Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BLUE ANGELS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Steven píše:Tak nám to dnes začína, do kolotoča sa vraciam aj ja a tipovať už budem pravidelne po jednom dni a nie dopredu, určite to tak bude lepšie celý tím. Takže ide sa nato!!! :wave: :wave: :wave:
navrat strateneho syna? :sarcasm:
tak pani historicky sme postupili cez 1. kolo playoff a teraz mozme trochu oslavovat :wave: samozrejme vsetci dostaneme nejake tie premie $$$ :prines_pivo:
v druhom kole narazime bud na GK alebo BF :hmm: co je uz teda iny level, ale mame na nich :box:
tak pani nasa put touto sezonou sa skoncila, ale nemusime byt vobec smutni. Urobili sme vyborny, priam historicky vysledok pre Blue Angels. Konecne 3. miesto :winner3: , to je uz nieco :good: u mna nesmierna spokojnost. Hlavny ciel pred sezonou bol postupit do playoff a v nom konecne prejst prvym kolom, to sa podarilo, navyse sme k tomu doost pridali, takze chalani, nejake tie odmeny mame zarucene :D
Co sa tyka mojho dalsieho posobenia, tak asi nemusim ani pisat, ze na poste GM blue angels zostavam aj nadalej. :) Vyvraciam tak bulvarne spravy z nemenovaneho prievidzskeho dennika o mojom prestupe k nim. Chvalabohu to bolo len ich zbozne zelanie :fucker: . Uz teraz sa tesim na suboje s turtles v buducej sezone, ale aj s EI :twisted: a dalsimi timami. Norvic, Skorpion a Steven, bol by som rad, keby ste mi poslali PM s tym, ci mate zaujem tipovat za BA aj v buducej sezone. Neponahla to, kludne si to rozmyslite :)

a teraz hor sa na golf Obrázek

vidime sa v septembri na predsezonnom turnaji :)
Nuz, a mame po sezone. Ale urcite skoncila neskor, ako hocikto ocakaval. :)
Bola to vydarena sezona. Uz od zaciatku sa javila celkom dobre, ked sezonu sme zacali 2. miestom v Elite trophy. Konecne tretie miesto v celej lige je podla mna viac, o com sme snivali na zaciatku. :clap:

Arek, toto ti do pmky pisat nemusim. Ak budem tipovat, tak za BA. A zatial do tipovacieho dochodku sa nechystam. :box:
fajn, sezona. Timovo to slo dobre, aj ked ja sam som sa dost trapil a zaostal za ocakavaniami. Celkovo sme to dotiahli historicky daleko, takze v novej sezone treba nadviazat!

Dakujem spoluhracom za vybornu sezonu a letim na dovolenku :)
tak do buducej sezony som zatial isty ja a norvic :thumbsup: skorpi si to este asi nechava prejst hlavou :D
Steven nas z vlastnej vole opusta :-( nezostava mi nic ine, ako ti Stivi podakovat za skvele vykony a dobru pracu, ktoru si u nas odviedol :cool: Fans BA si ta budu navzdy pamatat :)
zostavam
Skorpion píše:zostavam
:thumbsup: :clap: si to nenapisal priamo v tom prvom prispevku, tak som nevedel :-P
tak uz len zohnat nahradu za stevena. Kuloarne informacie vravia, ze som oslovil dve velke ryby KTL, takze uvidime, co z toho bude 8-)
arek píše:
Skorpion píše:zostavam
:thumbsup: :clap: si to nenapisal priamo v tom prvom prispevku, tak som nevedel :-P
tak uz len zohnat nahradu za stevena. Kuloarne informacie vravia, ze som oslovil dve velke ryby KTL, takze uvidime, co z toho bude 8-)
:hmm: :ban: :dup: :D
- V období od začiatku posledného 8. kola ZČ až po koniec sezóny KTL (do skončenia PO) sú zakázané nielen akékoľvek prestupy, výmeny či hosťovania, ale aj oslovovanie tipérov a rokovania o potenciálnych nových zmluvách pre ďalšiu sezónu. Tresty za porušenie tohto zákazu sú nasledovné:
1. porušenie - previnilcovi by sa prvých 5 dní sezóny nepočítali tipy ani do tabuľky jednotlivcov, ani pre team (čiže jeho team by de facto tipoval 5 dní v trojici, bez ohľadu na to či by previnilec bol GM alebo len radový tipér) v prípade že by previnilec sezónu začal ako voľný tipér by sa trest uplatnil až v momente keď by podpísal zmluvu s niektorým teamom
pekny priklad davas pan komisar :giggle:
tak na to pravidlo som uplne zabudol :-O
ale vzniklo este davnejsie (a tusim prave z mojej iniciativy), ked boli vsetky pravidla o zmluvach trochu zlozitejsie, podla mna by sme ho uz mohli kludne zrusit :ja_neviem:
:lol2: to si tomu dal arek :D

skoda, ze Steven odchadza. ... dakujeme Steven, myslim, ze miesto v sieni slavy BA mas vyarendovane :clap:
hned vedla kelemantiu, Andyho, doktora, excelenta, BigPeta....hmm, este niekto? :wave: :wave: :wave:
ziadne take, prvych 5 dni novej sezony sa tvoje tipy nerataju a basta :D :fucker:

ale nie, podla mna ma to pravidlo opodstatnenie - pocas trvania PO by ziadne rokovania o zmluvach do buducej sezony byt nemali podla mna...
GM teamov co este hraju PO sa potom mozu citit ukrivdeny v tom zmysle ze kym oni sa este sustredili na tipovanie, GM teamov co uz nehrali PO im vyfukli najzvucnejsie mena do buducej sezony... alebo by sa naopak nemohli plne sustredit na tipovanie a PO kvoli tomu ze by uz museli nahanat posily pre buducu sezonu skor ako im ich vyfukne konkurencia co uz v PO skoncila :P
to pravidlo nema nijaky zmysel, pretoze sa neda odkontrolovat! Jedine, ze sa niekto hlupo prizna, ze arek :wink: :D Skor by to patrilo do nejakeho "etickeho kodexu KTL"
tak fajn, ked je to v pravidlach, tak nemam problem prijat trest :-( pojdem prikladom petrik :-P
Arek, ty by si bol držiteľom tradičnej ceny UMELEC KOLA, keby sa nebola zrušila :giggle:

a pri arekovom tipovaní, to tím ani nepocíti ako ujmu, keď sa nebude počítať :sarcasm: :D
zdravim vas, novi spoluhraci :oslava:
švolco píše:zdravim vas, novi spoluhraci :oslava:
my ta vitame :klobuk_dole: snad prejdes lekarskou prehliadkou :hmm:
vitaj svolco!
ani skvolko vam nepomoze tuto sezonu proti FB :lol:
Mozno by som mal reagovat na tvoju provokacnu poznamku, ale nebudem, pretoze ja mam vtactvo na ohni rad

Obrázek
ale nie to bola len spomienka na stare casy, to budu poznat len ti najstarsi clenovia "skvolko" tak ho raz Opn oznacil ked bol u nich v time :D
nevadi, ale ja tiez podrypujem rad :D
vitaj, stary harcovnik :clap:

ako vidim, ine timy sa nas uz velmi boja, ked musia podrypavat uz takto daleko pred zaciatkom sezony :D
dufam ze nam to spolu pojde pani :thumbsup:
ale norvic, ako vravis, ked uz teraz janik stresuje, vyzerame dobre :cool:
btw tiez sa mi momentalne peče kura :sarcasm:
švolco píše:zdravim vas, novi spoluhraci :oslava:
takýto útek do SLABŠEJ KONFERENCIE :bee:
2740 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS