Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BLUE ANGELS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Pekne, pekne. Pridavam timove statistiky pre (najme moju :jn: ) motivaciu. :cinka:

Tímové štatistiky

legenda: meno hráča - koľkokrát sa zarátali jeho body do tímových bodov - počet bodov získaných pre tím - koľko percent získal z tímových bodov daný hráč

Blue Angels
arek - 12 - 72 b - 33.49%
norvic - 7 - 49 b - 22.79%
Skorpion - 9 - 62 b - 28.84%
schwolco - 9 - 62 b - 28.84%
norvic píše:Pekne, pekne. Pridavam timove statistiky pre (najme moju :jn: ) motivaciu. :cinka:

Tímové štatistiky

legenda: meno hráča - koľkokrát sa zarátali jeho body do tímových bodov - počet bodov získaných pre tím - koľko percent získal z tímových bodov daný hráč

Blue Angels
arek - 12 - 72 b - 33.49%
norvic - 7 - 49 b - 22.79%
Skorpion - 9 - 62 b - 28.84%
schwolco - 9 - 62 b - 28.84%
neni mozne, ze tak casto bodujem :noway: :sok:

dnes sa hra vela zapasov, v tom sa tusim falcons dari..musime na nich vymysliet nejaku specialnu taktiku :hmm:
a tak som chcel dat vcera same nuly :slap:

pekna tlacenka na cele nasej konferencie :scare: snad si to prve miesto ustrazime :modlenie:

KH, MG, SC :kop: BA
vzacne vyrovnany kader. Chybalo malo a boli by sme v individualke vsetci 4 nad sebou :)
arek píše:a tak som chcel dat vcera same nuly :slap:

pekna tlacenka na cele nasej konferencie :scare: snad si to prve miesto ustrazime :modlenie:

KH, MG, SC :kop: BA
no takto presne som si chytal hlavu aj ja v ten den arek :slap: pre to isté.Z nášho 2-duelu ste si vybojovali nakoniec 1 bodík,boli to pre nás velmi prestížne duely,lebo švolco si v našom meste za svôjho pôsobenia urobil velmi dobré meno, je zapísaný zlatými písmenami v kronike Evil Insiders a v meste má velký počet fanúšikov doteraz,ktorý vypredali štadion už 2 týždne pred jeho (vašim )príchodom do mesta ,videli parádny zápas,na ktorý budú ešte dlho spomínať. :wave: :wave: Fanúšikovia švolca velmi pozdravujú,držia mu palce ako aj vášmu tímu v tejto konferencii,majú z vašich výsledkov velkú radosť a prajú nech sa vám darí aj nadalej minimálne takto ako teraz v tomto kolečku. :cinka: :box: Majú aj 2 velké priania ohladom dalšieho vývoja KTL: :cinka:

1 čo sa týka tejto sezóny a mien súperov ktorý by sa pobili o cennú trofej v KTL(Evil -proti anjelom a legende Evil švolcovi) :wink:
2 radi by niekedy v budúcnosti opäť videli švolca obliekať dres Evil Insiders :wink:
je to velka smola cele kolo viest a nakoniec nas hentie zaby porazia.. :-(
milos, dakujem EI fans za podporu, vzdy sa k Vam budem vraciat rad :) a som rad ze som v BA az teraz, lebo keby prestupim v casoch najvacsej rivality, asi by ma fanusikovia ukamenovali :D
no a finale s vami by bolo veru pekne :good:
druhe miesto je vyborne, GM vyslovuje spokojnost. :good:
Inak sranda, ze z nasho timu iba skorpi skoncil v TOP30 (gratulujem), napriek tomu sme timovo druhi. A u takych RD skoncil Kower 4. a Leci 20. a timovo sa umiestnili na poslednom mieste :rofl: . Rozhodla vyrovnanost celej stvorice :frajer2:

Zajtra zacina tabulkove kolo, vela stastia v nom :good:

milos: ten 1 bodik je nam malo, takze v dalsich odvetach uz s bodmi nepocitaj :nono:
Nuz, timove statistiky nehovoria o vyrovnanosti nasich vykonov.
Najuzitocnejsim hracom 3. kola v time BA sa stava jednoznacne nas najsamlepsi seff arek. :wave: :wave: :wave:


Tímové štatistiky 3. kola

legenda: meno hráča - koľkokrát sa zarátali jeho body do tímových bodov - počet bodov získaných pre tím - koľko percent získal z tímových bodov daný hráč

Blue Angels
arek - 16 - 102 b - 34.00%
norvic - 9 - 70 b - 23.33%
Skorpion - 12 - 92 b - 30.67%
schwolco - 12 - 88 b - 29.33%
prepacte spoluhraci, uplne som zabudol natipovat :hroza:
a ako vidim tak arek tiez...
ja blbec :slap: nastastie nas norvic a skorpi podrzali. Zaciatok kola nam nevysiel, ale nas cas este urcite pride. Do toho anjeli :cinka:
opakujete? :thumbsdown: :bee:
areeeek :D
come ooon man, neni sme az taki dobri aby si nemusel tipovat :D
švolco píše:areeeek :D
come ooon man, neni sme az taki dobri aby si nemusel tipovat :D
vypadol mi vcera net a naskocil az teraz :nervy: :pc:
norvic + skorpi :respekt:
po pomalom zaciatku sme sa stabilizovali v strede tabulky....chcelo by to jeden nadpriemerny vykon :cinka:
pohodka..pred nami su same slabe timy, ktore predbehneme jednym dobrym vykonom :ciga:
Norvic, Skorpi :good:
toto kolo slapete :clap:
arek píše:pohodka..pred nami su same slabe timy, ktore predbehneme jednym dobrym vykonom :ciga:
slabe??? sak len pockaj, pojdem po tebe :hit2:
nejakych sardiniek sa nebojime! :D
Ivan píše:
arek píše:pohodka..pred nami su same slabe timy, ktore predbehneme jednym dobrym vykonom :ciga:
slabe??? sak len pockaj, pojdem po tebe :hit2:
rozmyslam, ze si dam namiesto kapra tento rok na stedru vecer pirane :hmm: co povies? :sarcasm:

norvic a skorpi :thumbsup2: ja toto kolo branim :hiding:
madarske pirane k vianocnej veceri :lol:
arek, pekna trefa. Svolco uz lezi opily pod stromcekom?
Skorpion píše:arek, pekna trefa. Svolco uz lezi opily pod stromcekom?
a ty si ma rovnako krasne doplnil :good: takto si to predstavujem pani, uz to len dnes udrzat, aby sme sviatkovali na 1. mieste. :yes:
super chalani :good:
ja sa strasne ospravedlnujem.. o pol stvrtej rano som sem prisiel, ostaval jeden zapas, tak na ten som sa vykaslal..
skvele chalani, posledne dni nam paradne vysli :good:
svolco sa zabudol v satni s hosteskami, ale superov sme dokazali porazit aj so systemom 1-1-1. :cinka:
2740 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES