Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

GRIZZLIES

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

gratulujem byvalemu anjelovi excelentovi k 1. miestu :klobuk:
arek píše:
čtv 04. lis 2021 11:48
l
Díky šéfe :-D
Zdravím Všechny GRIZZLIES

Vypadá to, že jsme se sešli skvělá partička. Především oceňuji výkon celého týmu. První místo jsme drželi neuvěřitelně dlouho :yes: to je fakt super!!
Věřím, že i v nastávajících kolech předvedeme další útok na čelní pozice tabulky.

Tak hodně štěstí GRIZZLIES
Ahoj Všem,

Tedy mít po čtyřech kolech nula bodů :sok: to jsem tady ještě nezažil :-D

Přeji Všem spoluhráčům krásné vánoční svátky. Klid a pevné zdraví to nyní potřebujeme všichni. Tak ať se daří. :cool:
Ahoj,

pravda, všichni válíme toto čtvrté kolo :-D

I Tobě krásné svátky a všechno nejlepší do nového roku. :)


A stejně tak i ostatním spoluhráčům přeji vše nej :clap:
Gratuluji nám ke 4.místu ve 4.kole! :klobuk: :yahoo:
Ahoj,

jsem rád, že máš radost mě zrovna to čtvrté kolo moc nešlo :roll: Konkurence je šílená, takže čtvrté místo po té co jsme byli skoro celé kolo poslední je fakt super. :cool:

!! Hodně štěstí v dalším kole !!
Ahojte,

tentokrát nám to bohužel nevyšlo, do poslední chvíle jsem věřila, že by se nám to mohlo podařit. Ale myslím, že jsme bojovali opravdu krásně, a tak vám děkuji za tipování.

Tuto sezónu se tipovalo téměř každý den, a tak věřím, že mohlo být občas náročné si na to najít čas nebo nezapomenout, a proto si cením toho, že jsme tipovali pravidelně. :)

Dnes začíná pohár útěchy, tak držím palce! :good:
Ahoj týme,

děkuji za účast v této divoké sezóně. Byla radost s váma tipovat. :good:
Parádně zahrané 3. kolo letošní KTL

První místo je skvělý úspěch na kterém se podílel celý tým :good: Všem soupeřům jsme ukázali, že letos by nám play off nemělo uniknout. Je to pro náš stále se lepšící tým hlavní cíl sezony. :cool:

!! Tak vzhůru do boje !! Přeji všem spoluhráčům ať se daří :-D
Letos nám play off neuniklo :good: skvělá práce všech v týmu!! Celou sezonu jsme měli postup pod kontrolou, v každé části někdo zabral a tým podržel.

Díky za super přístup k tipování KTL. :cool:

Play off KTL je neskutečná řežba, kde už se hraje o všechno. :-D Tak hodně štěstí....
Děkuji za účast a pravidelné tipování :good:
Tato sezóna nám od začátku sedla a dařilo se nám klidně "prolomovat ledy" a jít dál.

Jsem ráda, že jsme se dostali do play off i když jsme skončili bohužel už v 1.kole :)
Kloboucek dolu,peknú sezónu ste mali,dobre ste sa dopĺňali a kožu lacno nepredali ani v play off. :klobuk:
Škoda :hroza: bohužel vypadáváme hned v prvním kole....


Sezona super, díky všem spoluhráčům a zvlášť naší GM, která je určitě nejlepší generální manažerkou v KTL všech dob :cool:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS