KTL draft - prihlasovanie tipérov

Záležitosti potřebné ke správnemu chodu soutěže.

Ahoj,

4.3.2020 (dva dni po skončení základnej časti) sa uskutoční Play-off draft. Presné pravidlá (poradie tímov pri výbere atď) doplníme neskôr, ale pre tých, čo nevedia, o čo ide, vysvetlím:

Každý tím, ktorý postúpi do Playoff, si bude môcť nadraftovať 1 tipéra spomedzi nepostupujúcich alebo voľných tipérov. V playoff tak budú mať tímy 5 tipérov (do bodov tímu sa budú ale stále počítať len 2 najlepšie výkony).

Draftovať sa bude môcť len spomedzi tipérov, ktorý sa do draftu prihlásia v tejto téme. Ak sa do draftu neprihlási dostatočný počet tipérov (8), tak sa draft neuskutoční.

Prihlásiť sa môže každý - voľný tipér i tipér v tíme. Ak ste tipér v tíme a váš tím do Playoff postúpi, tak z draftu budete vyradený.

Prihlasovanie týmto spúšťam.

Uzávierka prihlášok je 3.3.2020, deň po skončení základnej časti.
Ja sa "bohužial" hlásim.
Keďže nádeje Knights na play-off sú už bohužiaľ viac-menej iba teoretické, rád využijem možnosť draftu a týmto sa prihlasujem.
Hlásim sa do draftu.
Samozrejme, priznávam, že posledné kolá už netipujem, keďže postupové šance tímu Wild Horses boli po 6. kole takmer nulové a u mňa došlo k strate motivácie. Žiaľ, nedarilo sa nám vôbec. Avšak NHL stále sledujem a občas sa mi podaria dni s nadpriemerným počtom bodov.
Ak by niekto predsa len prejavil záujem, budem rád a viem sľúbiť, že tipovať budem každý deň :-D
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG