Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

KTL draft - prihlasovanie tipérov

Ahoj,

4.3.2020 (dva dni po skončení základnej časti) sa uskutoční Play-off draft. Presné pravidlá (poradie tímov pri výbere atď) doplníme neskôr, ale pre tých, čo nevedia, o čo ide, vysvetlím:

Každý tím, ktorý postúpi do Playoff, si bude môcť nadraftovať 1 tipéra spomedzi nepostupujúcich alebo voľných tipérov. V playoff tak budú mať tímy 5 tipérov (do bodov tímu sa budú ale stále počítať len 2 najlepšie výkony).

Draftovať sa bude môcť len spomedzi tipérov, ktorý sa do draftu prihlásia v tejto téme. Ak sa do draftu neprihlási dostatočný počet tipérov (8), tak sa draft neuskutoční.

Prihlásiť sa môže každý - voľný tipér i tipér v tíme. Ak ste tipér v tíme a váš tím do Playoff postúpi, tak z draftu budete vyradený.

Prihlasovanie týmto spúšťam.

Uzávierka prihlášok je 3.3.2020, deň po skončení základnej časti.
Ja sa "bohužial" hlásim.
Keďže nádeje Knights na play-off sú už bohužiaľ viac-menej iba teoretické, rád využijem možnosť draftu a týmto sa prihlasujem.
Hlásim sa do draftu.
Samozrejme, priznávam, že posledné kolá už netipujem, keďže postupové šance tímu Wild Horses boli po 6. kole takmer nulové a u mňa došlo k strate motivácie. Žiaľ, nedarilo sa nám vôbec. Avšak NHL stále sledujem a občas sa mi podaria dni s nadpriemerným počtom bodov.
Ak by niekto predsa len prejavil záujem, budem rád a viem sľúbiť, že tipovať budem každý deň :-D
Tak se taky hlásím no. Jen teda pokud se draft uskuteční, tak bych se rád vyhnul návratu k Ice Cats :)
zázrak sa asi konať nebude, takže sa hlásim
Poslední kolo se bohužel lépe daří konkurenci než nám, takže se taky hlásím na draft.
Vzhledem k malé účasti se tedy přihlásím také, i když tým který by mě dostal bude spíš smolař :jn: Blacklist: Ice Cats, Hockey Kent
Hlásim sa tiež💪
Hlásim sa do draftu
prihlasujem sa :)
Kedze mate podmienku uskutocnenia draftu 11 prihlasenych a zatial ich tu vidim iba 10, tak v pripade ze by sa nenasiel ten posledny a hrozilo by ze sa draft kvoli tomu neuskutocni tak ma tam mozete pripisat (aby bolo naplnene kvorum)

Nechcem aby to vyzeralo len ako nejaky “administrativny“ tah, takze ak by k tomu doslo a niekto si ma vybral tak som samozrejme pripraveny sa plnohodnotne zucastnit, vsetko poctivo odtipovat, v pripade potreby tipovat podla vopred urcenej timovej strategie atd

Zaroven by mi ale vobec nevadilo ani keby si ma nikto nevybral :D hlasim sa len preto aby mal draft ako taky sancu sa uskutocnit. Ak sa prihlasi niekto iny ako ten posledny potrebny 11. kandidat tak mna mozete zo zoznamu kludne vyskrtnut ;)
prihlasujem sa
Prihlasujem sa :thumbsup:
vyborne, mna teda mozete skrtnut :thumbsup:
pripominam, ze kazdy prihlaseny si moze dat do zoznamu dva timy, do ktorych nechce byt draftovany.
Prihlasujem sa do draftu... :wink:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS