Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BLUE ANGELS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

nasa maskotka Angie :ciga:

Skorpion, gratulujem :cool: predviedol si krasnu jazdu v tomto kolo. J0man takisto :good:
5. miesto medzi timami neni zle, len skoda ze RT a EI su pred nami, uvidime ako sa to prejavi v celkovej tabulke. A preco nikto neodstavil petrikovu mafiu, s ktorou sa o to miesto delime? :hroza:
Skorpi, ty si sa dokonca predral na prve miesto celkovej tabulky sezony. Si frajer :!: :clap: :klobuk:
:eek2: :sok: wow, tak to som ani netusil, ze takto poskocim! Musim spravit printscreen :D Este to potiahnut timovo! :povzbudzovanie:
aby cely tim ziskal nulu, tak to som snad este nevidel! :sok: :-D
:skodoradostny:
a kur*a :eek2:
Analfabeti, a z nás sa smejete, že máme rovnaké tipy (až na to že nám to vychádza, zatiaľ), že arek ? ;)
Nevyhlasuje sa v KTL cena za "Najvacsi umelecky zazitok"? Myslim, ze tymto by sme si ju poistili :-D
Toto treba archivovat (ak by sme niekedy zabudli, treba dodat ze sa hrali 4 zapasy)

:rofl: :hop:

Přílohy

kajo píše:Toto treba archivovat (ak by sme niekedy zabudli, treba dodat ze sa hrali 4 zapasy)

:rofl: :hop:
len sa smej, aj vas pride rad :petrik:
jj, uz sa tesime na sosky :cup:
kurnik Skorpion vy idete do play-off, nechaj ma aspon vyhrat jednotlivcov :D
kajo píše:Toto treba archivovat (ak by sme niekedy zabudli, treba dodat ze sa hrali 4 zapasy)

:rofl: :hop:
Obrázek
Vyloucit :a_von:
Nabby píše:kurnik Skorpion vy idete do play-off, nechaj ma aspon vyhrat jednotlivcov :D
co? Sak ani neviem, ako sa to pocita :-D Tam sa udeluje mrte bodov, este mozem skoncit aj posledny, ci....? :-D Ja sa vzdy necham prekvapit ako to dopadne :-D
Nabby píše:kurnik Skorpion vy idete do play-off, nechaj ma aspon vyhrat jednotlivcov :D
spokojny?! Si ma zaklial na posledne dni! :evil:
Ci som spokojny uvidim az ked bude tabulka :wink2:
fuuuha, chytili sme do 1. kola PO Evil Insiders :nervozny:
arek píše:fuuuha, chytili sme do 1. kola PO Evil Insiders :nervozny:
Už sa na vás naši fanúšikovia tešia arek. :) Síce škoda,že tu není už švolco,legenda EI na ktorú náš štadion bol vždy vypredaný dlho dopredu ,ale aj tak bude plný dom a členovia Blue Angels s tebou ako GM u nás vždy budú vitaný,či už pôjde o KTL či :oslava: :-D
4. Evil Insiders - 5. Blue Angels

Ďalšia pecka! Posledný víťaz súťaže EI sa stretne so stálicou KTL anjelmi. Kým prvý tím sa bude spoliehať na veterána Chrisa, ktorý si stále udržiava skvelú výkonnosť, modrí bojovníci sa môžu opierať hneď o trojicu J0man, jojusko, no hlavne do posledného kola priebežne najlepšieho muža kanadského bodovania Skorpiona. Až sa črtá otázka, kde by sa BA nachádzali, keby ich neťahal dole svojimi zlými výkonmi GM arek.
:lol:
kajo :bitka3:
tak chlapi, snad to dame :pray:
ratajme spolu: 0/16
arek píše:tak chlapi, snad to dame :pray:
ratajme spolu: 0/16
Golfovy hriste ma 18 jamek!
ak padne v LAK-TOR ixko, tak vyhrame :pray:
Skorpimu tesne usla soska pre vitaza individualky :-( skoda. Ale aj tak super vykon Skorpion, gratulujem :good: :good: :good: :serus:
jojusko v TOP20, j0man tesne za nou. Krasa chlapi.
Skusim vam to aspon v PO nekazit :oops:

Dnes zaberme, aby sa nedostali insiders do nebezpecneho vedenia 2-0 :hfman:
zatial smola....predtym o bod, dnes v predlzeni :-(
vcera som poistoval vysledky, ale radsej som mal dat na vlastny rozum :slap:
2740 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS