Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

FIRE BIRDS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

canesman píše:dobra sprava ... FB POKRACUJUU!!! :D
gratulujem,neviem odkiaľ si ho vytiahol canesman ,kedže tu od apríla nič nenapísal a moc sem nechodil, ale to je jedno. :) Tým pádom máte licenci. :thumbsup: A máš už tip aj na 4 člena? :wink:
tajne zasoby :D ... ale nie, musim priznat, ze sa sam ohlasil... uz sa robi aj na 4. tiperovi, nic vsak este nie je iste, tak nechcem predbiehat radsej :)
zisk jomana velmi dobry tah :thumbsup: bude platnou posilou :yes:
arek píše:bude platnou posilou :yes:
jj pôjde o tzv. umelec posilu :lol2:
ale nie, nic v zlom jOman to len narazka za tvoje vystavne umelecke kolo z minulej sezony..kolko si to minul 12 zapasov..? :lol3:
ale fajn tiper, dlhodoby clen tuto na HFku :)
joman aj vyhral nejake kolo, co sa myslim,ze z timu FB este nikomu nepodarilo ... cize by mal byt tahun :D
áno, raz sa mi podarilo, ale to bolo veľmi dávno :D
áno, tých umeleckých zápasov bolo tuším 12, to už je legenda :cool: teraz sa hlavne pokúsim pomôcť FB
jaaj, tych 12 zapasov si pamatam....bol si vlastne inspiraciou na vytvorenie kategorie umelec :lol: :D
dufam, ze sa budes drzat svojej povesti aj tu v FB :-P
:box:
som hrdý na to, že mám vlastnú trofej :lol2:

pracuje sa ešte na 4. členovi? pretože som v minulosti postrehol, že tímy bez štyroch hráčov to mali o poznanie ťažšie :?
ale ak zaberieme, tak máme šancu, ja sa chcem vrátiť k dávnym výkonom z FB, ak sa nemýlim, tak som bol vtedy 2x v top 10 (vyhral som ešte v inom, zaniknutom tíme), takže by som nebol proti :good:
stvrym clenom sa dnes stal definitivne tybycek, cize fire birds su kompletni a pripraveni na novu sezonu :-)
:thumbsup: paráda
:lol3: :groupwave: :ciga: na poslední chvíli a o tom to je
Caute hosi, tak sa stavam 4. clenom tohto timu. :good: Mozno si ma pamatate z finale predchadzajuceho rocnika, kedze som hraval za tim DD. Dufam, ze Vam aspon trochu pomozem, a dosiahneme daky ten uspech. Tak prajem vela stastia v uvodnych kolach, makajme hned od zaciatku :!: :!: :!:
Tybycek píše:Caute hosi, tak sa stavam 4. clenom tohto timu. :good: Mozno si ma pamatate z finale predchadzajuceho rocnika, kedze som hraval za tim DD. Dufam, ze Vam aspon trochu pomozem, a dosiahneme daky ten uspech. Tak prajem vela stastia v uvodnych kolach, makajme hned od zaciatku :!: :!: :!:
:good:

Tak pani dnes prvy den,zacina nova sezona,nova era FireBirds,ako povedal Tybycek treba makat od zaciatku,aj ked mylsim ze to bude chvilu trvat kym sa zladime..no verim ze uspechy sa dostavia a nebudeme len priemernym timom KTL :frajer2:
od tejto sezony sa pocitaju umelci inak (spravodlivejsie :smile03: ). Za kazdy umelecky vykon sa nedostane 1 bod ako to bolo po starom, ale pocet bodov rovnajuci sa poctu hranych zapasov. :-P
Cize dnes 12 zapasov, 12 umeleckych bodov :D . J0man nechces ziskat velky naskok? :D
ale hadam da sancu aj ostatnym a nepojde hned do uniku :lol2:
vyborny vykon chalani, 3. najlepsi vykon dna! ... parada ... exceloval najma J0man, ktory potvrdil moju doveru v neho vkladanu :) ... len tak dalej, dnes taka light noc, len 2 zapasy, ale ani tu netreba podcenit... PODME FIREBIRDS!
parádny výkon, po prvom kole smerujeme tam, kde patríme :D
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

pracicka, ktoru vybavil chester u trashera .... paradna robota a touto cestou by som mu chcel velmi podakovat :clap: .... chalani, vas by som poprosil o pridanie tohto banneru do podpisu ...
Super bannery...nadhera :good:
kajo píše:Super bannery...nadhera :good:
aj mne sa velmi pacia,diky TT :thumbsup:
Nooo tak vcerajsiu noc som vas nechal napospas osudu :cry: za co sa chcem ospravedlnit...ale inak si myslim ze to zatial ide na vybornu.....Inak bannery su fakt perfektne, uz som si aj pridal, dufam ze i dalsie vykony budu take ako tie bannery :good: :good:
tak to by bola parada ... a tybycek, ok,v pohode,ale skus nabuduce radsej pre istotu dopredu natipovat ... :)
WildCelt píše:ale hadam da sancu aj ostatnym a nepojde hned do uniku :lol2:
dal uz mne xD
jezisi, ja som raz len hovadi.... som si zle pozrel datumy a namiesto na dnes som natipoval na zajtra!... prepacte chalani,strasne ma to mrzi... nastastie sa hrali len 3 zapasy...
Tak dnesna noc mi akosi sadla, i tie dalsie by sa mohli niest v podobnom duchu :D :D Vsice bolo dost tiperov ktori nachytali vela bodov, ale som rad, ze mi to vyslo a snad uz zacnem i ja chytat dake body pre tim, lebo zatial som moc vody nenamutil :wink: ...canesman nevadi, stane sa obcas.... Inak postavenie v tabulke solidne
2669 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS