Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BLUE ANGELS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

no chlapi...posledne kolo bude holy boj o Play-Off. Este sme v nom ani raz nechybali, tak snad to vyjde aj tentoraz :good: Do toho anjeli :!: :wave:
bojujeme o PO...
Obrázek
:rofl:
vsak drzime formaciu. Len j0man nam to trochu kazi :-D
Ideme nato chlapi. Vela stastia v PO.
V zakladnej casti sme nic moc netipovali...ale naco sa trapit, ked to staci naplno rozbalit az v PO, vsakze.

Do nich chlapi :!: :!: :!:
krasa chlapi :!: :clap: zostavaju 4 zapasy, a nam staci vyhrat 2 z nich. Do nich :!:
no, v trojici to asi nepojde :hroza:
včera vám to vyhral sám, tak si zaslúžil den volna :jn:
Ohlund píše:včera vám to vyhral sám, tak si zaslúžil den volna :jn:
on si vzal asi rovno 2
No tak to už asi nebude volno ale myslím že je za tým dejf :hmm:
je to tam :clap: :wave: Kentom sme dovolili iba 2 vyhry, jednu z toho ked jojusko nenatipoval. Takze si ani netukli :hehe:
Teraz nas cakaju suvereni ZC Evil Insiders, ktori v tejto sezone riadne slapu. Vlani nas vyradili prave oni (4-1 na zapasy), takze im mame co vracat :box: . Snad budu po volnom 1. kole bez formy a my to vyuzijeme. Ved ked sme vyradili druhy tim tabulky, tak preco nie aj prvy? :jn:
Do toho anjeli :!:
no co chlapci, chcete aj naskok, nech je to trosku dramaticke :cookies:
chlapi prepacte za to netipovanie ale nedalo sa. teraz ich vyrademe a ideme do SF :wave:
vyborne :wave: po 3 dnoch maju EI len jednu usmudlanu vyhru po predlzeni. Este 2 vyhry :pray:
:clap: Dnes treba zabojovat nech je to 3-1 vcera zabral arek a rozhodol v poslednej minute :klobuk:
zajtra uz od 17:00, tak nezabudnite natipovat radsej este dnes :!:
tak EI usmudlali dalsiu tesnu vyhru v predlzeni. 1 bodik :nervy: Takych Lions by sme poslali domov 4-0 na zapasy, s DD by sme viedli 3-1. Cize podavame super vykony, bohuzial EI su top a ak chceme postupit, musime do toho dat este viac.
mohli by ste trošku zabrať :jn:
Jedna vyhra nas deli od postupu. Dnes to nemoze pokazit. Vsetko musime do toho dat. Go Anjeli.
zijeme :good: :wave: dnes vsetko alebo nic :nervozny:
no čo čučky, dáte to? alebo si pôjdete leštiť bambusy? popravde by som bol radšej prvej možnosti, gl dnes a potom :bitka:
:-(
Uz na golfe?

Obrázek

:-D
Pani, tato prehra ma mrzi dvojnasobne, pretoze ja sam som sa na nej vyrazne podielal. V piatom zapase, ked sme prehrali v predlzeni o bod som v dobrej viere tesne pred uzavierkou zmenil tri svoje zapasy, aby som pokryl tie, kde sme mali rovnake tipy a prave tieto body nam potom chybali. Velmi sa na seba hnevam.
Kazdopadne dakujem za peknu sezonu, v lete som s tym uz chcel seknut, ale bol som rad, ze arek so mnou este rata, tak som pokracoval. Len skoda, ze som doveru neoplatil viac.
Zasa o bod :-(

Dalsia priemerna sezona. Keby sme postupili, hned by to vyzeralo inak.

Minimalne dalsiu sezonu si davam pauzu. Uz som na tipovanie nemal cas a stalo sa to pre mna skor povinnostou ako zabavou. Dakujem za spolupracu a drzim palce do buducna!
2740 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS