Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Fossils Revived

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Otvaram diskusiu noveho timu Fossils Revived :D

Cca pred 2 mesiacmi uprostred uhorkovej sezony ked nebolo do coho hokejoveho pichnut som si povedal ze by som to snad od novej sezony skusil s navratom do KTL. Falcons je pre mna uz uzavreta kapitola, tim prebrali iny ludia, tak som sa rozhodol zalozit zbrusu novy tim. No a aby som nekradol tiperov etablovanym timom, rozhodol som sa ze skusim ukecat na navrat podobnych veteranov ako ja co sa v poslednych sezonach z KTL vytratili (uplne alebo ciastocne).

Po dlhych a narocnych rokovaniach sa mi nakoniec podarilo dat dokopy verim ze po*ici kvalitnu zostavu – exFalconak Anty + dvojica byvalych drakov Joe S. a Lukas33
Vacsinou robili drahoty, okunali sa a snazili sa z toho vykrutit, ale zjavne som bol nakoniec dostatocne otravny a v zaujme toho aby som im uz dal pokoj nakoniec suhlasili :D verim ze sa zabavime a ze nebudeme len do poctu

No a kedze leitmotivom tohto timu je navrat starych dinosaurov zo zasluzeneho dochodku, zodpovedat tomu musel aj nazov a logo noveho timu. Takze damy a pani:

Fossils Revived:

Obrázek

Obrázek
tak vitajte späť :wave:
Herzlich wilkommen :-D
Prilezitosti na “teambuildingove aktivity“ vramci yahoo:
Week 2 + 13: Lukas vs. Anty
Week 3 + 14: petrik vs. Joe
Week 5 + 16: Joe vs. Anty
Week 6 + 17: petrik vs. Anty
Week 10: Joe vs. Lukas
Week 11: petrik vs. Lukas
:petrik:

Solidny zaciatok pani, len tak dalej :box:
a to sa este len rozohrievame :box:
Ste to riadne rozbehli :-D
Ja to budem len tak zozadu istiť :lol2:
Niekto musi aj branit :D to sme zatial my dvaja.
BTW nemame tam na dnes predsa len az privela remiz? :hmm:
jo spravim nejake urpavy
good job Joe! :good:
Zda sa ze tretie miesto sme v pohode udrzali, myslim ze s uvodnym kolom mozeme byt spokojni. Ja spokojny urcite som. Samozrejme aj s umiestnenim ale hlavne so stylom akym tipujeme, ze sa povacsinou tipmi vhodne doplname, netipujeme naivne (vsetci prilis rovnako) – vidiet ze mame v KTL nieco odtipovane. Takze za seba hovorim ze good job, keep it up! :good:

PS: Druhe kolo zacina uz dnes, ziadne prestavky v rozpise nie su
Pekne to odsypa, mame uz polovicu druheho kola a znovu to mame solidne rozohrane, sanca na slusny bodovy zisk do tabulky ZC je znovu realna.
Zatial prakticky nemam co vytknut, ideme jak pily, neboli ziadne zbytocne brainfarty co by sme si museli vycitat...
So far so good :good:
:wave:
Wau, to sa nám podarilo vyhrať? Ja som myslel, že maximum bude druhé miesto :-D
gratulacia, ale uz by ste mohli spomalit. :jn:
arek píše:
ned 06. lis 2022 11:14
gratulacia, ale uz by ste mohli spomalit. :jn:
Haluz ze ziaden iny tim nebol v oboch uvodnych kolach v top5 (najlepsi firebirds 4. + deleny 6. flek)
s prehlaaadom :hop:
Hmm, práve som si prečítal PM, že sme mali v pláne taktizovať. A tuším som to tak náhodou natipoval. :lol2:
Lukas33 píše:
ned 06. lis 2022 16:54
Hmm, práve som si prečítal PM, že sme mali v pláne taktizovať. A tuším som to tak náhodou natipoval.
:rofl:

dobre vediet, do buducna budem taktiku prisposobovat tvojim uz zadanym tipom aby nebol problem ak sa k PM dostanes neskor... ;)

inak na taketo veci by bol najlepsi ten sukromny kanal na discorde, skuste prehodnotit ci tomu nedate sancu ;) (pozvanku som vam posielal uz pred sezonou, ak by bolo treba poslem zas)
petrik píše:
pon 07. lis 2022 11:13
inak na taketo veci by bol najlepsi ten sukromny kanal na discorde, skuste prehodnotit ci tomu nedate sancu
suhlas. Ak tam chodia vsetci zucastneni (tak ako to mame napr v komisii KTL), tak je to super na rychle odkomunikovanie nejakej zalezitosti, napr v tomto pripade taktiky. Ak si nainstalujete i aplikaciu do mobilu a budete mat nastavene notifikacie, tak vas petrik s nimi moze otravovat kludne kazdy den. :giggle:

Ak by nas tam bolo viac, tak mozeme skusit urobit i nejakeho bota, ktory nam bude vsetkym podvecer rozposielat notifikacie, aby sme nezabudli natipovat. :)
arek píše:
pon 07. lis 2022 15:21
tak vas petrik s nimi moze otravovat kludne kazdy den.
:nono:
zas neprehanajme, kazdy den ich otravovat urcite nebudem, nechcem si ich predsa odplasit :D
taktiku sme zatial riesili asi iba 2x, inak ich necham nech si tipuju ako uznaju za vhodne...
don´t fix what ain´t broken :)
ja sa pokusim tak chodit castejsie
petrik píše:
pon 07. lis 2022 11:13
pozvanku som vam posielal uz pred sezonou, ak by bolo treba poslem zas
posli pls asi este raz, vyzera ze som ju stratil
Musime potrenovat vsetky mozne situacie aby sme boli do PO pripraveni na vsetko

Prve 2 kola sme si uspesne vyskusali ake to je odrazat na prednych prieckach tabulky utoky timov zo spodu, toto kolo si potrebujeme vyskusat ake je to utocit na body zo spodnych priecok. :box:
tak hlavne si natrenujte :golf:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS