Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

HLADAM TIPEROV

Záležitosti potřebné ke správnemu chodu soutěže.

topic pre hladacov tiperov
Jelikož už teď vím, že budu muset obměnit sestavu, tak hledám posily do týmu Crazy Meerkats. Zájemci pište do zpráv, díky :))
Ahoj! Hladám 2 úžasné tipéry. Pokud nejsi úžasný, nevadí. Přihlášením do našeho týmu se úžasným staneš. :yahoo:

Co bys měl umět: pravidelně tipovat
výhodou bude, když Tvé tipy budou odpovídat následným výsledkům zápasů :good:

Co můžu nabídnout?
Fajn kolektiv dalších tipérů v týmu,
pohodovou manažerku,
a neomezený homeoffice, samozřejmě :-D

Chceš se přidat? Tak neváhej a napiš mi zprávu.
Zdravím, tým FireBirds hledá do svých řad spolehlivého zájemce. Pokud máš zájem?? Napiš nám rádi tě přivítáme mezi nás. :klobuk:
Wild Horses pátra po odborníkoch na NHL, prvých 3 záujemcov beriem, hláste sa noví aj tí z minulej sezóny :good: :good: čakám na správu...
Kdo by měl zájem tipovat za Spiders,ať mi napíše :!:
Hledá se posila pro Crazy Meerkats, jedinečná příležitost tipovat po boku legendárního medika, nenechte si ji ujít. Má někdo zájem? :giggle:
Wild Horses budú mat voľne miesto. Ak sa nájde niekto kto by nám chcel pomôcť, nech mi napise...
Tým Crazy Meerkats hledá posilu, která bude pravidelně tipovat celou sezonu. Zatím máme v týmu veterána j0mana, který se pravidelně pohybuje vysoko v žebříčku jednotlivců a další velké jméno rozjednané. Zájemci pište soukromou zprávu nebo klidně sem do komentářů :oslava:
Ahojte, jeden z klasickych KTL timov Hockey Kent hlada dvoch tiperov na novu sezonu. Ak by ste mali zaujem, napiste mi do spravy.
Wild Horses hľadá posili pre novú sezónu...tiperi hlaste sa 😁🍻
Hľadám posledného tipera do tímu Mighty Bulls pre novú sezónu
Niekto so zaujmom tipovat so mnou a petrikom v HK??
Hľadám do týmu Ice Cats,aspoň 1-2 tiperov , naše motto: Pod sa baviť tipovanim :good: :good: :good:
Diky moc dúfam že sa niekto nájde , vás GM Buddy
Hľadám do tímu tiperov .... Tak kľudne mi píšte , nakoľko neviem aká zostava budeme túto sezónu .
Ahojte, hladam tiperov do noveho timu BC Cavaliers. Skusenych aj uplnych novacikov. Podte so mnou pisat pribeh novej "franchise" KTL.
Connor McDavid píše:
pon 26. zář 2022 01:34
Ahojte, hladam tiperov do noveho timu BC Cavaliers. Skusenych aj uplnych novacikov. Podte so mnou pisat pribeh novej "franchise" KTL.
:clap: beriem
MRbuddy píše:
úte 27. zář 2022 17:43
beriem
Počkej, takže teda tým nezakládáš, nebo jak to je? :shock:
Lord TT píše:
úte 27. zář 2022 17:47
MRbuddy píše:
úte 27. zář 2022 17:43
beriem
Počkej, takže teda tým nezakládáš, nebo jak to je? :shock:

No ide o to že teraz keď tak premýšľam a sledujem , založim nový ja založí on , jemu bude chýbať nejaký hráč do týmu mne bude chýbať nejaký hráč do týmu tak o čom to je ..... Tak radšej sa ja pripojím k nemu ,mohol kľudne on ku mne ..... Ale zatiaľ sa nik neozval a vlastne je to jedno . Ak nenájdem nikoho stejne budem musieť sa potom ja prosiť u niekoho a to nechcem na poslednú chvíľu ..... Tak som napísal že to beriem . Vymazať topic že zakladam tým neviem ....
Jasně, chápu. Já jen abychom věděli co a jak teda :)
Lord TT píše:
úte 27. zář 2022 20:17
Jasně, chápu. Já jen abychom věděli co a jak teda :)
Tak neviem teraz čakám ....
Tak ideme do toho s Connorom , čiže ja tým pádom nezakladam tým a pripojím sa k nemu .
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS