Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BLUE ANGELS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

and 8 it is....

dnes by nemal ziadny tim narok :cool:
schwolco je frajerom dna a skvele mu sekundoval arek :good:
ja som istil pripadne prekvapujuce vysledky :D
no konecne ste si mohli trocha oddychnut :lol2:
8 wins :cinka:
kazda seria raz skonci, len dufam, ze sme vcera nezacali dalsiu :hehe:
nejak nas stastie opustilo :scare:

sranda ale je, ze falcons mali 2. den za sebou presne taky isty pocet bodov ako my a oni 2x vyhrali kym my nie.... :slap:
nic to chlapci, nic to. Skorpi a ty prosimta natipuj uz ten dnesok :D
:doh: tak dlho som to planoval, az som na to zabudol. Ale uz je to tam. Pozeram, ze nie som jediny :angel:
Skorpion píše::doh: tak dlho som to planoval, az som na to zabudol. Ale uz je to tam. Pozeram, ze nie som jediny :angel:
hrame proti prievidzanom a oni natipovali zatial len dvaja :haha:
prievidza padla. Svolco a norvic :good: sme opat na 2. mieste, ale za nami je riadne husto :nervozny: musime este poriadne makat. Hrrr do nich anjeli.
toto kolo sme katom priebeznych lidrov :box:
skorpi, schwolco paradne...posledne dni vas istim zo zadnych radov, ale ide vam skvele tam vpredu :cool:
dnesnou obrannou vyhrou sa dostavame na prve miesto :cinka:
ale je to tam narvane...
uff, posledne dva dni mame neskutocne stastie. Aj dnes sme stastne vyhrali. Esteze mame tie kontatky v komisii.... :jn:
nevadi, dnes sme to dobre takticky zvladli, preto sme vyhrali :good:
dolezite ze vdaka tymto tesnym vitazstvam sme sa osamostatnili na cele tabulky :clap:
chalani, ak toto kolo vyhrame, tak sa buchnem po vacku a kazdy dostanete bonus 1 euro k platu.
švolco píše:nevadi, dnes sme to dobre takticky zvladli, preto sme vyhrali :good:
dolezite ze vdaka tymto tesnym vitazstvam sme sa osamostatnili na cele tabulky :clap:
:rofl:
pri trojzapasovom dni uhram minimalne 5 bodov aj s tromi tipermi pri akychkolvek vysledkoch tych troch zapasov, ze ste sa na nic lepsie nezmohli vo stvorici a este mate tu drzost nazyvat to dobrou taktikou ked vam to nahodou stacilo na vitazstvo je ... take bluangelovske :slap:
:fucker2:
co si to dovolujes? :bitka3:
arek píše:co si to dovolujes? :bitka3:
co - pravda sa zle pocuva? :giggle: :jn:
pri troch zapasoch sa taktika bud dobre zvladne, vtedy sa vyhra, alebo nezvladne, my sme ju zvladli :wink2:
dal som si dokonca tu namahu aby som kvoli petrikovi este raz pozrel na vcerajsiu noc, z 21 timov by sme 9 porazili, so 7 by to bol aspon bod za remizu a to nam tipy NEVYSLI, tomu hovorim dobre takticke pokrytie :good:
švolco píše:dal som si dokonca tu namahu aby som kvoli petrikovi este raz pozrel na vcerajsiu noc, z 21 timov by sme 9 porazili, so 7 by to bol aspon bod za remizu a to nam tipy NEVYSLI, tomu hovorim dobre takticke pokrytie :good:
ako som pisal - pri 3 zapasoch mi na zisk 5 bodov stacia 3 tiperi pri akejkolvek moznej kombinacii vysledkov. ze vas super (a viacero dalsich timov) neziskali ani tych 5 bodov je uz ich neschopnost resp hruba takticka chyba... vy ste z nej akurat tazili :neviem:

tych 5 bodov je to najminimalnejsie minimum pod ktore sa pri 3-zapasovom dni pri rozumnom tipovani nijako neda klesnut, nahrat menej hranici uz s umelectvom (resp. neschopnostou)
a takych timov bolo 9! :slap:

aby som to zhrnul - vyhrat pri 3-zapasovom dni so ziskom 5 bodov sa za normalnych okolnosti neda, ibaze by vam to vitazstvo super vlastnou nexchopnostou daroval - co sa presne vo vasom pripade stalo ;)

este aby to nevyznelo ze my sme mali natipovane takticky dokonale - to tiez nie. tiez sme mali jednu moznu kombinaciu vysledkov pri ktorej by sme boli ziskali len 4 body. (takticka chyba aj na nasej strane :giggle: )
vy ste mali take mozne kombinacie vysledkov pri ktorych by ste bioli mali iba 4 body dve ;)
ale nemozes ocakavat ze kazdy tim aj rozmysla timovo a vie sa dohodnut.. presny opak sa ukazuje kazdu takuto mini-noc :yes:
švolco píše:ale nemozes ocakavat ze kazdy tim aj rozmysla timovo a vie sa dohodnut.. presny opak sa ukazuje kazdu takuto mini-noc :yes:
ved to - potom uz len staci mat dostatocne stastie na amaterov v rozpise v ten spravny den... :roll2:
no dufajme ze mighty bulls sa poucili a dnes zahraju poriadne :clap:
petrik píše: aby som to zhrnul - vyhrat pri 3-zapasovom dni so ziskom 5 bodov sa za normalnych okolnosti neda, ibaze by vam to vitazstvo super vlastnou nexchopnostou daroval - co sa presne vo vasom pripade stalo ;)
Samozrejme ze vzdycky dokazes napsat rozpis pro hrace tak aby si ziskal nejaky minimalni pocet bodu. Ale taky to znamena, ze rezignujes na vetsi bodovy zisk. Takze je svym zpusobem otazka taktiky, jakym smerem se vydas! Oni zvolili (nebo jim vyplynula) tuhle taktiku a pomoci ni zvitezili..
Petrik, chod koucovat vlastny tim a nie tu oxiduj! :nono: :D Napriklad dnes sa dalo ziskat 17b aj s prstom v nose, vsetko menej je iba amatercina ci neschopnost timov. :giggle: Aj ked teda dudovci nas rozsekali na cimpr-campr. :bitka3:

Inak teraz vazne. Neviem co rozoberate vcerajsok. Podla mna sme mali ovela viac stastia predvcerom. Tu je zhrnutie.

16. den: Mali sme 16. najlepsie tipy a vyhrali sme. To bolo stastie, nie vcera. :D
17. den: Ako uz schwolco napisal, mali sme 11. najlepsie tipy. Ak by bol system spravodlivy, tak prvych 11 timov by malo vzdy vyhrat. A my sme vyhrali, tak neviem o com. Zasluzene body.
18. den: Dnes sme mali 10. najlepsie tipy. Pri objektivnom systeme sme mali vyhrat. Nevyhrali sme, mali sme smolu. Takto sa to vynuluje so 16. dnom a sme si kvit. :frajer2:

Po konci kola vam mozem vyratat, ako by vyzerala tabulka s objektivnym systemom, teraz s tym nechcem rozduchavat vasne. :D
2740 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS