Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

FIRE BIRDS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Proč to vzdáváš janík??? :( Co může být důležitějšího než KTL :!: Bylo by škoda kdyby jsi přestal co já by jsem dělal tady bez tebe :ja_neviem: :samovrazda: :smile03:
janik píše:tak ponukam canesovi exkluzivnu zmluvu na 20 mil. $ na tuto sezonu, nemeni sa nic len plat cize dlzka zmluvy ostava, po konci kola sa canes na 70% stava novym GM timu a na 50% ja svoje ucinkovanie v time FB na minimalne jedno kolo KTL prerusim. tak a teraz musime zabrat aby sme FB dotiahli vyssie ako je to momentalne 4. miesto. Let's go FireBirds :!: :!: :!:
heh,ze 20 mil, ale 10 mil som z toho venoval na nase mladeznicke timy :D ...a k tomu janikovi,janik moj nazor je stale taky isty,ako som ti na icq pisal :wink:
chalani fakt to zalezi od ubytka ako zozeniem, ak by vyslo jedno co by som rad tak zostava vsetko po starom ale ak nenajdem ubytko s netom tak smola lebo nemam zaujem tipovat tak ako je to teraz. tento tim si zasluzi viac ako tipovat tyzden dopredu.
cepi k tvojej PM no prave aj preto som sa snazil dotiahnut spat ikony aby som neodchadzal uplne len tak ale aby tu po mne zas nieco zostalo.
kurna chalani uz len to ze som GM znamena ze sa tejto pozicie nemozem vzdat a uz vobec nie prestupit do ineho timu a kedze nemam poriadne cas na GM tak aj keby som nechcel musim odist aj z timu lebo GM sa inak menit nesmie. takze tolko.

k tym tipom ok tipy su ale uvidime co bude, ja verim ze nebudem musiet odist z timu aj ked mozno by sa mi nejaka pauzicka hodila ale viem ze zohnat tipera nie len co sa tyka kvality co zas za mna nieje taky problem ale co bude pre tento tim robit vsetko co moze je uz tazsie. :( zda sa mi ze nazov FireBirds uz nebudi taky respekt a zaujem ako kedysi. :cry: a najviac ma stve ze okolo nasho timu je absolutne ticho a mrtvo a to si tento tim nezasluzi, nie sme ziadny novacikovia co sa nepoznaju a nekomunikuju spolu. :|

exo: dik za PM, nehnevam sa uz na teba ale tiez to nieje teraz to prave orechove uz, mozno sa to casom zlepsi uvidime. najma dufam ze uz sa taka situacia nebude opakovat.

a teraz k nasmu vystupeniu tak musim byt kriticky a nie som s tym spokojny kedze chcem nas vidiet na najvyssej priecke. doplname sa a najma canesa ktory nas taha uz druhe kolo no musime mu pomoct viac lebo takto to nemoze utiahnut ziadny tiper.

dufam ze aj my odohrame nejake to derby s DD, BA a BB ale aj s ostatnymi timami no to asi teraz neporiesim takto ale ak ma niekto info o tychto zapasoch tak sem s nim :D

FireBirds :groupwave: FireBirds :groupwave: FireBirds :fan: :fan:
dnesok nam vysiel celkom fajn ale EI a IC su nejaky moc naslapany teraz. ciel je zamozrejme bodovat cize netreba panikarit, pri 9 timoch uz boduje prva patka a cim vyssie budeme tym vzrastu dalej nase sance na PO ktore zacina byt pomerne dobre dostupne. makame chalani a zaberme este . GO GO GO FireBirds :!: :!:
dnes opat dobry vykon a na EI aj stiahnutie par bodikov ale chcelo by to zaexcelovat lebo takto na rpve miesta mozme zabudnut a to sa na nas tlacia pavucikovia a uz aj anjeli
jou,toto kolo je ale nasa konferencia v porovnani s druho podstatne slabsia... keby sme boli v druhej, tak sme skoro posledni :oops:
Janči:nechodievam sem kazdodenne ako kedysi a prečital som si prispevky co si tu pisal.
Ja si neviem teba predstavit bez tohoto remesla :lol2:
Je pravda, ze mozno kratsia pauza by ti pomohla a potom by bol ten navrat o to krajsi :clap:
S tym, ze sa nemozes naplno venovat GMovaniu a ze tipujes dopredu aj na tyzden?
No ale to presne musim robit aj ja a s tym som oboznamil aj Chestera a ja sam si uvedomujem, ze pokial netipujem pravidelne, kazdodenne ale na par dni dopredu, stracam vela bodov a doplaca na to aj moj tim, ale robote neprikazes, tam ist musis a ja robim par dni od rana do vecera, cize na net nieje sanca sa dostat.
Ja navrhujem: 1. daj si 1 kolo pauzu
2. na 1 kolo sa vzdaj postu GM a niekoho s tych troch docasne menuj a pri tvojom navrate bude vsetko po starom.
3. to najkrajsie :lol2: ostan tam kde si.
dik derryl, uvidime co nam cas prinesie.
toto kolo sa nam moc nedari a dnesna noc je toho dokazom. najviac sklamany som z kaja kedze tento borec ma urcite na viac, u canesa sa takyto maly vypadok da uplne v pohode prehliadnut pri tych vykonoch co podava. musime proste zabrat chalani aj ty mato lebo po paradnom uvode trosku ustupujes z pozicii.
kua,chalani,treba zabrat,toto je strasne,co predvadzame :(
dnes ste podali pekny vykon, skoda ze mato netipoval ale stale nedokazeme vyhrat dany den timovo a to je zle. hadam sa to zlepsi lebo to takto nemoze ist dalej
matejko,super :cool:
velka pochvala matejko. takto to od teba ocakavame castejsie ;)
chalani, uz coskoro predstavime novu posilu,ktora pride namiesto janika, ktory si dava na kolo pauzu... dufam,ze s posilou budete spokojni,asi aj viete o koho ide,je to stalica fora :wink:
to je trulo.. no newadi,sam mi vcera pisal,ze na kolo odchadza,cize vynecha nasledujuce kolo a pak by sa mal vratit
no myslim ze ta prestavka sa mi zide, kym sa ubytujem a tak a odsledujem si konecne tu NHl poriadnejsie a dufam ze budem platnejsi mojmu buducemu timu potom. a kedze ja slovo drzim a canes zohnal posilu tak to kolo aj vynecham.
inak dnes dobry vykon ale IC 18b , taketo vykony by som chcel u nas vidiet ale tuto sezonu sa tak este nestalo :(
takze chlapci,privitajte J0mana
vďaka :) vraciam sa do FB, dúfam, že nebudem robiť hanbu ako teraz v BA a ďakujem cannesovi, že aj napriek mojej biednej forme mi dal šancu :)
tak ako stale GM chcem uvitat j0mana. som rad ze si prijal nasu ponuku a urcite as tvoja forma vrati. dalsie prekvapenia pridu casom o par kol mozno. ale pridu. :wink:

k dnesnemu vykonu: :thumbsup: konecne sme excelovali, a aj mne konecne vyslo nieco paradne. len tak dalej a verim ze body ziskame. :)
posledne tri dni nam vysli paradne. verim ze do konca kola to este potiahneme a zabodujeme. :fan:
2669 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS