Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

FIRE BIRDS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

vyborne chalani, drzime 2. miesto v konferencii, vyborny vstup... :cool:
zase sme predviedli napriemerny vykon pani, cize spokojnost... hoci sme klesli v konferencii na 3. priecku, ale to najma vdaka skvelemu vykonu rytierov... dobrou spravou je,ze sme zvacsili odstup od dalsich prenasledovatelov... tak DO TOHO FIRE BIRDS!
noo, tipujeme veľmi biedne momentálne, dnes to zachránil tybycek, ale inak je to slabota, mne ešte teraz úplne odišla forma a okrem malých ziskov pre tím klesám aj v rebríčku jednotlivcov :eek2:
mi vrav o tom poklese formy.. ale netreba to vzdavat este ... hlavy hore!! :-)
ak dobre rátam, tak dnes som zavalašil 20 bodov :biglol: snáď to pomôže
uf po vydarenom PO i ET.. prisiel akysi utlm .. avsak po znamych udalostich zo zaciatku sezony je aj 6.bodovacie miesto impulzom do dalsich kol..
tak hodnotenie kola...strucne...

JOman, gratulujem, vynikajuce vykony, dokonca nad ocakavania,klobuk dole :-)

zial, my 3 sme sa ti ani nepriblizili ... preto konecne 6. miesto... ale aspon sme na bodoch, pokial ostatni favoriti velmi vyhoreli- pozrite sa na IC a RD ...
som so sebou spokojný, tretie miesto je môj druhý najlepší výkon v kariére :) predčil som aj svoje očakávania :cool:
myslím, že 6. miesto je aspoň na rozbeh slušné, naše chvíle ešte prídu :)
Urcite, je to rozbeh celej NHL, niektore zapasy sa fakt tazko tipuju. Dufam chalani, ze v dalsom kole opat zabojujeme a aspon bodovane umiestnenie nam neujde.
co je s vámy chalani? nějak jste zaspaly začátek zápasu.. :razzi: :-P :-P :good:
takze 3 vyhry v rade nas vratili na bodovane pozicie... zeby konecne navrat na vitaznu vlnu? :-D
mike nas nastartoval :D
chalani ponukam vam predlzenie zmluvy...do konca sezony vsetkym.... suhlasite?
canesman píše:chalani ponukam vam predlzenie zmluvy...do konca sezony vsetkym.... suhlasite?
myslim ze nieje co riesit len to treba dat do temy licencie...aby sme to stihli vsetci odsuhlasit do tej nedele najneskor kedze v pondelok nam zacina nove kolo
pardon pani, dnes som zabudol možno prvykrat v zivote natipovat :oops: ale musim to odlahcit tym, ze podla vysledkov co som pozeral, by som mal 2 body, takze by som prilis nepomohol :D
na paradu...ja sa musim priznat,ze ako na to wild sere,tak fakt neviem,ako sme na tom,nemam cas to sam ratat :-(
canesman píše:na paradu...ja sa musim priznat,ze ako na to wild sere,tak fakt neviem,ako sme na tom,nemam cas to sam ratat :-(
esteze to rata Ohlund :D
kokso chlapi mame tu riadne mrtvo :D no nic treba vzdy dako zacat...dnes nam to konecne ako tak vyslo a opat sme sa priblizili k bodovanym prieckam...dufam ze aj v tomto kole sa nam to podari aby sme si zapisali nejake bodiky do konecnej tabulky :good: j0man sa zda sa dobre do timu adaptoval a fajne zapadol... :cinka: dnes len 2 zapasy tak to bude viac taktickeho charakteru,natipovane mame odlisne,no no ak vyhraju hostujuce timy sme dost v prdeli :D uvidime ako to dopadne,verim ze pre nas dobre :frajer2:
no dnes len 2 zapasy ... ale vcera nam to konecne ako tak vyslo... tak sa mi to paci :-D
páni, do nového roka vám prajem všetko dobré a takisto veľa úspechov pri tipovaní, hlavne nech konečne pozdvihneme FB na priečky, na aké patrí
j0man píše:páni, do nového roka vám prajem všetko dobré a takisto veľa úspechov pri tipovaní, hlavne nech konečne pozdvihneme FB na priečky, na aké patrí
podobne :thumbsup:
tiez chalani, vsetko dobre, nech sa vam vsetkym dari ... :)
bola vytvorena tema na prihlasovanie sa do PO draftu:
http://hokejforum.com/viewtopic.php?f=36&t=5632

prosim informujte o tom svojich tiperov. prihlasit sa moze kazdy tiper ktory sa v tomto rocniku zapojil do KTL
deadline pre prihlasovanie je 21. februar (tyzden po skonceni 6.kola), cize casu je dost

kazdy tiper sa musi prihlasit sam, napisanim prispevku s textom "hlasim sa" alebo nieco v tom zmysle. nikto nemoze prihlasit niekoho ineho (ani GM tiperov svojho teamu)

pravidla PO draftu najdete tu:
http://hokejforum.com/viewtopic.php?f=36&t=4939

chalani, kebyze nepostúpime,máte právo prihlásiť sa ... ale ja pevne dúfam,že my do PO postúpime! ... najma po tomto kole,v ktorom sme skoncili na vybornom 3. mieste!!!
ja som sa prihlásil, ale snáď postúpime, máme na to :)
vyzerá to tak, že sme sa predsalen dostali do PO na úkor Spiders, dúfam, že sa nemýlim :)
teraz ma trochu naštvala individuálna tipovačka, kde som bol ešte pred pár dňami prvý so šesťbodovým náskokom a namiesto toho, aby som to udržal som totálne zlyhal :bitka3: absolútne zlé tipy, 53 zápasov sa odvtedy tipovalo a získal som 33 bodov, čo ma posunulo na 11. miesto, čo je síce pekné, ale serie ma poriadne :x keby bolo toto kolo dlhšie, tak ešte vypadnem z bodovaných miest
2669 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 1 registrovaný a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Ocelak1
2006 CAROLINA HURRICANES