Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BLUE ANGELS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

norvic- vidiet ze i naberal prax na s :D evere
!!! Vynikající výsledek !!! Porazit ptáky ohniváky to se opravdu musí ocenit. :yahoo: :yahoo:
Skvěle zabodoval Skorpion :good:
norvic i arek také mistrovské výkony :cool:
Být v takovém týmu je paráda :yes:

:povzbudzovanie: :povzbudzovanie: :povzbudzovanie: GO GO BLUE ANGELS :povzbudzovanie: :povzbudzovanie: :povzbudzovanie:
tak dnes sme si vybrali slabsi den, ale nastastie sme v tabulke nestratili, skor naopak :)
takze treba sa striast z tejto velmi tesnej prehry a dnes opat naplno zabodovat :clap: :clap: :clap:
nestasna prehra :-( ale nevadi, v tabulke sme poskocili :cool:
moj vykon bol na nic ale ani sa necudujem pretoze ked som to tipoval tak som mal v sebe zopar marhul a vodiek. :oslava:
dnes hockey kent, to by nemal byt problem :cinka:
Joj to byla smůla :-O taková těsnovka prohra.

:povzbudzovanie: :povzbudzovanie: :povzbudzovanie: GO GO BLUE ANGELS :povzbudzovanie: :povzbudzovanie: :povzbudzovanie:
Dnes sme dostali riadny vyprask :doh:
ajajaj, arek sa mi akurat dnes smial kym sme este nevedeli vysledok :lol2:
aj tak sme stale pred vami :butt: :fucker:

nevadi chlapi, aj taketo nevydarene noci musia byt :) pokym je ich co najmenej tak nie je co riesit :good:
arek píše:
dnes nastúpia Hockey Kent proti nášmu tímu , pre švolca nás poraziť, by nemal byt problem :cinka:
Ani nebol zdolal vás sám. :fucker: :D Dobrý tip,vyšiel ti. :good: :D
Včera asi nějak blbě svítil měsíc :D no občas to nevyjde i jiným borcům....
Nevadí !! Makáme dál,ještě stále velká šance na výhru v turnaji.

:povzbudzovanie: :povzbudzovanie: :povzbudzovanie: !!! BOJOVAT BLUE ANGELS !!! :povzbudzovanie: :povzbudzovanie: :povzbudzovanie:
Zaver ako sa patri - vykon kola nas posunul do finale :taptap: GM vie, kedy ma najviac zabrat. Arek dnes dosiahol najvyssi pocet bodov a posunul nas na druhe miesto v tabulke. Superom vo finale budu Army Men. :povzbudzovanie:
eeej tak to sme sa pekne vysvihli :thumbsup: zabojovali sme a nakoniec budeme bojovat o celkove prvenstvo :clap:
dnesnu noc mame volno ale na zajtra uz musime byt pripraveny. Caka nas velke finale proti Army Men :yes:
Zajtra absolvujeme individualnu pripravu na zapas:
norvic - :cinka:
skorpion - :box:
excelent - :hit:
arek - :vitaz:
Cize ja budem trenovat zdvihanie pohara. :biglol:

PODME ANJELI :clap: :clap: :clap: :!: :!: :!:

este pred turnajom som si tipol v ankete ze to vyhraju Army Men tak snad nebudem mat pravdu
Těším se na náš zápas, a věřím, že historie se zopakuje :frajer2: :box:
A když ne, tak co, vždyť je to jen tipovačka :oslava:
ou, ou....sefko zasiahol v najspravnejsej chvili :frajer2: ...pekna trefa, porazili sme druhy najlepsi vykon a to uz je co povedat :good:

tak vo finale dame zo seba vsetko...pome anjeli!!!
Ehm... no nejak sme v tabulke klesli na 3. miesto... tak aspon o tu bronzovu zabojujme
vobec nemam chut ani natipovat. Od zaciatku turnaja sa pri zhode bodov rozhodovalo podla vzajomneho zapasu. A kvoli kajovej staznosti, ktora vlastne ani nebola staznost, maro zmenil celu tabulku. Je to smiesne.
Natipujem to ale beriem to tak ze hrame finale s AM :frajer2:
arek píše:vobec nemam chut ani natipovat. Od zaciatku turnaja sa pri zhode bodov rozhodovalo podla vzajomneho zapasu. A kvoli kajovej staznosti, ktora vlastne ani nebola staznost, maro zmenil celu tabulku. Je to smiesne.
Natipujem to ale beriem to tak ze hrame finale s AM :frajer2:
Ze strany AM máte podporu, taky hrajeme finále s vámi, ať už ty dohady dopadnou jakkoli :frajer2:
Celkem trapná záležitost :-( no jestli to někomu za to stojí.... :ja_neviem:

Myslím,že turnaj jsme zvládli v pohodě,na start ostré KTL jsme velmi dobře připraveni !!!
Nebude to jednoduché,ale máme na to hoši !!! :cool:

:rocker: :rocker: !!! BLUE ANGELS DO BOJE !!! :fan: :fan:
:yahoo: :yahoo: Gratuluji arek i Skorpion famozní výkon :yahoo: :yahoo:
Tak jasná odpověď všem pochybovačům náš GM perfektně natipoval a společně se Skorpikem 24 bodů !!
Já zatáhl roletku :oops: ale radost mám i tak :D
excelent píše::yahoo: :yahoo: Gratuluji arek i Skorpion famozní výkon :yahoo: :yahoo:
Tak jasná odpověď všem pochybovačům náš GM perfektně natipoval a společně se Skorpikem 24 bodů !!
Já zatáhl roletku :oops: ale radost mám i tak :D
Gratuluju k prvnímu místu, výbornej výkon :good:
RESPECT :respect:
Gratulujem k zisku 1 miesta na Elite Trophy. :oslava: :serus: : Podávali ste skvelé vyrovnané výkony počas celého turnaja a zaslúžene ste ten turnaj vyhrali. :pivo3: :pivo2: :pivo2: Tak to poriadne oslávte a pripravte sa na náročné súboje v KTL. :frajer2: Onedlho to šialenstvo začne a na oslavy už nebude čas. :D
shit, to bol vykon :yes: :scare: gratulujem neviem k akemu miestu ale asi prvemu teda :lol2:
pani mozeme si zablahozelat, vyhrali sme turnaj Elite Trophy :yahoo:
je mi jedno ze oficialne to tak nie je, pretoze nepovazujem za seriozne pozmenit pravidla den pred finale.
Nasu moznu ucast v buducom rocniku tohto turnaja budem este velmi zvazovat.

Myslim si ze v tejto sezone mame velmi silny tim a v KTL mozeme pomyslat na najvyssie priecky :frajer2: ale nerobme si zas velke oci uz na zaciatku a budme radsej skromnejsi a pojdeme v sezone pekne krok za krokom :yes:
:vitaz: perfektny vykon pocas celeho turnaja! Super sme sa doplnali.
2740 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS