Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Zjednodušenie zmlúv pre sezónu 2021/2022

Záležitosti potřebné ke správnemu chodu soutěže.

Ahoj,

myslím, že nadišiel čas opustiť systém povinného podpisovania zmlúv. V posledných rokoch nám prinášal viac zbytočnej byrokracie než úžitku.

V sezóne 2021/2022 bude stačiť, ak generálny manažér tímu nahlási pred sezónou súpisku svojho tímu (ideálne čo najskor, ako bude známa, aby sme my všetci vedeli, kto je ešte na trhu a kto nie :) )

V prípade podpisu / zrušeniu zmluvy počas sezóny tiež bude stačiť oznámenie od generálneho manažéra. V prípade výmeny potvrdenie od oboch zúčastnených generálných manažérov.

Aby sa nový člen tímu započítal do výsledkov tímu dňa, musí byť podpis oznámený najneskor do 18:00 daného dňa. Ak sa to nestihnem, tak sa bude počítať až od ďalšieho dňa.
Príklad: 12.11. oznámim o 17:00 zrušenie zmluvy s tipérom A a podpis zmluvy s tipérom B. Výsledky tipéra B sa budú počítať do výsledkov mojho tímu už 12.11. Ak by som podpis oznámil až o 19:00, tak sa bude počítať až od 13.11.

Táto zmena neprešla komisiou a vzišla len z mojej hlavy. Dnešným dňom naberá na platnosti. Chcem nám všetkým čo najviac uľahčiť prácu. Ak na nej ale vidíte zásadné trhliny, tak napíšte prosím. Ďakujem.
@Chris
Chris píše:Dakujem ,za pridanie Connora k nám.Ešte poprosím tie 2 body.146 a 8 sa rovná 154 nie 152. :) Chrto alebo ty ste nám ešte rátali tu 0 Antyho.
vid pravidlo vyssie:
Aby sa nový člen tímu započítal do výsledkov tímu dňa, musí byť podpis oznámený najneskor do 18:00 daného dňa. Ak sa to nestihne, tak sa bude počítať až od ďalšieho dňa.
Connorov podpis si oznamil o 18:21 (na KTL webe je 19:21, ale mame tam cas posunuty o hodinu).
Pisem ti to sem, aby bolo kazdemu jasne, preco Connorove body neboli pocitane v HK uz v piatok a aby sa o tom pravidle pripadne dozvedeli dalsi ludia.
Marek Dakujem len ešte treba opraviť body 16 a 11 je 27 bodov nie 22 :wink: Len on tie 3 duely tipoval za seba,tam nahral 2 body,za nas tipoval az od polnoci tak nahral 14 bodov s mojimi 11 je to 25 bodov.
citujem to opat sem, aby to bolo jasne vsetkym.
Ak v polke noci oznamite zmenu tipera vo svojom time, tak to fakt nefunguje tak, ze prvu polku noci pocitame vysledky jedneho a druhu polku druheho.
Vzdy sa pocita az od dalsieho hracieho dna (ak stihnete do 18:00).
Ano mas pravdu,chyba bola na nasej strane.Dufal som,ze Roland predsa len dorazi,asi to tak malo byt :) Slubil,ze to sa uz nestane,preto ho vyhodil i Sergion ,hold nevydalo Kazdopadne u Fortuna toto nehrozi a som rad,ze je u nas a do KTL sa vratil.U neho sa to,ze by nenatipoval nestane :)
Nechcel som ho vymenit po 1 dni,ked nenatipoval,ked ale hrozilo,ze nenatipuje cely 2 den,uz nebolo na co cakat.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS