošku odskočili inak 2 tím od 9 delia 4 body.Uvidíme čo prinesie dnešný deň. :)
Som síce v prvej 15-ke, ale k spokojnosti s mojimi výkonmi mám strašne ďaleko. Toto kolo sa zatiaľ rozhodne nevyvíja podľa mojich predstáv :bee:
dreamer píše:Som síce v prvej 15-ke, ale k spokojnosti s mojimi výkonmi mám strašne ďaleko. Toto kolo sa zatiaľ rozhodne nevyvíja podľa mojich predstáv :bee:
no tak z mojej strany :-( Ale čo ma velmi teší,je forma fantomasa ktorý presne ako som dúfal sa prebral príchodom Paliho k životu a skvelo im to zaradenie do jedného útoku svedčí. :wink: Fantomas zbiera kopu velmi cenných bodov rovnako aj Pali,ťahaju sa chalani hore tabulkou a tak nás to stále drží na slušných bodoch s tvojimi bodmi Rasťo den za dnom .Dnes to bola paráda chlapci skvelo ste zabrali. :clap: :clap:
OK no, dalo mi včera hodne práce natipovať tak, aby som získal iba dva body. Chcel som ale 0 :D
Nedarí sa mi momentálne. Tak dúfam, že sa to zlepší :)
dreamer píše:OK no, dalo mi včera hodne práce natipovať tak, aby som získal iba dva body. Chcel som ale 0 :D
Nedarí sa mi momentálne. Tak dúfam, že sa to zlepší :)
hm no škoda,že ti to ten 1 tip prekazil :-D

No to ani mne, ale dôležité je,že sa darí tímu a verím,že aj ty sa rozbehneš len to chce čas :wink:
NO a už dosť. :? Nech ide do prdele celá NHL. Momentálne keď dám 0 tak je 1 alebo 2, keď dám 1 alebo 2, tak padne remíza. A keď dám na favorita tak favorit záhadne zakopne. :hroza: :?

Do ... to Hurricanes hrajú bez brankára, alebo čo. Tampa 7 striel na bránu a 3 góly. Toto fakt nie je možné už !
:cry: :verysad: :bee:
dreamer píše:NO a už dosť. :? Nech ide do prdele celá NHL. Momentálne keď dám 0 tak je 1 alebo 2, keď dám 1 alebo 2, tak padne remíza. A keď dám na favorita tak favorit záhadne zakopne. :hroza: :?

Do ... to Hurricanes hrajú bez brankára, alebo čo. Tampa 7 striel na bránu a 3 góly. Toto fakt nie je možné už !
:cry: :verysad: :bee:
paní proměnná ta řádí :yes:
FB jedeme :good: play off získáte....
2669 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES