Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

HLADAM TIM

Poprosim zaujemcov o tim piste sem. Myslim ze vsetci GM ktori niekoho potrebuju budu radi za nejaky prehladny zoznam tiperov zaujimajucich sa o KTL a ktori su stale bez timu.
skuste byvalych clenov falcons - Ohlund, Minnesota1, phillipo_canya
zatial som nezachytil ze by ich bol niekto angazoval. tipuju kvalitne a najma pravidelne :thumbsup:
Vdaka petrik, prišiel som sa sem zahlásiť a vidím že si to už urobil zamňa, takže hladám si neaký tím kde potrebujú 4th lajnera . :?
hladam aj ja
pridávam sa do hľadáčika :)
hledám nový tým
a nechcete vy volni tiperi vytvorit novy tim? My komisari by sme vam pomohli so vsetkym, kludne vam najdeme aj logo. Zisiel by sa nam 20. tim, nech je parny pocet timov.
Kdo odstoupil?
Jesterky??? :jn:
AndyF píše:Kdo odstoupil?
Jesterky??? :jn:
nevies ratat?
Chcel by som sa pridať k steelersom bude to možne ? :)
Kto ma zobere do timu?
Aj ja by som si rad skusil timovu tipovacku.
Zdravím, sportovní přátelé rád bych se zapojil do týmové tipovačky :clap: ale jelikož jsem tu začínající nováček budu doufat že někdo bude mít zájem mě oslovit.Zaručuji se maximálni spolehlivostí jelikož sport je můj koníček :good: . Děkuji předem Všem kteří se ozvou a posléze mě budou popřípadě angažovat do týmu :yes: Sergion
Ok možno to niektorých prekvapí, ale v Evil Insiders došlo po dohode oboch strán k ukončeniu môjho pôsobenia v tomto tíme. Čiže som v súčasnosti ako voľný tipér. Ak niekto má záujem nech mi pošle správu :lol:
Hladám tím ak niekto bude mať záujem nech mi pošle správu.
Tak namísto Chrise si teda (přinejmenšim) do konce sezony hledám angažmá já. :| Když tak PM prosim :)
Ak by mal niekto voľné miesto, tiež by som sa k nejakému tímu rád pridal..PM :thumbsup:
Kdyby nekdo hledal tipera, muze se mi ozvat.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS