Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BLUE ANGELS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Chlapci chcem sa vsetkym podakovat za krasne prve miesto v KTL. Konecne po dlohom case sa nam podarilo ziskat najcennejsiu trofej :wins: . Som velmi rad, ze arek a norvic sa vratili a pomohli nam k vitazstvu.
Doktor: som hrdy na to, ze som mohol byt s tebou v jednom time. Vytvorili sme skvely tim, ktory bol lidrom od zaciatku sezony napriek tomu, ze sme prechadzali nie prave lahkou cestou na zaciatku. VDAKA.
Arek: je mi ctou stat a bodovat s tebou v jednej linii. Som ti nesmierne vdacny za to, ze si sa k nam vratil a pomohol svojmu muzstvu v case, ked to najviac potrebovalo.
Norvic: tvoja rola v muzstve bola svatou vodou pre nas vsetkych v muzstve. Vdaka aj tebe, ze si si nasiel cas a vratil si sa do muzstva, v ktorom sme toho tolko prezili. A hlavne za to, ze si dokazal najst sposob ako tipovat aj posledne zapasy MS. Nikdy ti to nezabudnem.
Chlapci som velmi rad, ze tento tim aj napriek tazkostiam prezil a vsetkym ukazal kde je jej sila. Netajim sa tym, ze som plny nadsenia zo zisku titulu aj v individualnej tipovacke a aj v KTL. Ale bez vas by to neslo. Este raz DAKUJEM. :poklona: :poklona: :poklona:

Gratulujem blue Angels. Teto MS ste boli fakt najlepsi.

Gratuluji k k mistrovskĂ©mu titulu Obrázek a velkou poklonu za vĂ­tÄ›ztvĂ­ v individuálnĂ­ soutěľi pro mistra mistrĹŻ kelemantia Obrázek

tim The Best Bibbers a ja osobne vam gratulujeme k prvemu miestu bol to skvely vykon pocas celeho priebehu sutaze a bolo to o to zaujimavejsie ze ste mali kvalitneho supera. verim ze dalsia sezona uz NHL bude aspon taka napinava.
kele co k tebe dodat proste mas taku formu ze by ta asi nezastavilo ani stado koni :wink: :poklona: :taptap:

Uprimne gratulacie pre cely team Blue Angels a pre Keleho!!!!!

vdaka za gratulacie, kto by to bol povedal ze to vyhrame po tej fluktuacii clenov. kelemantia namiesal skvely koktail hracov, je to vodca ako sa patri, uspechy z osobneho zivota sa preniesli aj na forum; hlbocim sa pane :wink:
Obrázek

kele: moje srdce vzdy bilo a bude bit len pre BA, preto som sa vratil,, ked to bolo potrebne 8) , dufam, ze som timu pomohol :D . A gratulujem ti k individualnemu vitazstvu. :)
A konecne sa nam podarilo ziskat aj titul :cool: , vzdy sme byvali veÄŤne druhi a teraz sme konecne prvi :) . Toto vitazstvo patri aj andymu, ktori patril medzi opory BA v predchadzajucich sezonach, ale tuto sezonu bohuzial netipoval :( . Ale BA ziskali perfektnu nahradu za andyho - doktora :wink:
Tato sezona nebola nijaka perfektna (teraz nehovorim o vykonoch), pretoza tipovacia sutaz bola urobena a vymyslena len tak narychlo, fungovali sme bez stranky, obcsa boli problemy s vyhodnocovanim. Ale kvalita sutazi nechybala. Zucastnilo sa velmi vela muzstiev, co je skvele :)
Len akosi neviem pochopit, ako mohli Dragons v poslednom kole tak zakopnut :? . Som prekvapeny, ze nakoniec sme vyhrali az o 4 body :D . Ale draci boli skvelym superom, velka poklona im ale aj ostanym timom :) .
A posledna vec: dufam, ze Blue Angels budu tipovat aj najblizsiu sezonu NHL :)

aj tim Bleu Angels sa zucastnuje tipovacky LM?

Joe S. píše:aj tim Bleu Angels sa zucastnuje tipovacky LM?
podla mna hej ale arek teraz programuje :lol: :lol: :lol: :lol:

tak by sa mohli prihlasit do sutaze :lol: :lol: :lol:

Oficialne vyhlasujem, ze minimalne sam budem tipovat za BA, lebo nikdy nedopustim, aby sa tento tim nezucastnil niektorej sutaze. :wink: :evil:

oficialne vyhlasujem, ze sa LM tipovacky nezucastnim :?

kelemantia píše:Oficialne vyhlasujem, ze minimalne sam budem tipovat za BA, lebo nikdy nedopustim, aby sa tento tim nezucastnil niektorej sutaze. :wink: :evil:
keke,sa snazim ti najst nejakych hracov,ako sa da.ale nejak sa mi nedari :(

arek píše:oficialne vyhlasujem, ze sa LM tipovacky nezucastnim :?
ja ako GM timu kedze chceme urobit druhy a teoreticky sa nam to podari by som bol ochotny nejak prepustit tiperov z toho silver timu ak sa k nam pridaju a nech na LM tipuju za Blue Angels lebo tento tim by mi v sutazi naozaj chybal. tak ale neviem ich stanovisko ale mozme skusit nieco vymysliet ak je ochota keke :wink:

janik píše:
arek píše:oficialne vyhlasujem, ze sa LM tipovacky nezucastnim :?
ja ako GM timu kedze chceme urobit druhy a teoreticky sa nam to podari by som bol ochotny nejak prepustit tiperov z toho silver timu ak sa k nam pridaju a nech na LM tipuju za Blue Angels lebo tento tim by mi v sutazi naozaj chybal. tak ale neviem ich stanovisko ale mozme skusit nieco vymysliet ak je ochota keke :wink:
Bolo by to vsak iba na hostovanie mozno na LM. To sa uvidi, ale kvitujem vasu ochotu mi pomoct. Dakujem.

v pohode jasne len hostovanie kym sa ti nevratia tvoji partneri :D ak budu ochotny a budu mat zaujem tak sa dohodneme len tu musia byt aj oni

janik píše:v pohode jasne len hostovanie kym sa ti nevratia tvoji partneri :D ak budu ochotny a budu mat zaujem tak sa dohodneme len tu musia byt aj oni
A pravdaze zavisi to aj od toho kolko chces za ich hostovanie. :lol:

kelemantia píše:
janik píše:v pohode jasne len hostovanie kym sa ti nevratia tvoji partneri :D ak budu ochotny a budu mat zaujem tak sa dohodneme len tu musia byt aj oni
A pravdaze zavisi to aj od toho kolko chces za ich hostovanie. :lol:
no ako obhajcom titulu nedam vysoku sumu len budes platit ich plat na 100% a nam das 1 000 000 $ a sme dohodnuty :lol:

Nazdar anjeli.....tak ako ste sa tu mali....vitam sa medzi vami :) :) :)
teda ak este tu mam nejake miesto :roll: ....viem ze som uz outdate, ale nemal som moznost skor, gratulujem timu k vitazstvu v tipovacke na ms futbal :cool: ....

norvic píše:Nazdar anjeli.....tak ako ste sa tu mali....vitam sa medzi vami :) :) :)
teda ak este tu mam nejake miesto :roll: ....viem ze som uz outdate, ale nemal som moznost skor, gratulujem timu k vitazstvu v tipovacke na ms futbal :cool: ....
vitaj norvic :) :cool:

norvic píše:Nazdar anjeli.....tak ako ste sa tu mali....vitam sa medzi vami :) :) :)
teda ak este tu mam nejake miesto :roll: ....viem ze som uz outdate, ale nemal som moznost skor, gratulujem timu k vitazstvu v tipovacke na ms futbal :cool: ....
Welcome Back Nazdar Norvici. Ako si sa mal? Uz nam tu chybali tvoje pohotove vyhodnotenia. :D

eman22 píše:Welcome Back Nazdar Norvici. Ako si sa mal? Uz nam tu chybali tvoje pohotove vyhodnotenia. :D
no jo...aj to bude. Najprv sa tu musim zorientovat, zatial tu vidim len zmes novych tem, prispekov a clenov ... :eek2: :hmm:
A leto? hmm....az na to, ze som drel ako kon, som nevidel ani halier...ale predsalen, robit na svojom je najvacsia investicia :roll: .... ale uz koncim s offtopicom... :wink:

norvic, kludne sa mozes zapojit do tipovacky, vas tim zatial bol v strate dvoch clenov, ale tym lepsie pre nas :lol: :lol: :lol:

NEmate nejake volne miesto v klube?

posledny clen je asi arek, ale ten LM sabotuje a pripravuje sa na NHL
2740 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG