Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

CRAZY MEERKATS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

už sme za teba hľadali náhradu ! ešte jeden den a vyhodili by sme ťa z vlastného tímu :D
U tebe mě to nepřekvapuje člověče :-D
To máš za to, že si ma dal ako posledného na nájazdy !!! :thumbsdown: :hehe:
To nejlepší na konec :jn: :giggle:
Len sa smej teraz, ale keď nám vo finale vyhrám titul, tak mi budeš ďakovať :wave: :jn:
Já vám všem už teď děkuju za celou sezonu :wink: :klobuk:
Tak přátelé, nakonec jsme se do druhého kola probojovat nedokázali. I tak to ale byla skvělá sezona, díky všem, že jste vydrželi stabilně tipovat a nevykašlali se na to. Omlouvám se za své občasné výpadky a doufám, že se třeba příští rok zase sejdeme a zkusíme bojovat o vyšší příčky. Ještě jednou díky! :)
Lord TT píše:
čtv 21. bře 2019 06:35
Tak přátelé, nakonec jsme se do druhého kola probojovat nedokázali. I tak to ale byla skvělá sezona, díky všem, že jste vydrželi stabilně tipovat a nevykašlali se na to. Omlouvám se za své občasné výpadky a doufám, že se třeba příští rok zase sejdeme a zkusíme bojovat o vyšší příčky. Ještě jednou díky!
Dekujeme za super výkony týmu počas celej sezony i v play off :klobuk: Lorde :wink: ,zanechali ste tu velký a pozitivní dojem,pekne ste se doplnali,tešíme se na další souboje. :) :wink: :clap: :clap: Každý zabral v jinou chvili ,na čele s,hvezdou týmu Streeetmanom,strelcom stefanom, mediček vás pekne doplnal svojimi skúsenostami z KTL,tešíme mne,že si našel dobrý tým ,nech je ako je,navždy zostanete v meste ICE CATS legendami a hodne lidi doted nosí na drese tvuj a Wilduv dres :) :clap: a kormidlo držal šikovný GM který si TOP výkony nechal na play off a takmer nás z hry vyšoup parádny a velmi ambiciozny tým,ktorý ma pred sebou velkou budúcnosť,lebo vás to tu baví a to je základ. :klobuk: :frajer: A komunikatívny,čo dnes je velke plus i pre organizátora arečka a kluky z KTL,to už dnes pravidlo není :wink: :frajer:
Tak je to tady, doufám že do sezony vstoupíme úspěšně, hodně štěstí kolegové :oslava:
Myslím,že Robinho ako nováčik vhupol do ligy rovnýma nohama a s Stefanom utvorili silný útok ,ktorému to v tomto kole šlape na 1 :wink: doplnený vami dvomi skúsenými mazákmi s medikom Lorde,jen tak dál :klobuk:
Nebudu první kolo komentovat, dokud neskončí. Nerad bych něco zakřikl :giggle:
Už skončilo :klobuk:
Tož, první kolo se vydařilo, co si budeme povídat. Díky kolegové :klobuk:
No pánové, dneska jsme tedy propadli :giggle:
No sme ako sinusoida. Raz hore a raz dole :D ale celkom nám.to ide tak len tak ďalej :)
No nejvíc jsem zíral, když jsme dokázali prohrát s týmem, který udělal druhý nejhorší počet bodů ten den. 5:7 :giggle:
No ak by náš najlepší GM niečo aj uhádol, tak by sme prehrať nemuseli :D
Já myslím, že GM si vede docela dobře na to, že už od roku 2011 nesleduje NHL :jn:
Ja som na Tom tak isto a vediem si lepšie :D
Tak velkému medikovi se nemůžu rovnat :giggle:
Tak se nám trochu zkomplikovala situace a změní se složení týmu. Dodatečně vítám mezi námi j0mana, se kterým jsme kdysi docela úspěšně spolupracovali v týmu Army Men :oslava:

Ještě budeme mít jednoho nového člena týmu, konkrétní jméno zatím neprozradím, protože čekám na vyjádření prvního osloveného, ale můžu každopádně přislíbit kvalitu. Pokud by totiž první posila odmítla, ozval se další stejně kvalitní borec, který by se k nám připojil :box:

Takže pánové, to Play Off musíme vybojovat!
Tak teď už definitivně vítám v týmu poslední posilu, navrátilce Streetmana.

Musím říct, že ze současného týmu mám radost, j0man je veterán a kolega z minulosti, se kterým jsem vždycky rád spolupracoval, s medikem byla vždycky sranda, byť někdy trochu na nože, že kolego? :bitka3: :-D No a Streetman už v minulé sezoně ukázal, že může být tahoun týmu. Takže já, který jsem tu do počtu, vám to snad nebudu moc kazit. :jn:

Vyhlašuji surikatí jízdu do Play Off :giggle:
Ďakujem za privítanie, som rád, že som v CM a teším sa z obnovenia našej spolupráce po rokoch. Máme silný tím, keď zaberieme, do playoff sa určite dostaneme. :!:
No pánové, ty poslední dva dny jsme to tedy solidně zazdili :hroza:
Tak jsme komplet, vítám mezi námi Wartho a ať se daří kolegové :oslava:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS