Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BLUE ANGELS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

ja skor :hroza:
Dean píše:
švolco píše:ja - :fifik: arek - :fifik: skorpi - :fifik: norvic - :fifik: janik - :sok: rousis - :slintac:

:lol2:
aha tak týmto a na rousis si myslel švolco včera,ked si sa stal umelcom dňa?. :hehe: :hehe:
hahaaaa umelec dna :giggle: to by sa ti lubilo švolco cooo :lol2: ale neboj sa ked nastane prava chvila tak pritlacim na tvoje slabe miesto :smutok: :wave:
utekam z locker room. Nechcem byt svedkom ziadneho tlacenia na slabe miesto. :eek2:
milos, ja som stihal uz len 3 zapasy ci kolko tak som tam hodil len remizy, ospravedlnil som sa ze som nestihal :D
rousis rousis, ty betarka :lol:
švolco píše:milos, ja som stihal uz len 3 zapasy ci kolko tak som tam hodil len remizy, ospravedlnil som sa ze som nestihal :D
rousis rousis, ty betarka :lol:
švolco,ved ja som len srandoval,ked som to tu čítal,ako :slintac: nad rousis :D :wink:

To prečo si nenatipoval teraz,či sem tam predtým, je arekov job,do toho sa nemiešam. :frajer2:
:taptap: tak tlacenie na slabe miesto sa neuskutocnilo, svolco bodoval v oboch zapasoch (zato skorpi sa nejako zasekol :D). FB sme zvladli vdaka lepsej taktike :cinka: teraz nas cakaju body zadarmo od F4F a uloha je jasna...dobehnut prvu trojku tabulky :povzbudzovanie:
jedna zenska vtrhne do satne a koncentracia v prdeli :buh: :jn: :-D . Snad uz to bude lepsie :box:
arek píše::taptap: tak tlacenie na slabe miesto sa neuskutocnilo, svolco bodoval v oboch zapasoch (zato skorpi sa nejako zasekol :D). FB sme zvladli vdaka lepsej taktike :cinka: teraz nas cakaju body zadarmo od F4F a uloha je jasna...dobehnut prvu trojku tabulky :povzbudzovanie:
marek, ja som napisala ze ked nastane ta prava chvila :scare: teraz to este nema vyznam :sisi: haha šiši smajl tu je :hop: :hop: vy taktizeri :roll2: , fuj fuj :ahoj:
Nazdar chlapi! Sorry, ze som tu moc nechodil, ale stahoval som sa a nemal som prilis casu. Ale uz som tu a dozeniem svoje resty. :frajer2:
Takze hned na zaciatok, konecne timove statistiky za predosle 4. kolo, v ktorom sa najuzitocnejsim anjelom stal: Skorpion :wave: :wave: :wave:

Tímové štatistiky za 4.kolo

legenda: meno hráča - koľkokrát sa zarátali jeho body do tímových bodov - počet bodov získaných pre tím - koľko percent získal z tímových bodov daný hráč

Blue Angels
arek - 8 - 55 b - 18.71%
norvic - 13 - 97 b - 32.99%
Skorpion - 15 - 124 b - 42.18%
schwolco - 9 - 58 b - 19.73%
No a pre motivaciu (hadajte koho :lol2: ) dodavam aj priebezne timove statistiky za 5. kolo:

Priebezne tímové štatistiky - 5.kolo

legenda: meno hráča - koľkokrát sa zarátali jeho body do tímových bodov - počet bodov získaných pre tím - koľko percent získal z tímových bodov daný hráč

Blue Angels
arek - 6 - 45 b - 21.33%
norvic - 4 - 32 b - 15.17%
Skorpion - 10 - 82 b - 38.86%
schwolco - 9 - 66 b - 31.28%
norvic, ani na vlastne narodeniny si nedas pokoj so statistikami? :D Vsetko najlepsie prajem :serus:
tusim, ze my dvaja musime zabrat :oops:
vsetko najlepsie norvic :good:
vsetci zaberieme :box:
v slabsej konferencii by sme boli prvi :ciga:
Tak dik chalani. V pripade uspechu v tomto kole a naslednych tucnych odmien ste pozvani vsetci na moju jachtu na Zlatych pieskoch. :D

Arek, presne to iste mi napadlo rano, ze v slabsej konferencii by sme boli prvi. :jn:
norvic píše: ste pozvani vsetci na moju jachtu na Zlatych pieskoch. :D :jn:
supeeer chalani ideme na jachtu na zlate pjesky, paradka toto :hop:
:wave: idemee, aj zenu mame :wave:
dobra fotka :good:
ja som blbec :slap:
Nuz, priemerne 5. miesto. Neviem ake odmeny nam za toto da sefko, ale asi na slubenu jachtu to nebude... :jn:

A pridavam teda konecne statistiky za 5. kolo, v ktorom sa najuzitocnejsim hracom BA stava opat: schwolco :cool:

legenda: meno hráča - koľkokrát sa zarátali jeho body do tímových bodov - počet bodov získaných pre tím - koľko percent získal z tímových bodov daný hráč

Blue Angels
arek - 8 - 63 b - 19.38%
norvic - 10 - 81 b - 24.92%
Skorpion - 11 - 92 b - 28.31%
schwolco - 15 - 107 b - 32.92%
som to dobre zmrvil poslednych par zapasov :slap:
fuha, som necakal :D

ale zmrvili sme to celkovo veru.. musime posledne kolo zamakat a vypracovat si co najlepsie umiestnenie pred play off :box:
švolco píše:fuha, som necakal :D
ej švolko gratulujem :wink2:
thank youuu rose :)
tak posledne dve kola prilis nevysli a konkurencia sa dotiahla. Musime tak este o PO zabojovat. :panika: Teraz je uz jedno, z kolkeho miesta pojdeme, hlavne, aby sme sa tam dostali. Pre nas to ale urcite nebude problem :wave:

Do toho anjeli :jupi:

inak norvic, ak chces, vyuzi moznost prihlasenia sa do PO draftu, my 3 sme uz tam :jn:
budicek :pc:
zabudol som natipovat :slap: Tak makajte aj za mna :)
2740 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS