Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

4. cenová

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

ach, mozno to vyznie divne, ale toto vo mne normalne vyvolava pekne spomienky na davne casy, hadky s ixom a pod, tam sa tiez tusim spominala policia :-D

nebyt areka, myslim, ze HF a KTL by uz boli len v nasich spomienkach, tak ho prosim nenasierajte a neznechucujte mu to :nono:

a v podstate suhlasim s petrikom, existencia timov, resp. celej KTL by nemala byt silena a nejako umelo udrziavana, ak nebude nejaky prirodzeny zaujem o fungovanie timu, tak nech kludne zanikne, to iste plati aj o KTL, ak sa jej cas naplni tak sa naplni a bude to

tiperi tiez odchadzaju, ja som sa napr. vratil a po pauze ma to bavilo omnoho viac ako predtym, ked som do toho siel dost nasilu a zo zvyku ci zotrvacnosti, kludne sa mozu vratit aj timy, ci samotna KTL po pripadnom zaniku

taktiez by mozno nebolo na skodu, keby padne pocet timov na polovicu ako umelo udrziavat dvojnasobny pocet timov s timami, kde sa ani poriadne netipuje, ja by som napr. s poctom timov 6-8 nemal problem, mozno by to aj samotnej KTL prospelo, trebars by pribudali nejake clanky ako teraz od areka, predsa len mapovat taky maly pocet timov je urcite lahsie ako nejakych 20, mohlo by to prispiet k zvacseniu rivality a naslednej diskusie a tak dalej

fungovanie timu ma byt o praci GM, ma moznost oslovovat tiperov cez PM, existuju topicy, kde moze zhanat tiperov, resp. topicy kde sa mozu ponukat samotni tiperi, samozrejme moze danemu GM niekto aj pomoct, ale tak ako to pise petrik, sorry Chris, ale to co si robil ty uz bolo podla mna ako sa hovori cez ciaru, doteraz som sa k tomu nevyjadroval, ale teraz som uz k tomu nieco napisal, kedze mam pocit, ze si to myslia viaceri

:bavme:
súhlas, tiež som ti Chris pred časom napísal a to si ma nasieral podobne (rozoberať to nechcem, je to medzi nami), že toto fórum je v prvom rade o zábave, je o partii, ktorú baví stejná vec, radi si zatipujú a súťaživosť je tým pádom na mieste, ale dohnať to do takýchto nezmyselných osočovaní a hádok je už moc... :hroza:
všetko má svoje hranice, aj preto nechápem, že potrebuješ všetko zdovodnovať, rozoberať na drobné, veĺa krát sposobom, ktorý bud nie je príjemný, alebo si až prehnane premotivovaný, takže aj preto automaticky narážaš na odpor...
chcelo by to viac pokory a neriešiť hovadiny, ale to o čom to je a to je tá hra, pokec okolo toho všetkého a pod.
všimol som si aj ja, že tie diskusie o jednotlivých kluboch, dianí v nich a pod. boli kedysi mnoho "výživnejšie" , :-(
politika na hokejový web nepatrí to sa hádam zhodneme všetci či?Základné pravidlo v mojom tíme je,žiadne reči o politike,to človeka len rozdelí..Iste aj ja urobím chyby a ospravedlním sa za to,ako som to urobil aj Petríkovi ,ked som zle pochopil ten jeho vtip (ano bolo to to ako si pisal v chate,lebo su to moji kamarati a pochopil som to inak,nez si myslel moje chyba)Rovnako sa ospravedlnujem arekovi,po.sme to obaja ale ked sa v tom budeme zbytocne vrtat a rozoberat do detailov tak to len vyhrotime a to je na hokejovom webe skoda.Ako ospravedlnujuce gesto som urobil rozbor dnesneho dna, od slov presiel k cinom,zdaleka to neni tak dobre ako od teba,ale v ramci svojich moznosti som to spravil ,snad som to moc nepokazil a da sa to citat.

Prečo kaja dokážem dostať spať ku KTL a arek ty nie aby tipoval pohár útechy?Lebo ked potreboval pomoc on,tak som mu pomohol ,ako nebudem konkretizovať,to není podstatné a ak nech to napíše sám ked som na oplátku potreboval pomoc pre Sergiona ja ,aby netipovali po mojom odchode 3 tak mi to oplatil ked sa vrátil na posledné kolo ZC.A to vo velkom štýle klobúk dolu :) ak chceme aby nam niekto pomohol musime mu byt pripraveny pomoct ked to potrebuje on na oplatku. :wink:

K tej diskusii stále to píšete prečo sa nediskutuje ale kto z vás preto niečo aj konkretne robí?Ja som sa tam snažil písať lebo som očakával,že sa minimálne vy zo starej gardy chytite a budeme sa doberať v dobrom ako má pri hre byť.Nechce to vela len trochu snahy a ochoty a opäť to môže byť tam kde to chceme mať. Nechce to nič viac len trochu snahy,nie vypisovat ako sa kedysi diskutovalo a dnes nie,prečo ludia netipujú pohar utechy,arek si neuvedomuje,že ked je diskusia mrtva,nikto tam nič nepíše,tak ked napíše do nej nieco tak to tam vacsina ludi najma novacikov nevie,ze to tam je.



K Lordovi len 1 (nie ako kritika,len aby ste pochopili suvislosti preco to pisem)ked potreboval pomoc on zohnať Dusckiho a buddyho kvôli All Stars duelu tak som mu pomohol a tých ludí kontaktoval,ked som ale pomohol chalanom z Ice Cats tak im hned písal "priatelskú radu" že im chcem Lukáša vnútiť a ked sa mu bude dariť tak im ho ukradnem,že im teda "nevnútil "svojho človeka ktorý by to za nich dotipoval či niekto iný ak mal takú potrebu priatelsky pomoct s "cennou radou"Ja tu rád uvítam i jeho ludí,či kohokolvek iného nemali by sme deliť ludí na mojich,tvojich,či akých ešte ale na tých čo ich táto hra baví a chcú si ju zahrať a pomoct nahradiť tých,čo už tento web opustili.


S tým čo písal Wildo súhlasím GM by mal robit skúsený človek ktorý sa tu vyzná a nepotrebuje pomoc a tím si vytvorí sám ,to je pravda a súhlasím s tým aj ja a vyhneme sa takýmto veciam to sa ukázalo v tejto sezone dostatočne v praxi.Ak chceme aby sa to vrátilo tam kde to bolo tak sa nesmieme deliť na skupiny ale snažiť sa prispieť k tomu aby to bolo tam kde to kedysi bolo.a kde to chceme mat :)
:bavme:
Ocenil bych, kdybys můj nick z těch svých blábolů vynechal. Víc k tomu psát nebudu, dík :)
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS