Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

KTL Play-Off draft - vyžrebujte poradie!

Zrebovanie poradia na drafte bude dnes o 20.00.
chcel som urobit live stream na youtube, ale na to treba 1000 odberatelov a povolenie, ktore bude o 24 hodin :rofl: . Na twitchi je zas potrebna registracia pre kazdeho divaka. Tak kaslem na to a hodim sem iba zaznam.
alebo to urobime inak.

Ja som si priradil ku kazdemu playoff timu cisla 1 az 8 (nahodne). Toto poradie posielam do nasho tajneho fora komisie, takze oni vedia overit, ze nepodvadzam. Navyse urobim screenshot toho prispevku a potom po vyzrebovani ho sem vlozim. Podla casu prispevku budete moct vidiet, ze naozaj vznikol este pred zrebom a nie je zmanipulovany :giggle:

Poprosim vas, pritomnych userov (nemusite byt ani tiperi, ale komisari su vyluceni), aby ste sem postupne napisali 8 cisel (od 1 do 8 ), kazdy jedno. Neopakujte tie, ktore uz boli.

Prve zadane cislo pripadne timu, ktory bude vyberat ako posledny. Posledne cislo pripadne timu, ktory bude na drafte vyberat ako prvy.


Rad by som to stihol do 21.00, takze ak vas tu bude malo, tak niektori poslite aj viac cisiel. Ak sa to nestihne do 21 cele, tak zbytok vyzrebujem a dopisem.

Napisem, ked budete moct zacat.
Tak poďme na to. Môžete začať posielať čísla :!:
7
4
6
1
2
8
1
3
5
Lord, komisari boli zakazani. Teraz nvm, co s tym :neviem:
4
Daj tu jeho dvojku namiesto Rethonocej duplovanej jednotky ;)
arek píše:
stř 04. bře 2020 20:15
Lord, komisari boli zakazani. Teraz nvm, co s tym
Jé, sorry, já si to pořádně nepřečetl :oops: Tak mě nepočítej :oops:
urobil som to teda podla petrikovho navrhu.

Poradie na drafte je nasledovne:

1. Blue Angels :jn:
2. Hockey Kent
3. Evil Insiders
4. Ice Cats
5. FireBirds
6. Grizzlies
7. Dangerous Dragons
8. Hungry Piranhas

Obrazovy dokaz v prilohe!

Přílohy

Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS