Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

KTL Play-off a Pohár útechy - denný komentár

Ahoj,
skúsim písať každý deň komentár k vývoju jendotlivých sérií KTL playoff a Poháru útechy. Ak nejaké dni vynechám, tak bohužiaľ nebol čas. Kľudne ma môže niekto doplniť a pridať svoj pohľad.

Hneď na úvod sme si nadelili ťažký tipovací deň - hrali sa totiž len 4 zápasy NHL. Tímy sa snažili nastaviť víťaznú stratégiu a vytipovať správne poradie tipérov na nájazdy. Niektoré zápasy sa rozhodovali až v nich.

Play-off - Štvrťfinále - deň 1/7

Mighty Bulls - Ice Cats 15:14pp (stav série 1:0)
Hneď prvý zápas predpovedá vyrovnanosť tejto série. Oba tímy dosiahli identické výsledky (4+4+4+2) a tak rozhodli nájazdy. Ice Cats poradie neurčili a tak šli podľa abecedy. Chrto poradie určil, sám seba dal skúsene na posledné miesto a práve vďaka tomu vyhrali Bulls prvý zápas.

The Best Bibbers - Swift Foxes 8:13 (stav série 0:1)
Do Playoff nastúpil za Foxes i Tomáš 284, ktorý si dal v 7. kole pauzu. Spolu s matolinom získali 13 bodov a na to sa Bibbers nechytali.

Evil Insiders - Hockey Kent 15:11 (stav série 1:0)
Hockey Kent predviedol kvalitný výkon zásluhou AndyF a Fortuneho, ale za Evil získal tomasinho ako jediný tipér dňa plný počet bodov (9) a spolu so simon41 zaknihovali 15 bodov a nedali Kentom šancu.

Blue Angels - Hungry Piranhas 9:10 (stav série 0:1)
Anjeli neočakávali výhru Toronta v Tampe a nepokryli ju. Piranhas sa zásluhou Fabregasa a Tom1s3k ujali vedenia v sérii.

Pohár útechy - Štvrťfinále - deň 1/7

Knights - Crazy Meerkats 13:12pp (stav série 1:0)
Knights mali v prvý deň viac šťastia ako rozumu, pretože natipovali len traja a nájazdy sa im poradilo vyhrať napriek tomu, že šli podľa abecedy.

FireBirds - Steelers 13:4 (stav série 1:0)
Za FireBirds nenastúpil kajo, ale napriek tomu predviedli skvelý výkon zásluhou dvojice Sergion + Pista761. Za Steelers nastúpil len TA a neočakávam, že by sa to počas série zmenilo.

Grizzlies - Falcons 2:8 (stav série 0:1)
Grizzlies majú začiatok ako zo zlého sna. Celá štvorica dohromady uhádla len jeden jediný zápas a kvôli tomu ich Falcons dokázali poraziť i vo dvojici.
Je to trochu smutne citanie kolko timov netipuje kompletne :( aj ked je mi jasne ze motivacia do pohara utechy uz asi velka nie je...

V kazdom pripade vela zabavy tym co sa aktivne zucastnuju a tieto reporty si aj ja ako nezucastneny rad precitam ;)
petrik píše:
úte 05. dub 2022 14:08
Je to trochu smutne citanie kolko timov netipuje kompletne aj ked je mi jasne ze motivacia do pohara utechy uz asi velka nie je...

V kazdom pripade vela zabavy tym co sa aktivne zucastnuju a tieto reporty si aj ja ako nezucastneny rad precitam
no hej, nie kazdy ma zaujem hrat o pohar utechy, ja osobne tomu nerozumiem, ale verim, ze sa to bude kazdym rokom zlepsovat. Ale taki Falcons a Steelers netipovali poriadne ani pocas zakladnej casti, to mi pripada smutnejsie.
arek píše:
úte 05. dub 2022 14:47
Ale taki Falcons
asi im uz do dalsej sezony nedam licenciu na ten nazov timu ked mu robia taku hanbu :D
Play-off - Štvrťfinále - deň 2/7

Mighty Bulls - Ice Cats 19:22 (stav série 1:1)
Jakubsnake naštartoval playoff mód a zariadil mačkám vyrovnanie série. V bodovaní mu sekundoval Lukas33.

The Best Bibbers - Swift Foxes 23:12 (stav série 1:1)
Žiadna štvorica nenazbierala v tento deň menej bodov ako Swift Foxes a porazil by ich i sám Robinho s jeho 15 bodmi.

Evil Insiders - Hockey Kent 19:20 (stav série 1:1)
Insiders dnes ťahal simon41 s 13 bodmi, ale bohužaľ pre nich sa k jeho výbornému výkonu nepridal. Hockey Kentu vydupali víťazstvo Fortune (11b) a Flyers Fan (9b).

Blue Angels - Hungry Piranhas 15:18 (stav série 0:2)
Hungry Piranhas sa ako jediný tím Play-off ujíma vedenia 2:0 v sérii. Pirane sa zatiaľ pekne dopĺňajú, dnes bodovali rambo a Danchez, zatiaľ čo včera Fabregas a Tom1s3K. Blue Angels pokračujú v horších výkonoch zo 7. kola.

Pohár útechy - Štvrťfinále - deň 2/7

Knights - Crazy Meerkats 17:18 (stav série 1:1)
Crazy Meerkats sa zotavili z tesnej prehry v prvom zápase a v druhom o jeden bod vďaka j0manovi a Wartymu zdolali Knights, ktorí zatiaľ skvele bojujú i v trojici.

FireBirds - Steelers 18:8 (stav série 2:0)
V súboji trojice ohnivákov proti TA ťahal zasa za kratší koniec TA. Vo FireBirds bodovali opäť Sergion a Pista.

Grizzlies - Falcons 21:22 (stav série 0:2)
Grizzlies sa po prvom dni trochu pozviechali a zásluhou Herojistky a stmike999 zaznamenali slušný bodový zisk, ale na výhru to nestačilo. Duscki a Gordie ich opäť porazili i vo dvojici.
Play-off - Štvrťfinále - deň 3/7

Mighty Bulls - Ice Cats 18:16pp (stav série 2:1)
Druhé predĺženie v tejto sérii, opäť tesne v prospech Mighty Bulls. Ice Cats moc riskovali, až 3 z 5 zápasov mali natipovaných rovnako, bohužiaľ im z toho vyšiel len jeden.

The Best Bibbers - Swift Foxes 14:10 (stav série 2:1)
Bibbers predviedli najlepší počin dňa a proti tomu sa ťažko bojuje. Dnes to rozhodol indivudálny výkon Kika, ktorému chýbal k plnému počtu bodov len jeden uhádnutý zápas.

Evil Insiders - Hockey Kent 8:10 (stav série 1:2)
Hockey Kent otáča vývoj série vo svoj prospech, po druhýkrát v sérii bol ich najlepším tipérom skúsený AndyF. Insiders doplatili na nepokrytie výhry Detroitu a Vancouveru, podobní ako mnohí ostatní.

Blue Angels - Hungry Piranhas 12:10 (stav série 1:2)
To, čo Kentom stačilo na výhru, to piraňám nestačilo. Anjeli sa už prebrali a WildCelt ich doviedol k prvej výhre v PlayOff.

Pohár útechy - Štvrťfinále - deň 3/7

Knights - Crazy Meerkats 10:12 (stav série 1:2)
Crazy Meerkats taktiež otočili sériu vo svoj prospech. Dnes sa opierali o súčet bodov dvojice TT - j0man.

FireBirds - Steelers 12:6 (stav série 3:0)
Sergion a Pista naladili formu a posúvajú FireBirds bližšie k postupu do ďalšieho kola. U Steelers je to stále len o jednom tipérovi.

Grizzlies - Falcons 18:10pp (stav série 1:2)
Gordie a Duscki bojujú ďalej, no v predĺžení nemajú proti štvorici tipérov šancu. Pri prvej výhre Grizzlies v sérii zaznamenal najviac bodov Keith Tkachuk, ktorý sa vrátil z bufetu (v prvý deň mal 0b a druhý deň nenatipoval).

Tabuľka jednotlivcov:

1. simon41 (Evil Insiders) - 23b
1. Pista761 (FireBirds) - 23b
1. Robinho (The Best Bibbers) - 23b
Play-off - Štvrťfinále - deň 4/7

Mighty Bulls - Ice Cats 25:20 (stav série 3:1)
Streetman (13b) a zezy (12b) dnes vytvorili útočné kombo, na ktoré sa Ice Cats nechytali. Bulls sa ujímajú vedenia 3:1 v sérii a najbližšiu noc to môžu ukončiť.

The Best Bibbers - Swift Foxes 19:21 (stav série 2:2)
GM matolin (11b) dnes zamakal a doviedol svoj tím k dôležitému vyrovaniu sériu. Skvele mu sekundovali Rantanen a IceMan (obaja 10b).

Evil Insiders - Hockey Kent 21:25 (stav série 1:3)
Evil Insiders prehrali tretí zápas v rade a ďalšiu prehru si už dovoliť nemôžu. Predvieli síce identický výkon ako Swift Foxes, ale na Hocket Kent to na rozdiel od Bibbers nestačilo. Dnes doviedol Kentov k výhre ich GM Flyers Fan (13b) a AndyF (12b).

Blue Angels - Hungry Piranhas 14:23 (stav série 1:3)
Hungry Piranhas sú ďalším tímom, ktorý už má vo svojich rukách matchbally. K ich získaniu prispel najväčším dielom Fabregas, ktorý svojimi 17 bodmi predviedol výkon dňa. Na anjelov by dnes stačil i sám.

Pohár útechy - Štvrťfinále - deň 4/7

Knights - Crazy Meerkats 20:21 (stav série 1:3)
U rytierov natipoval i majo a rovno bodoval, ale so svojím tímom utrpel tesnú prehru. Surikaty potiahol k tretej výhre v sérii Warty (11b) a opäť j0man (10b).

FireBirds - Steelers 18:10 (stav série 4:0)
FireBirds sú v pohári útechy prvým postupujúcim tímom napriek tomu, že dnes natipovali len Pista (12b) a Sergion (6b). TA sa so sezónou lúči a môže pokračovať už len ako jednotlivec (čo vlastne pre neho nebude veľká zmena).

Grizzlies - Falcons 22:19 (stav série 2:2)
Grizzlies sa dotiahli na Falcons zo stavu 0:2 v sérii. Zásluhou na tom má hlavne stmike (14b), ktorého doplnila Herojistka (8b). Za Falcons výborne skóroval Gordie (15b), ale Duscki (4b)
dnes hlavne bránil.

Tabuľka jednotlivcov:

1. Pista761 (FireBirds) - 35b
2. simon41 (Evil Insiders) - 33b
2. Gordie (Falcons) - 33b
cez víkend reporty možno nestihnem, nebudem mať moc času, pretože sa sťahujeme. Kľudne ma niekto môže nahradiť, ale ak nie, tak to doplním, keď budem môcť.
Play-off - Štvrťfinále - deň 5/7

Mighty Bulls - Ice Cats 13 - 7 (stav série 4:1)
Ocelák(8 bodov ) spolu s GM chrtom (5 ) rozhodli o rýchlom ukončení série a postupe býkov do 2 kola play off ,už po 5 dueloch ich série :) ,Ice Cats doplatili na málo X tipov :)

The Best Bibbers - Swift Foxes 12 -10 (stav série 3:2)
Novis (7 bodov) spolu s Otom(5 bodov) zabezpečili matchball pre Bibbers a budú tak mať 2 pokusy na zabezpečenie postupu do 2 kola play off.

Evil Insiders - Hockey Kent 10 - 19(stav série 1:4 )
GM Kentu Flyersovi(11) iba jediný duel chýbal k full housu a spolu so skúseným mirahom(8) rozhodli o rýchlom ukončení série a postavili papierové prognózy pred play off na hlavu a Kentáci tak vyradili najlepší tím po základnej časti Evil Insiders už po 5 dueloch. :)

Blue Angels - Hungry Piranhas 16 : 12 (stav série 2:3)
hapymu(10 k full house chýbal tiež iba 1 duel) a spolu s Waltom(6) odvrátili 1 matchball Piraní a rozhodli o pokračovaní série.

Pohár útechy - Štvrťfinále - deň 5/7
Knights - Crazy Meerkats 10:13 (stav série 1:4)
jOman(8) spolu s medikom(5) zabezpečili svojimi bodmi postup Meerkats do 2 kola pohára útechy. :)

Grizzlies - Falcons 15:10 (stav série 3:2)
Excelent(10 opäť len 1 duel chýbal k full house ) spolu s kolegami Herojistkou(5) stmike999(5) zabezpečili matchball pre Grizzles už dnes večer sa môže rozhodnút o ukončení série a postupe do 2 kola pohára útechy pre Grizzlies. :)

Tabulka jednotlivcov
1 Pista761(Fire Birds) 39 bodov
2 Gordie (Falcons) 38 bodov
2 simon (Evil Insiders) 38 bodov.
Play-off - Štvrťfinále - deň 6/7

The Best Bibbers - Swift Foxes 26:32 (stav série 3:3)
Rantanen jedným z TOP výkonov tohto dňa (18) a IceMan007(14) odvrátili 1 matchball Bibbers a zabezpečili pre Swift rozhodujúci duel ktorý rozhodne o postupujúcom do semifinále proti Mighty Bulls. :)


Blue Angels - Hungry Piranhas 32:28 (stav série 3:3)
skúsený borci Walt tiež jeden z TOP výsledkov dňa (18) a GM Angels arek(14) vyrovnali sériu na 3:3,odvrátili už 2 matchball Hungry a aj v tomto dueli sa rozhodne zajtra v noci o tom kto z nich v semifinále vyzve Hockey Kent na duel o postup do finále KTL proti vítazovi Derrylovej konferencie. :)Pohár útechy - Štvrťfinále - deň 5/7

Grizzlies - Falcons 30:33(stav série 3:3)
Gordie(18) a Duscki (15) dokázali vyrovnať sériu na 3:3 a napriek tomu,že tipujú väčšinu sezony len dvaja tak sa dostali parádnymi výkonmi v play off až do rozhodujúceho duelu proti skúseným borcom Grizzlies a o vítazovi tejto série rozhodne tiež až 7 duel. :klobuk:

Tabulka jednotlivcov:

1 Gordie (Falcons) - 56
2 jOman (Meerkats ) - 52
2 stmike999( Grizzlies) -52
zajtra si to uz prevezmem zas ja.
Play-off - Štvrťfinále - deň 7/7

The Best Bibbers - Swift Foxes 21:23 (stav série 3:4)
GM matolin (13b) predviedol výkon dňa (neuhádol len jeden zápas) a doviedol svoj tím do 2. kola Play-off. Desiatimi bodmi prispel k výhre Tomáš 284. Bibbers viedli 3:2 v sérii, no nedotiahli ju do úspešného konca.

Blue Angels - Hungry Piranhas 18:21 (stav série 3:4)
Aj z tejto sedemzápasovej série postupuje ďalej tím, ktorý bol nasadený z nižšieho miesta. Danchez (12b) a rambo (9b) spojili sily a posielajú anjelov domov. Blue Angels vypadli v sedemzápasovej bitke prvého kola i v minulej sezóne.

Pohár útechy - Štvrťfinále - deň 7/7

Grizzlies - Falcons 16:14 (stav série 4:3)
Grizzlies nepredviedli žiadny oslnivý výkon, ale 8 bodov od Keitha Tkachuka a stmike999 stačili na dvojicu z Falcons. Gordie (Falcons) sa stal najproduktívnejším tipérom 1. kola.

Tabuľka jednotlivcov:

1. Gordie (Falcons) - 64b
2. j0man (Crazy Meerkats) - 62b
3. jakubsnake (Ice Cats) - 60b
3. stmike999 (Grizzlies) - 60b
konečné výsledky všetkých sérií:

Play-off - Štvrťfinále

Mighty Bulls - Ice Cats 4:1

The Best Bibbers - Swift Foxes 3:4

Evil Insiders - Hockey Kent 1:4

Blue Angels - Hungry Piranhas 3:4

Pohár útechy - Štvrťfinále

Knights - Crazy Meerkats 1:4

FireBirds - Steelers 4:0

Grizzlies - Falcons 4:3
Ďalšie kolo:

Play-off - Semifinále

Mighty Bulls - Swift Foxes

Hungry Piranhas - Hockey Kent

Pohár útechy - Semifinále

Master Gremlins - Crazy Meerkats

FireBirds - Grizzlies
Play-off - Semifinále - deň 1/7

Mighty Bulls - Swift Foxes 25:25 (39:46pp) (stav série 0:1)
Swift Foxes hrajú svoje prvé Playoff a dostali sa už do finále konferencie. V ňom sa teraz dokonca ujímajú vedenia po napínavom súboji, ktorý sa rozhodol až v predĺžení. Najproduktívnejšími tipérmi svojich tímov boli IceMan a Ocelak1, obaja získali po 14 bodov.

Hungry Piranhas - Hockey Kent 26:25 (stav série 1:0)
Na tejto sérii je zaujímavé to, že legenda piraní AndyF teraz tipuje na strane Hockey Kentu. Pirane dnes získali najviac bodov spomedzi Playoff tímov a vďaka tomu tesne vyhrali nad Hockey Kentom. Najviac tomu dopomohol rambo (14b) a Tom1s3K (12b).

Pohár útechy - Semifinále - deň 1/7

Master Gremlins - Crazy Meerkats 18:27 (stav série 0:1)
Gremlini postúpili do semifinále priamo, ale podobne ako vlani, ani teraz nenastúpili do Pohára útechy v plnej zostave. Bojovať sa dá kvalitne i vo dvojici, o čom nás presvedčili v 1. kole Falcons, ale dnešný výkon gremlinov nemohol stačiť na hviezdny výkon Meerkats. O ten sa zaslúžili Warty (15b) a medik (12b).

FireBirds - Grizzlies 18:33 (stav série 0:1)
FireBirds pokračujú naďalej len v trojici a dnes získala celá trojica 9 bodov, čo na dobrý výsledok nestačilo. Na strane Grizzlies sa utrhla Herojistka a previedla tipérsky výkon dňa (18b). S 15 bodmi sa k nej pridal veterán a štvornásobný víťaz KTL excelent a spolu doviedli grizly medveďov k prvému víťazstvu v sérii a tímovému výkonu dňa.

Tabuľka jednotlivcov:

1. jakubsnake (Ice Cats) - 74b
2. stmike999 (Grizzlies) - 73b
3. j0man (Crazy Meerkats) - 72b
Play-off - Semifinále - deň 2/7

Mighty Bulls - Swift Foxes 12:12 (20:20pp) (nájazdy v prospech Bulls) (stav série 1:1)
I druhý súboj týchto tímov skončil nerozhodne a predlžovalo sa. Dnes sa rozhodlo až v nájazdoch, v ktorých rozhodol súboj Streetmana s IceManom (6b vs 4b) a býci tak zrovnali stav série.

Hungry Piranhas - Hockey Kent 12:12 (18:12pp) (stav série 2:0)
Pri 3 hraných zápasoch NHL je jednoduché dosiahnuť podobné výsledky. U piraní a Kentov sa to taktiež podarilo a musel rozhodnúť súčet všetkých 4 tipérov. Pri neúčasti miraha a shutoute od Fortuneho to mali Piranhas docela jednoduché a pripisujú si druhú výhru.

Pohár útechy - Semifinále - deň 2/7

Master Gremlins - Crazy Meerkats 8:12 (stav série 0:2)
Selly s Hullywoodom v túto noc získali len 8 bodov a Crazy Meerkats nezaváhali a nazbierali (rovnako ako ďalšie tímy) plný počet, tj 12 bodov. 6 bodov získal j0man, medik i Warty.

FireBirds - Grizzlies 10:12 (stav série 0:2)
I Grizzlies vybojovali z 3 zápasov NHL 12 bodov (6+6 od stmike999 a Keith Tkachuk) a ujímajú sa vedenia 2:0 v sérii. U FireBirds dnes nenatipoval okrem kaja ani GM Sergion.

Tabuľka jednotlivcov:

1. jakubsnake (Ice Cats) - 80b
2. stmike999 (Grizzlies) - 79b
3. j0man (Crazy Meerkats) - 78b
Play-off - Semifinále - deň 3/7

Mighty Bulls - Swift Foxes 27:29 (stav série 1:2)
Mighty Bulls by dnes porazili všetkých. Okrem Swift Foxes. Streetman (14b) a Ocelak (13b) vybojovali skvelých 27 bodov, ale na druhej strane exceloval GM matolin (16b) a doplnil ho Rantanen (13b). Líšky idú po druhýkrát do vedenia v sérii.

Hungry Piranhas - Hockey Kent 21:26 (stav série 2:1)
Tipéri Hockey Kentu dokázali odvrátiť hrozbu straty 3 zápasov a vrátili sa späť do série. Najviac tomu dopomohol GM Flyers Fan výkonom dňa (16b, spolu s matolinom) a skórovali i AndyF (10b) a Fortune (10b). Piraňám táto noc moc nevyšla, ale stále môžu byť pokojní kvôli vedeniu v sérii. Podobný vývoj napokon zažili už v 1. kole.

Pohár útechy - Semifinále - deň 3/7

Master Gremlins - Crazy Meerkats 23:25 (stav série 0:3)
V klube Crazy Meerkats sa dostal do formy Warty a bodoval už tretí deň po sebe. Dnes nazbieral 15 bodov a v kombinácii s j0manovými 10 bodmi to stačilo na výhru. Surikatám stačí už len jedna výhra k ich historicky druhému postupu do finále Pohára útechy.

FireBirds - Grizzlies 8:23 (stav série 0:3)
Vo FireBirds to už asi definitívne vzdali, pretože dnes natipoval len Sergion. Grizzlies doviedla k tretej výhre v sérii GM Herojistka (13b), na tímových bodoch participoval i excelent (10b) a Keith Tkachuk (10b).

Tabuľka jednotlivcov:

1. jakubsnake (Ice Cats) - 93b
2. FLYERS FAN (Hockey Kent) - 90b
3. stmike999 (Grizzlies) - 88b
3. Streetman (Mighty Bulls) - 88b
3. j0man (Crazy Meerkats) - 88b
Play-off - Semifinále - deň 4/7

Mighty Bulls - Swift Foxes 46:41 (stav série 2:2)
Po jednom voľnom dni sa Mighty Bulls oklepali z poslednej prehry a v noci dokázali zrovnať stav série na 2:2. V útoku vyprodukovali najviac bodov Streetman (24b) a chrto (22b), na strane Foxes matolin (21b) a IceMan (20b). Momentum je teraz na strane Bulls a uvidíme, či to tak bude aj po 5. zápase.

Hungry Piranhas - Hockey Kent 48:40 (stav série 3:1)
Fabregas sa utrhol z reťaze a zo 14 zápasov neuhádol výsledky len u dvoch. Nazbieral 26 bodov, najviac zo všetkých tipérov a v spolupráci s 22 bodmi od Tom1s3Ka doviedol Pirane k výkonu dňa, 3. výhre v sérii a 3 matchballom. U Kentov sa posnažil AndyF (21b) a mirah (19b), ale nestačilo to a teraz si už nemôžu dovoliť prehrať. Zaujímavosťou je, že pirane v tomto Playoff ešte nikdy v sérii neprehrávali.

Pohár útechy - Semifinále - deň 4/7

Master Gremlins - Crazy Meerkats 37:45 (stav série 0:4)
J0man (23b) a medik (22b) predviedli skvelé výkony a doviedli Crazy Meerkats do ich historicky druhého finále Poháru útechy. Vlani to surikatám proti Red Devils nevyšlo a teraz to určite budú chcieť napraviť. U Master Gremlins sme radi, že nastúpili do Poháru útechy aspoň vo dvojici, je to zlepšenie oproti vlaňajšku (vtedy myslím nenastupoval nikto).

FireBirds - Grizzlies 14:37 (stav série 0:4)
Grizzlies sa vo štvrtom zápase ani nemuseli moc snažiť a na postup do finále im to pohodlne stačilo. Sergion z FireBirds zaknihoval 14 bodov, u Grizzlies zabodoval excelent (22b) a stmike999 (15b). Vlani skončili grizly medvedi pred bránami finále Poháru útechy, teraz doň už postúpili.

Grizzlies i Crazy Meerkats budú mať teraz 4 dni voľna, finále začína 21.4.2022.

Tabuľka jednotlivcov:

1. Streetman (Mighty Bulls) - 112b
2. j0man (Crazy Meerkats) - 111b
3. jakubsnake (Ice Cats) - 110b
Play-off - Semifinále - deň 5/7

Mighty Bulls - Swift Foxes 16:12 (stav série 3:2)
Mighty Bulls využili momentum a otočili stav série z 1:2 na 3:2. Dnes stavili na dvojicu zezy - Ocelak, ktorí mali takmer identické tipy a obaja si pripísali 8 bodov. Na strane Foxes sa 8 bodov podarilo získať len Rantanenovi.

Hungry Piranhas - Hockey Kent 14:14 (23:23pp, nájazdy v prospech Hockey Kent) (stav série 3:2)
Piaty zápas série priniesol poriadnu zápletku. Tímy dosiahli v podstate identický výsledok a tak sa muselo rozhodnúť na nájazdy. Na tie sa ako prvý postavil Tom1s3K (podľa určeného poradia) a proti nemu AndyF (podľa abecedy). AndyF ten svoj premenil, ziskom 6 bodov porazil svojho protivníka, ktorý získal 4 body. Kenti tak odvrátili prvý matchball a stále držia šancu na postup do finále.

Tabuľka jednotlivcov:

1. j0man (Crazy Meerkats) - 119b
2. Streetman (Mighty Bulls) - 118b
3. jakubsnake (Ice Cats) - 114b
Play-off - Semifinále - deň 6/7

Mighty Bulls - Swift Foxes 12:16 (stav série 3:3)
Rovnaké skóre zápasu ako včera, ale dnes v opačnom garde. Rantanen s IceManom zabrali (obaja 8b) a Swift Foxes si tak vynucujú siedmy zápas (iné ako sedemzápasové ukončenie série ešte historicky ani nezažili). Mighty Bulls zariskovali a nevyšlo im to, až pri troch zápasoch si zapísali kompletnú nulu.

Hungry Piranhas - Hockey Kent 14:14 (24:22pp) (stav série 4:2)
Druhý matchball už pirane využili, ale bolo to len o chlp. Výsledok bol veľmi podobný tomu včerajšiemu (i s predĺžením), ale tentoraz sa misky váh tesne prevrátili na stranu piraní. Na strane vodných tvorov najviac zabodoval Fabregas (8b), u Kentov AndyF (tiež 8b). Hungry Piranhas oslavujú svoj premiérový postup do finále (okrem toho boli v roku 2013 vo Final Four), ktoré začína 21. 4. 2022.

Tabuľka jednotlivcov:

1. j0man (Crazy Meerkats) - 123b
2. Streetman (Mighty Bulls) - 122b
3. jakubsnake (Ice Cats) - 118b
Play-off - Semifinále - deň 7/7

Mighty Bulls - Swift Foxes 28:25 (stav série 4:3)
Bulls a Foxes zohrali napínavý siedmy zápas série. Ešte pred posledným zápasom (SJS-CBJ) vyhrávali o bod Foxes, ale výhra Sharks nakoniec posunula do finále býkov. Ocelak a Streetman získali po 14 bodov, u líšiek najviac bodoval IceMan (tiež 14b) a Rantanen (11b). Mighty Bulls sú vo finále po tretíkrát, no zatiaľ ani jednu účasť v ňom nepremenili na titul. Finále Mighty Bulls - Hungry Piranhas začína vo štvrtok 21.4.2022.

Tabuľka jednotlivcov:

1. Streetman (Mighty Bulls) - 136b
2. j0man (Crazy Meerkats) - 131b
2. danchez (Hungry Piranhas) - 131b
4. Flyers Fan (Hockey Kent) - 127b
konečné výsledky všetkých sérií:

Play-off - Štvrťfinále

Mighty Bulls - Ice Cats 4:1

The Best Bibbers - Swift Foxes 3:4

Evil Insiders - Hockey Kent 1:4

Blue Angels - Hungry Piranhas 3:4

Play-off - Semifinále

Mighty Bulls - Swift Foxes 4:3

Hungry Piranhas - Hockey Kent 4:2

Pohár útechy - Štvrťfinále

Knights - Crazy Meerkats 1:4

FireBirds - Steelers 4:0

Grizzlies - Falcons 4:3

Pohár útechy - Semifinále

Master Gremlins - Crazy Meerkats 0:4

FireBirds - Grizzlies 0:4
Ďalšie kolo:

Play-off - Finále

Mighty Bulls - Hungry Piranhas

Pohár útechy - Finále

Grizzlies - Crazy Meerkats
Play-off - Finále - deň 1/7

Mighty Bulls - Hungry Piranhas 30:30 (48:50pp) (stav série 0:1)
Hneď prvý zápas série sa muselo predlžovať, čo pri dni s 11 zápasmi NHL nie je úplne bežné. V Mighty Bulls sa na prvý zápas najlepšie pripravili Streetman (16b), zezy (14b) a Ocelak1 (14b). Chrto sa až moc sústredil na defenzívu (4b). Hungry Piranhas podali pekný vyrovnaný výkon (Danchez 18b, Fabregas 12b, Tom1s3K a rambo 10b) a vďaka tomu si urvali prvý bod v sérii.

Pohár útechy - Finále - deň 1/7

Grizzlies - Crazy Meerkats 32:36 (stav série 0:1)
Oba tímy predviedli výkony, ktorými by dnes porazili i finalistov KTL. O niečo lepšie táto noc sadla surikatám a to hlavne veteránom j0manovi a medikovi (obaja 18b), ktorí týmto počinom predčili Keitha Tkachuka a stmike999 (obaja 16b).

Tabuľka jednotlivcov:

1. Streetman (Mighty Bulls) - 152b
2. j0man (Crazy Meerkats) - 149b
2. danchez (Hungry Piranhas) - 149b
4. Flyers Fan (Hockey Kent) - 141b
4. stmike999 (Grizzlies) - 141b
Už dávnejšie je jasné, že tento rok spoznáme nového víťaza KTL. Mighty Bulls ani Hungry Piranhas totiž titul ešte nezískali.
Ako je to ale u jednotlivých tipérov a ich minulosti?

Mighty Bulls
GM chrto - 0 titulov
zezy - titul s Hockey Kent 2012 + titul s Ice Cats 2018
Streetman - 0 titulov
Ocelak1 - 0 titulov

Hungry Piranhas
GM danchez - 0 titulov
Fabregas - 0 titulov
Tom1s3K - 0 titulov
rambo001 - titul s Ice Cats 2018

Takže v MB je vďaka zezyho 2 titulom viac skúseností s tým, ako vyhrať finále KTL. Zaujímave je, že rambo a zezy získali v roku 2018 titul spoločne, dnes už stoja proti sebe.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS