Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

FIRE BIRDS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

waaa,az dnes som po dlhom,dlhom case pozrel na individualnu tabulku a pozri ho, BigPete je prvy!.... tak o to viac dufam, ze ti dnes tipy vyjdu, bolo by pekne, keby niekto z naseho timu vyhral individualnu tipovacku, vela stastia!
zatial strucne... vela stastia dnesnu noc nech to uspesne dobojujeme a nech sa pekne rozlucime s Cibulom :oslava:
Chlapi a moja rozlúčka bude až po zápase jasnéééé ??? :D :D ..... Žiadne požívanie alkoholu pred zápasom :D ..... ja to na výkonoch zistím, kto požil pred :D
:ja_neviem: :lol: nam das fukat??? :lol:
ja už by som nafúkal teraz :D
to janik: Na tvoji SS jsem odepsal,ale nevím zda jsi dostal odpo.?? Máš to správně natavené :arrow: příjem SS ???
Čau Exo. :cool: :yes:
canes dufam ze si tipoval skor :lol2:
Tak o kousek to nevyšlo, svedu to na Columbus :-D, ale celkově myslím vydařené kolo, sice ze začátku byla trochu ztráta, ale nebýt jí, kdo ví... Sezona je dlouhá a třeba to někam dotáhnem :-)
zatial len v skratke :thumbsup:
a mate ma tu zase vy dvaja :-D hadam ste si nemysleli ze len tak si vas tu necham tipovat :-D a bigpete my sme spolu tipovali v DD,opat sa stretavame tentokrat vo FB ;)
Obcasnik Plamienok Obrázek

Hockey Kent Obrázek__vs__Obrázek FireBirds

6-8


Rozlucka, navrat, pekne 4. miesto
Po mensej odmlke sa vam opat hlasime,
Dnesny vysledok bol tesny, nepodali sme prave najlepsi vykon no tri body sa tak isto cenia. Tento zapas bol rozluckovy s nasim tiperom Cibula1210, na zaver cely stadion predviedol standing ovation i ked sa hralo na superovom klzisku, mnohi si ho oblubili, vela faniniek nanho isto bude dlho spominat ved spominate na nedavnu absenciu kedy skoncil prave v hluciku velmi zaujimavych slecien :lol: Cele vedenie mu dakuje, ze prispel k obnoveniu tohto timu za o navzdy ostane sucast tohto timu a ktovie, mozno sa raz nase cesty opat skrizia.
Urcite sa najdu ludia, ktori sa opytaju preco odchadza, nuz pocet clenov timu moze byt max. 4 a navrat Chestera bol az prilis velke lakadlo pre vedenie a velku motivaciu na jeho navrat mal aj byvaly sef, spoluzakladatel nasho milovaneho timu - janik.
Vedenie sa vsak s cibulom rozislo v dobrom, vsetky financne nalezitosti su samozrejme vyrovnane a dostal i nieco naviac na kazdy zapas ma rezervovane miesto vo VIP priestoroch.
Vysledne umiestnenie je solidne najma ked vezmeme do uvahy neskorsi start a urcite manko v zapasovych bodoch, nebyt toho mohlo byt o nejaky ten bodik viac ale urcite sme vsetci radi aj za takyto bodovy pridel.
Pamatnici si mozno spomenu, ze prvy vstup do sutaze sa konal za podobnych podmienok :)

Urcite este stoji za zmienku vynikajuce konecne umiestnenie v individualnych statistikach nasho tipera BigPete-a ,skvele druhe miesto si zasluzi pochvalu :winner2:

Velky navrat.
Vracia sa velky divoch, ale i skvely partak, skveli tiper a velka osobnost celej KTL. Velka radost zavladla v celom time po infomarcii o jeho navrate. Ved sa zaradil do dalsieho skveleho timu pod vedenim legendarneho WildCelta ale srdce ho tiahlo spat a vsetci a urcite aj vsetky faninky su rady, ved je to najvacsi playboy, jedna polovica z historicky znamej dvojky Chester-Derryl. :lol:
Ciele su samozrejme stale rovnake no po jeho prichode urcite v casti fans stupnu naroky a ocakavania. Vsetci ale verime, ze spolocnymi silami to dokazeme splnit.

Na zaver uz asi len dakujeme Cibula :good: a vitaj spat Chester :clap:

Dnes v noci zacina tretia cast rocnika a vsetci spolu sa pustme s chutou do boja. :!:

priebezne poradie sezony najdete na :arrow: http://hokejforum.com/viewtopic.php?f=114&t=6672

konecne poradie 2. kola :arrow: http://hokejforum.com/viewtopic.php?f=204&t=6676

Vas milovany redaktor Iskricka
Chester píše:a mate ma tu zase vy dvaja :-D hadam ste si nemysleli ze len tak si vas tu necham tipovat :-D a bigpete my sme spolu tipovali v DD,opat sa stretavame tentokrat vo FB ;)
co by sme tu bez teba robili :D uz tu na teba cakaju :lol: :lol:

Obrázek
ako jano odtial potial ale,ved vies ze ja som na ciernovlasky :-D ale nie som rad ze som spat,FireBirds let´s go go go !
inak ako uvitacia pařba by nebola odveci :-D
no ved ja radsej blond tie su moje :D
:-D :-D aha no dobre tak sa teda prisposobim :-D inak co dnes v noci ides so mnou do obrany a utok nechame toto na svarnych chlapcov canesa a bigpeteho ? :-D ved pokecame aspon uz sme dlho nie :-D
jj postavime sa do brany, pivko v ruke a kecame :pivo3: :hufi:
no ako sme sa fajne dohodli :-D suhlasim,akurat ja si vezmem asi daco tvrdsie,trema prvy zapas opat domace publikum vies ako :-D
Chester píše:ale nie som rad ze som spat
:lol3: :lol2: :wave:
Vsak jasne, kto by bol :-P :biglol:
kajo píše:
Chester píše:ale nie som rad ze som spat
:lol3: :lol2: :wave:
Vsak jasne, kto by bol :-P :biglol:
tam mala byt samozrejme ciarka kajco nestvi ma, ty sa k nam mozno nechces vratit ale su ludia ktori sa radi vratia :twisted:
Chester píše:ale nie, som rad ze som spat
Ale no, nekaz mi radost janci :D :beee: (vsak mne bolo jasne, ako to bolo myslene..len to cele vyznelo komicky)
Inak do FB by som sa rad vratil, na sklonku mojej kariery. Nieco ako Modano a Detroit :wave:
lol :-D :-D :-D
no len ci budes este vykonny vtedy :lol:
Skor by som sa obaval, ci budem vobec vediet natukat tie 1,0,2 :scare: :lol3:
tak to uz bude asi neskory zaver kariery :lol2:
Chlapi tak držím palec :good: a dotiahnite to do PO ..... :)
Au Rewoir :)
2669 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS