Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

FIRE BIRDS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

len si davajte pozor na disciplinu, ked tipuju iba traja hned to citit a dnesne vysledky, to bolo tipovanie Sportky a to kajovi nesadlo, ale aj tak ste stiahli BA o dalsi bodik :thumbsup:

veru,joe,za svoj dnesny "vykon" sa musim ospravedlnit.neviem,ale tie vysledky boli proste hrozne :shock: take vysledky som teda uz dlho nezazil a dufam,ze ani dlho nezazijem
ty kokos,som pozeral vsetky zapasy dopredu,a do 31.12 ich je este strasne vela :shock: to sa moze este hocijako pomenit

nechapem akoto, ze som zabudol natipovat na utorok :( sry chlapci moja chyba, stale v nedelu natipujem dopredu na dni ktore potrebujem, teraz sa mi stalo prvy krat, ze som vynechal jeden den .. 30.miesto :shock: omg nech sa ta strasna sezona uz skonci :?

kto je 4. kmenovy hrac timu? lebo neviem, ako je to s kajom, neni u vas len na hostovani??

tento vztah nieje jasne uzavrety. bude zalezat na kajovi ci bude chciet zostat a ci uspokoji vedenie svojimi vykonmi ale ja by som chcel tento tim udrzat pokope co najdlhsie. :)

mato,janik,doplnte si pls ten jeden zapas na dnes :wink:

kajo píše:mato,janik,doplnte si pls ten jeden zapas na dnes :wink:
ach jaj som si dnes vsimol ze si mnohy doplnali :( zial matejko doma nema net aby tu bol a ja som bol tiez mimo prave s matom a dalsimi ako web master. aj tak neviem ci by nam ten jeden zapas nejak velmi pomohol. nemame dobru formu a nikto nevie zaziarit ako niektori tiperi aj ked ako dnes eman ktory dlho dlho nic a dnes taky vykon. my drzime takmer vzdy vsetci ten priemer v tejto sezone a to ako vidime nestaci. dufam ze po malej prestavke sa nam zacne darit viac a postupime aspon na to 3. miesto kedze prve nam je uz naozaj velmi vzdialene na to kolko kol nam zostava. to je taky ciel pre mna a samozrejme keby to bolo aj vyssie postavenie nikomu z nas by to nevadilo. ale aspon tretie miesto by sme mali vybojovat. tak oddychujte a potom sa do toho pustime s novymi silami.


P.S.: Vsetkym vam prajem pekne a pokojne stravenie vianocnych sviatkov a vela pohody :) a aj nejaky ten darcek mozete dostat :D

Stastne a vesele vianocne sviatky plne radosti ,usmevu a pohodovej nalady prajem celemu timu ,ale aj vsetkym clenom a navstevnikom fora
a do noveho roka hlavne zlepsene vykony, obzvlast mne :) :D

tato sezona je uz totalne v hajzli,treba sa sustredit na tu dalsiu,a v tejto skoncit na tretom mieste

len aby ste sa vobec udrzali v päťke

Joe S. píše:len aby ste sa vobec udrzali v päťke
takytu prispevok nemusim.toto je tema Fire Birds,a taketo stupidne vyjadrenia tu vobec nepatria.ked chces,tak si spamuj vo svojej teme :wink:

kajo, zle si pochopil, vidim, ze dako sa stale prepadate, tak aby ste ostali aspon na dakych bodoch, lebo mat po dvoch (resp. troch) kolach na konte nulu by bolo dost mrzute :wink:

mrzia ma moje vykony a som z nich sklamany, taku biedu som este asi nezazil a ani timu sa uz velmi nedari a klesame ale je to nasa prva sezona a bolo by pre mna prekvapenie keby sme hned vyhrali vsetko chce svoj cas a ja verim ze este nasu silu ukazeme. treba len zachovat pokoj a pride to. :) Joe aj ja dufam ze aspon ziskame nejake body ale sutaz je naozaj vyrovnana v strede tabulky a bude to tazke ale ako vidim vam sa naozaj dari a som rad ze aj novacik sorcerer ktoreho som vam odporucil dokazuje ze ma naozaj vyborne kvality a dufam ze udrzite vykonnost lebo BB si to zasluzi

este ani 4. miesto nemate stratene, teoreticky ani tretie, aj ked eman ma teraz velku formu. Ale na prve dve miesta to uz nevyzera, tam uz je strata velka a nebude ta trosku skriet, ze si odisiel z BB a teraz sa nam momentalne dari?

nemoze ma to skriet lebo to BB asi pomohlo a mne sa nedari tak by som vam nepomohol a mozno by sme neboli tam kde ste vy teraz. ja som rad ze som v tomto time a robim pre tento tim vsetko co viem ale momentalne to asi nestaci :(

takze dopredu upozornujem na to,ze pocas najblizsich dvoch tyzdnov nebudem mat pristup na net,takze budem musiet natipovat dopredu.takze je na vas,a hlavne na tebe janik,ako GM,ci si ma budetet chciet udrzat aj do dalsej sezony.sem tam sem kuknem,ale to iba ked budem mat moznost.dalej by som sa chcel ospravedlnit za tie moje "vykony",faKt si take nieco nepamatam,ze by sa mi tak nedarilo,takze dufam,ze dovera vo mna este stale je.ak nie,zbalim svestky a pojdem.

a preco nebudes mat pristup na net? :shock:
ale uistujem ta ako GM ze stale si sucast timu a verim ze to tak zostane dlho. takze v pohode zatipuj dopredu. mozno to bude aj dobre ze natipujes dopredu a budes dosahovat opat vykony na spickovej urovni :cool:

lebo sucasny co mam,zajtra rusim a na novy musim cakat,takze tak.ale fakt ked zatipujem dopredu,mozno to bude aj lepsie.ale tak ked pojdem do deda,unho vzdy pojdem na net :D

kajo píše:lebo sucasny co mam,zajtra rusim a na novy musim cakat,takze tak.ale fakt ked zatipujem dopredu,mozno to bude aj lepsie.ale tak ked pojdem do deda,unho vzdy pojdem na net :D
jasne v pohode ak budes mat natipovane nic sa nedeje a potom s novym netom sa do toho pustime na plno :D

chalani tak tu je skusobna verzia nasej domovskej stranky. je to len amaterske a zdaleka nie dokoncene tak berte na to ohlad. dobre napady na zlepsenie sa vzdy zidu :)

http://janik-ra.wz.cz/index.html

rychlejsie : http://janik-ra.wz.cz/hlavnastranka.html

je to dobre,trosku jednoduche ale da sa :) :cool:

kajo píše:je to dobre,trosku jednoduche ale da sa :) :cool:
no na tom je prace este kopu ked to ma byt uz krajsie ale zase neviem co vsetko tam davat lebo viac menej je tam vsetko :lol: este tak timove vyhodnotenia potom. a dal som tam chat aby sme si tam mohli pisat vsetci nazivo len to musim preskumat ako dat na heslo :D

tak nakoniec sa vsetko zmenilo.nebudem bez netu 2tyzdne,budem teda stale k dispozicii.a taktiez este neviem,ci idem na tu chatu,kedze sa mi nejak nechce.a inak dnes pekny vykon janik,za chvilu mozme byt treti :cool:
2669 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 1 registrovaný a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: MinonkySK
2017 PITTSBURGH PENGUINS