Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Fossils Revived

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

asi ste to prave jinxli.. :D

bude to asi aj tym ze ja tipujem vzdycky dopredu vsetko co sa da, a vy vykryvate menej pravdepodobne tipy, iba vynimocne do toho saham, vacsinou po petrikovej urgencii

kazdopadne mame za sebou paradnu zakladnu cast, paradne playoff, uz len dokopat finale :box:

ako sideline suboj a motivaciu na viac beriem moj suboj s arekom v indi tabulke o 1.miesto v PO, momentalne vedie arek a nemoze byt nejaky "arek" predo mnou!
Anty píše:
ned 02. dub 2023 14:52
iba vynimocne do toho saham, vacsinou po petrikovej urgencii
Vcera vecer som rozmyslal ze vam este napisem nech niekto date dvojku na sharks (nemali sme ani jednu tipnutu)... ale uz bolo okolo polnoci tak som sa na to vykaslal

mohol si mat full house z 13 zapasov :D
GM zavelil k obratu :wave:
petrik, dobre ty
Chvalabohu, 0:3 by vyzeralo uz blede, takto sme stale v hre.
Zajtra vyrovname :!: :box:
Stale zijeme :!:
Game 6 je hned dnes, ziadny den volna, tak nezabudnite natipovat - a idealne aspon tak kvalitne ako vcera :wink:
Tak nakoniec boli Angels o kúsok šťastnejší( 1 bodík) v dnešnom dueli rozhodol o tom,že sa 7 duel serie neodohrá,zaslúžili by ste si ho za výkony v ZC . :wink: Každopádne za výkon v celej sezone i play off si gratuláciu zaslúžite,príšti rok se možná budete smát na konci vy. :klobuk:
si nam to jinxol ty jeden ... :spank: :kop:

:D
Tak nakoniec koncime tesne pod vrcholom. Je mi to luto hlavne za vas troch - ja uz svoj titul mam, ale vy by ste si ho nielen za tuto sezonu ale za cele vase KTL kariery zasluzili tiez.

V kazdom pripade dakujem za to ze ste do toho so mnou isli a ze ste celu sezonu odtipovali poctivo a na vysokej urovni. Verim ze tento tesny neuspech vas neodradi, ale prave naopak nabudi do toho skusit to buducu sezonu znovu a dotiahnut to az do konca. Ja som ani sam necakal ze ma tato sezona bude az tak bavit a z velkej casti je to aj vasa zasluha, takze budem dufat ze sa tu na zaciatku dalsej sezony stretneme znova v rovnakom zlozeni - zostal nam tu nejaky unfinished business... :petrik:
Anty píše:
ned 02. dub 2023 14:52


ako sideline suboj a motivaciu na viac beriem moj suboj s arekom v indi tabulke o 1.miesto v PO, momentalne vedie arek a nemoze byt nejaky "arek" predo mnou!
Nakoniec sa ti podarilo Anty predbehnúť areka,1den pred koncom KTL ako takej a zabojovať o 1 miesto v individualke vďaka super forme ktorú ste obaja mali v play off ,tak aspoň malá útecha je pre teba ešte dnes v hre i keď isto by si to vymenil za titul ale aspoň je to dobrá motivácia pred novou sezónou. :klobuk: :)
Anty píše:
ned 02. dub 2023 14:52
ako sideline suboj a motivaciu na viac beriem moj suboj s arekom v indi tabulke o 1.miesto v PO, momentalne vedie arek a nemoze byt nejaky "arek" predo mnou!
tak si ma predbehol, ale vobec mi to nevadi :jn: (ale uvidime co este posledny den)

Diky za peknu seriu a gratulujem k uspesnemu vstupu Fossils Revived do KTL. Celu sezonu ste patrili k spicke a to ste sa myslim ze vsetci vratili po pauze.

Tak zas v oktobri. :box:
Anty :poklona:
vecna skoda ze sme to nevyrovnali na 3:3, dnes by si nam bol vyhral titul... :buch:
paradne PO z tvojej strany :thumbsup:
nacasovanie formy vcelku dobre :D
v zivote som netrafil tolko remiz, kazdopadne by som bol radsej posledny v indi, a zaroven by sme to cele vyhrali ako takto

dobre si to petrik vyskladal, este si pamätam ako si v predstihu pred sezonou pisal ci do toho nejdem, a vobec sa mi nechcelo a nakoniec takato sezona, a ze ma to este zacne bavit
KenPrice píše:
sob 17. čer 2023 11:42
vitajte
Dakujeme? :neviem:
vcelku vyrovnane kolo :D jednym dnom sme v tabulke uplne inde
Anty píše:
ned 22. říj 2023 08:52
vcelku vyrovnane kolo :D jednym dnom sme v tabulke uplne inde
Posledne 2 dni ste paradne trafili :thumbsup: , snad si uz bodovane miesto v uvodnom kole nenechame ujst
S druhym kolom mozeme byt myslim spokojni, deleny 3. flek je OK, dolezite je drzat sa v tabulke ZC v postupovej osmicke aby nam ku koncu ZC nehrozili nejake dramy a to sa nam zatial v pohode dari :good:

Tretie kolo zacina uz dnes, ziadne volne dni :!: ;)
Zasa mal ale niekto hviezdny predposledný deň :-D
Kludne moze mat v kazdom kole :-D
po 4 kolach mozeme skonstatovat spokojnost, pravidelne bodujeme, v celkovej tabulke sme bezpecne na PO fleku, staci len nepolavit (a zbytocne nevynechavat tipovacie dni :roll: )
good job :good:
https://images.app.goo.gl/2xkZeuMGx2y7V2ha7

Teda poviem vam ze cca 3-4 dni dozadu som bol pripraveny toto kolo odpisat, ale ten finish co ste predviedli by sa kludne dal oznacit za taky maly vianocny zazrak. Smekam :klobuk:

A zaroven vsetkym zelam stastne a vesele vianoce! 🎅🎄🎁🎁🎁
Tomu sa hovorí finiš, i keď celé kolo bolo výkonovo o :ho*no: keď sa k tomu pridali wellnessy a predvianočné akcie, tak aj počet stihnutých zápasov klesol, ale na konci dňa sú to body, ktoré sa počítajú
Zasa raz rozhodol finiš? Dva dni pred koncom kola ledva bodované miesto a nakoniec štvrtý flek :-D
Ideme jak pily, zatial sme bodovali vo vsetkych 7 kolach (okrem nas uz len Cavaliers), sme bezpecne na PO pozicii a mozeme si to bez stresu uzivat... wellness done :good:
no mate stastie. Nam tento rok chyba, vzdy nam chyba niekde par bodikov :verysad:
arek píše:
čtv 11. led 2024 10:59
no mate stastie
Obrázek
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES