Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

FIRE BIRDS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

uz sa k vam blizime :P :P :P
A J0man je zatial stale nas, este vas v tomto kole dufam potopi 8)
no veru ale treba zabrat tak ako teraz a lepsie a mozme skoncit vysoko.
jooj,super chalani tipujete :D ...mne akosi ochabla forma :oops:
canes mat taku formu po celu sezonu ako mas ty by brala asivacsina tiperov takze nejak sa tym netrap ze teraz si zabral trosicku menej :)
okej,ale teraz sa lame sezona,treba zabraaat riadne teraz :)
dolezite je ist do PO a tam ukazat kazdemu chrbat a ja verim a citim ze tuto sezonu by to mohlo vyjst :)
arek píše:uz sa k vam blizime :P :P :P
A J0man je zatial stale nas, este vas v tomto kole dufam potopi 8)
jasné, stále som Anjel a títo tu sú moji úhlavní nepriatelia :D
dnes zaujimave vysledky, no vdaka matovi a kajovi by sme mali mat 12b ak dobre pocitam aj ked minesota este hra tak neverim ze by stratila 5 golovy naskok. takze minimalne sa udrzime v predu a mozno sa aj dostaneme vyssie zalezi od superov
super chalani, 3. miesto.... este s realnou sancou na 2.!!!...tak pomeee,dnes je horda zapasov,nech to vyjde :cool:
neviem ale je mi divne ze MB niekolko dni za sebou bodovali rovnako ako my, takze ich uz asi nedame kedze zrejme sleduju aj nase tipy, treba udrzat aspon 3. miesto lebo zo zadu je to natlacene.
hmm .. No mne to bolo tiez dpst divne ze sa nanas tak lepite..my mame ine ciele ako udrzat druhu priecku...
Ako Gm ale musim zasiahnut: Taketo obvinenia na nas tim je absurdny..My sme jediny tim co asi sa najviac angazuje a tvdro pracuje v KTl...
Ale prosim ..Som za skontrolovanie nasich aj vasich poslednych vysledkov ...taketo obvinenia nestrpime!!!!!
no prve je asi jasne IC to nemaju ako stratit ale posledne kolo bude zaujimave.
tak posledny hraci den v tomto kole a moj v FB na dalsie kolo. tak zabojujme nech udrzime minimalne to 3. miesto a tych 5 bodov na MB tiez nemusi byt neprekonatelna prekazka tak GO GO GO FireBirds :fan: :fan:
marek85 píše:hmm .. No mne to bolo tiez dpst divne ze sa nanas tak lepite..my mame ine ciele ako udrzat druhu priecku...
Ako Gm ale musim zasiahnut: Taketo obvinenia na nas tim je absurdny..My sme jediny tim co asi sa najviac angazuje a tvdro pracuje v KTl...
Ale prosim ..Som za skontrolovanie nasich aj vasich poslednych vysledkov ...taketo obvinenia nestrpime!!!!!
co ste pass,taketo pi...iny tu riesite... :eek2: ... pochybujem ze by to bola pravda... inak,som to nepochopil to s tym jedinym timom,co sa angazuje :| :eek2:
boze marek ved to je jedno aj keby ste to robili tak to nieje zakazane a z taktickeho hladiska pochopitelne a ak to nerobite tak je to tiez ok, o to vacsia sranda ze to tak vychadza
FireBirds - BlueAngels

Dnes v noci sa odohra velke derby medzi timami Zapadnej konferencie medzi dvoma velkymi rivalmi v tejto sezone.
Anjeli sa opat pokusia preskocit ohnivakov v poslednom kole ako sa im to uz podarilo tuto sezonu dvakrat a to v kazdom predoslom kole KTL. Ocakavaju sa plne tribuny v stanku FireBirds- Heliopolise a pocetne divacke zastupenie aj superovych fanusikov. Tento boj nieje len tak o zadne pozicie ale odohra sa o bodovane podiove umiestnenia co este viac vyhecuje divakov. Oba tabory su vsak zo slusnych stran a neocakavaju sa ziadne nasilnosti, vsetko by sa malo niest v priatelskom aj ked vypatom duchu. Nas redaktor Janko Polienko isiel zistit situaciu v oboch timoch a tak vam prinasame reakcie oboch zucastnenych stran.

Janko Polienko: Je tu uplny zaver 3. kola KTL, ste na delenom 4. mieste co po absolutne katastrofalnom zaciatku nieje zle, no urcite sa s tym nechcete uspokojit. Myslite si ze sa vam moze do tretice podarit zmazat jednobodovy naskok FireBirds v poslednom hracom dni?

Arek (GM BA): Uz sa nam to podarilo v predchadzajucich 2 kolach, tak verim v to, ze sa nam to podari aj tentoraz. Jeden bod nic neznamena, a dnes s nimi dokonca hrame zapas, takze tento suboj je mimoriadne sledovany. Je to poriadne vyhecovane, dufam ze nasich fans nesklameme

Janko Polienko: Co ocakavate od dnesneho stretnutia a vo vam postaci aby ste po zapase pokojne zaspaval?

Arek : Od dnesneho zapasu ocakavam samozrejme vyhru nad silnym timom FB. Bude to slavna vyhra, kedze je to posledne kolo a bojujeme o bodovane priecky.

Janko Polienko: Dakujem za rozhovor takto tesne pred zapasom a prajem vela peknych momentov v dnesnom zapase.

Arek: Aj ja dakujem. Slava vitazom, cest porazenym.

Samozrejme nemoze chybat ani reakcia z druhej strany.

Janko Polienko: Canes ako hlavny tahun FireBirds v poslednych kolach, ake predsavzatie ste si dali do tohto zapasu?

canesman: Tak v poslednej dobe boli tahunmi naseho timu najma kajo,janik a matejko,mne to slo pomenej,cize vedenie odo mna ocakava, ze teraz by som uz mal zabrat aj ja...ja taktiez dufam,ze sa mi bude dait lepsie,lebo FB je jeden super tim, ktory si zasluzi byt na najvyssich prieckach a to je ulohou nas, clenov, aby sme ho tam dostali...cize vsetko ine,ako 3 miesto beriem ako neuspech

Janko Polienko: Tento zapas mal byt aj rozluckou janika a naopak oslavou vaseho menovania do funkcie GM. No dopoculi sme sa ze to tak nieje, mozete nam to priblizit?

canesman: Ano, da sa povedat,ze v hodine 12 nastala dohoda medzi mnou,janikom a arekom, ze janik ostava u nas a naopak,j0man,ktory zlepsil v zavere sezony svoje vykony,ostava u BA... Ja som spokojny s touto zmenou,aj ked som sa tesil na j0mana, ale na druhej strane,v time ostava Janik,co je dusa FB a mna to potesilo...

Janko Polienko: Ale na druhej strane asi sa nedostanete ani do funkcie GM, nieje vam to trosku luto? Popripade ako ste sa dohodli na tejto zalezitosti.

canesman: No,ja som to nechal na Janikovi a bol by som radsej,keby bol GM on. Mne na tom az tak nezalezi,ci som GM alebo len clen. A janik uz je zbehlejsi v tejto funkcii,cize aj pre tym je lepsie, ze GM bude on.

Janko Polienko: OK, spat k dnesnej noci. Stanok FireBirds - Heliopolis asi bude praskat vo svykoch, urcite cakaju ze FB konecne udrzi naskok v poslednom dni pred BA co sa vam v predoslich dvoch kolach nepodarilo, necitite nervozitu zo zodpovednosti aj voci fanusikom?

canesman: Jasne,ze ano. Ved o nich to cele je. Celu sezonu boli skveli, aj ked nam to moc neslo. A pred domacim publikom sa chce kazdy vytiahnut a asi sa budem opakovat, ale spravime vsetko pre to,aby sme dnes uspeli, ako sa vravi,do tretice vsetko dobre,tak dufam,ze to bude platit aj v nasom pripade :)

Janko Polienko: Dakujem za vase postrehy a vela stastia dnes v noci.

canesman: Aj ja dakujem.
kajo,matejko :taptap: :taptap: :taptap: :taptap:
tak velka parada konecne sme uspeli v megaslagry a dokonca sme to trhli az na 2. miesto co fakt nieje zle a zaver bol naozaj famozny, doplnali sme sa a drzali uroven na najvyssej moznej priecke.

parada som na vas hrdy. :clap:

pekne reporty matejko ;) vidim ze si nedokazal ani spat co si to sledoval :D
dalsia dobra sprava canesman podpisal novu zmluvu na 3 kola. zakladna vyska zmluvy je 20 M $ na kolo plus samozrejme dalsie vyhody.
jasne a poctivo si ju studoval pri prenosoch z NHL :D ale nie tak sa drz a neurob nam v tej skole hanbu, staci ked ju urobil nas GM :D ale fakt parada som spokojny a ukazala sa nasa sila
dnes slusny vykon, uvidime dalsie dni, bolo by dobre zabrat do Vianoc aby sme potom nemuseli zbytocne dotahovat superov lebo po nich to bude trosku zlozitejsie asi :D :oslava:
Hmm zatial favoriti na dbne tabulky..Vyzera to ze toto kolecko buxde kolo novacikov..
2669 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO