Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

KTL 2021 - diskusia

priestor na diskusiu a otazky ohladom KTL
Ahojte, dejf mi pisal, ze si dava od KTL pauzu. Nastupujem za neho na funkciu GM.
Ahoj,

keďže som študentom dátovej analýzy, tak vo svojom voľnom čase rád čo to zanalyzujem pozriem sa na veci z pohľadu štatistiky :-D . Zaujímalo ma osobne, ako by sa darilo mne a parťákom z tímu, ak by sme na každý jeden tip stavili aj reálne peniaze. No a keďže v dnešnej dobe už nie je taký problém (polo)automaticky sťahovať dáta z webov, riešenie nebolo náročné. Tak som sa podujal a skúsil spracovať dáta v Exceli do jednej tabuľky.

Možno niekoho to bude tiež zaujímať, tak prikladám tabuľku. Dáta sú aktuálne k dnešnému dňu, teda všetky tipy za 1. kolo.

Obrázek

Všetkým prajem veľa šťastia v druhom kole, nech nám tipy vychádzajú :)
Skvělá práce, klobouček :klobuk: už se těším na porovnání po 2. kole.
Ty kurzy od Tipsportu jsou "closing odds", teda kurzy, které jsi pak nešel v záložce "výsledky", je tak?
Áno, všetko sú to kurzy v momente začiatku daného zápasu.
som posledny v pluse :giggle: euro a 10 centov..ked neprsi aspon kvapka!

arek kde ti mam poslat cislo uctu?
to je skvele, matolin. Vdaka za iniciativu. :good:
Anty píše:
pát 29. led 2021 17:00
arek kde ti mam poslat cislo uctu?
haha, najskor ti poslem fakturu za minule sezony :jn:
Fantasticka praca, matolin. :klobuk:
Ahoj,

tak keďže ste si to viacerí pochválili, tak posielam sumárnu štatistiku po 2. kole.

V druhom kole boli najviac úspešní Iceman007, FLYERSFAN, honziss a chrto85.

PS: Výstup dostal trochu nový look. Keďže som zmenil organizáciu spracovaných údajov, tak som to nakoniec rozdelil na dve "poradia". Prvé je kurzová úspešnosť t.j. podľa yieldu. Druhé je podľa absolútneho počtu bodov, kde môžete nájsť aj ostatné štatistiky, ktoré sú nezávislé od kurzov.

PS2: ak máte nejaké postrehy na vylepšenie, kľudne mi napíšte. Zvážim každý jeden nápad.

Obrázek Obrázek
Opět parádní práce, díky moc :oslava:
Niektorých zaujímali výsledky ziskov iba z druhého kola, tak posielam v prílohe pdfko na stiahnutie.

V reporte po 3. kole sa pokúsim nejak kompaktne zapracovať zisk v jednotlivých kolách aj do hlavnej tabuľky.

Přílohy

Ahojte, za dnešek máme napsané o 2 body míň ikdyž jednotlivci jsou spočítáni správně.
Selly8 píše:
sob 20. úno 2021 07:50
Ahojte, za dnešek máme napsané o 2 body míň ikdyž jednotlivci jsou spočítáni správně.
Dakujem za upozornenie,už je to správne opravené. :wink: :)
Dajte si pozor,povodne sa mali hrať dnes duely Carolina:Chicago a Dallas:Tampa Bay,pre známe problémy v Dallase sa zmenil plán a bude sa hrať dnes duel Carolina:Tampa Bay Lightings.Je to opravené aj v rozpise,väčšina ešte nemala natipované,času na nápravu je dosť,konečne slovo o tom dueli nechám na areka.
zapas CAR-TBL rusim. Keby to bolo den vopred a bol by pridany ako novy zapas, tak by som to nechal, ale dnes je to uz neskoro a este k tomu na nom maju niektori tipy na povodny zapas CAR-CHI.
Najbližšie dni tam je viacero podobných zmien a pozerám, že ešte nie sú zapracované v rozpise. Bolo by to fajn poupravovať čím skôr, nech nám neodpadnú ďalšie zápasy na tipovanie.

Najväčšie zmeny sú v tomto zozname:
https://www.nhl.com/news/nhl-announces- ... -321468088
matolin279 píše:
sob 20. úno 2021 10:27
Najbližšie dni tam je viacero podobných zmien a pozerám, že ešte nie sú zapracované v rozpise. Bolo by to fajn poupravovať čím skôr, nech nám neodpadnú ďalšie zápasy na tipovanie.

Najväčšie zmeny sú v tomto zozname:
https://www.nhl.com/news/nhl-announces- ... -321468088
diky, vsetky dni 3. kola by teraz mali byt podla toho upravene.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS