Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BLUE ANGELS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Takto to :censored: posledne dva dni :hroza: . Esteze je to play-off, kde sa to vlastne cele rozhodne. Takze makame naplno! :povzbudzovanie: :povzbudzovanie:
To hej, posledne 2 dni boli bieda. Dnes hrajeme stvrtfinale proti zralokom a velmi sa bojim o vysledok. Arek a norvic totiz nestihli natipovat prvy zapas medzi Carolinou a Atlantou, ktory sa dnes zacina (alebo ak chcete, uz sa zacal) o 19-30 :-/ :thumbsdown: Verim v postup!
nakoniec je celkom fajn, ze sme skoncili az druhi, lebo falconov sa bojim viac ako Attak Sharks. Neratal som vsak s tym, ze dnes zaciname uz 19.30 :doh: ja hadam tym jednym stratenym zapasom nic nepokazim, viac sa bojim o norvica, lebo on nenatipoval ani vcera :ja_neviem:
do prcis :hroza:
posledne dva dni beriem plne na seba....predvcerom vieme vsetci preco, nechapem ako mi usiel ten jeden zapas :bitka3:
a ten vcerajsok, na stadion som prisiel ale na zapas som zabudol nastupit..kurna, sefe tie roztlieskavacky pocas sezony do kabiny nepustaj pred zapasom :D
sorry chalani, nestava sa mi to casto, snad som si vycerpal zabudlivost na celu sezonu :oops:
pohoda norvic, nic sa nedeje, iba ti ukrojim 80% z platu :lol:
k tomu, co sa ti prihodilo predvcerom, tak nevadi, skusili sme, nevyslo, chybicka se vloudila. Ale presne na to mame tento pripravny turnaj :yes: aby sme si odskusali taketo takticke veci. Teraz sa uz pocas sezony budeme vediet vyvarovat podobnym chybam :cinka:

Teraz uz len dufat, ze zajtra budeme oslavovat postup do semifinale :)
arek píše:nakoniec je celkom fajn, ze sme skoncili az druhi, lebo falconov sa bojim viac ako Attak Sharks.
Je to tam :clap: Arek, mal si pravdu! Cez Falcons by sme nepresli :)
Dnes ste zatipovali fakt skvele chlapci, nie co dodat iba :poklona2: Len tak dalej! :povzbudzovanie:

Skorpion ak budes takto skvele tipovat aj nadalej :prines_pivo: :pivo3:
:wawe: skorpiooon :wawe:
Tym Falcons sme sa napokon nevyhli, ale musime ich dnes proste zdolat.
Tak hrrr do nich anjeli! :box:
norvic mas 80% percentne premie za to minule pochybenie :D a pred vykonmi skorpiona sa sklanam :poklona: ja so stivim sme sa sustredili na defenzivu :yes:
falcons dnes pocitia nasu silu :clap: PODME ANJELI :wawe:
Takze prave som doratal ako sa nam dari v jednotlivcoch a vyzera to takto:
arek - 61
norvic - 71
Skorpion - 92
Steven - 69


Jasne vidiet, ze ja a arek sme skvela defenziva :frajer2: Skorpi podava neskutocne vykony, myslim, ze keby sa mala zratat tabulka jednotlivcov celkovo v elite, tak Skorpion by kraloval na prvom mieste :cool:
Vdaka pani! :thumbsup: . Niekedy sa dari, inokedy nie. Teraz je to nastastie ten prvy pripad :) Vsetci to tahame velmi dobre. Dufam, ze to tak bude pokracovat a dostaneme sa co najdalej :povzbudzovanie:
Steven píše:Takze prave som doratal ako sa nam dari v jednotlivcoch a vyzera to takto:
arek - 61
norvic - 71
Skorpion - 92
Steven - 69


Jasne vidiet, ze ja a arek sme skvela defenziva :frajer2:
ja som dokonca az brankar :lol:

tak pani, mame vsetci natipovane, pred dnesnym semifinale nam zostava uz len modlit sa :modlenie:
:poklona2: :taptap: :serus: :pivo3:
Skvely vykon norvic! Sme tam! :taptap: :good:
Parada norvic :good: Este dotiahnut ten posledny krok :povzbudzovanie:
Vyborne anjeli! Sme tam. Druhy rok po sebe sme vo finale Elite Trophy. :wawe:
Takze este posledny najtazsi krok je pred nami, nesmieme polavit.
Takze hrrr do nich anjeli! :box:
Tak ani druhykrat sa nam to nepodarilo :-( Inak to bol dobry turnaj a skvele vykony su prislubom pre hlavnu cas KTL
Tak to je velka skoda, couz druhe miesto je tiez pekne a ked si vezmeme ako sme mohli dopadnut keby vyslo co sme chceli. Uz sa tesim na novu sezonu, verim ze takto budeme pokracovat aj dalej! Takze ANJELI :clap: :wawe:
nevadi, 2. miesto je vyborny vysledok :thumbsup: priprava splnila svoj ucel a to je dolezite. Navyse steven ako novacik v time sa uz naplno u nas aklimatizoval a na sezonu nastupi ako skuseny anjel :yes:
arek píše:nevadi, 2. miesto je vyborny vysledok :thumbsup: priprava splnila svoj ucel a to je dolezite. Navyse steven ako novacik v time sa uz naplno u nas aklimatizoval a na sezonu nastupi ako skuseny anjel :yes:
Len skoda, ze som sa tak neukazal :?
Steven píše:
arek píše:nevadi, 2. miesto je vyborny vysledok :thumbsup: priprava splnila svoj ucel a to je dolezite. Navyse steven ako novacik v time sa uz naplno u nas aklimatizoval a na sezonu nastupi ako skuseny anjel :yes:
Len skoda, ze som sa tak neukazal :?
bol to kratky turnaj a nie vzdy sa pritrafi skvela forma. Timovo sme to ale zahrali vyborne, ved aj ty sam si zahral par krat takticky na triko timu a nie len na seba :) Ale vravim, nebolo to o vysledkoch.
No a urcite si bol lepsi ako GM :D
jejda, tak skoda, nevyslo to ani druhykrat...spiders ale boli nad nase sily, podali skvely vykon
nuz nevadi, nemame sa zaco hanbit...tim vyzera byt dobre zlozeny, uz sa tesim na sezonu :frajer2:
Steven, ved ty to rozbalis pocas sezony, verim tomu :wawe:
norvic píše:jejda, tak skoda, nevyslo to ani druhykrat...spiders ale boli nad nase sily, podali skvely vykon
nuz nevadi, nemame sa zaco hanbit...tim vyzera byt dobre zlozeny, uz sa tesim na sezonu :frajer2:
Steven, ved ty to rozbalis pocas sezony, verim tomu :wawe:
To je sice pekne :D Ale taketo komentare mne nikdy nepomohli, potom vzdy vymyslam tipy aby bolo co najviac bodov a je ztoho :ho*no: :D
steven ty chces, aby som s tebou rozviazal zmluvu kvoli malemu sebavedomiu? :D Anjeli su predsa najlepsi, tak ziadne reci o tom, ze ty si zly tiper a neviem co.
arek píše:steven ty chces, aby som s tebou rozviazal zmluvu kvoli malemu sebavedomiu? :D Anjeli su predsa najlepsi, tak ziadne reci o tom, ze ty si zly tiper a neviem co.
Ako poviete PAN GM :poklona2: . Ale nie, vazne sa budem snazit najviac ako viem a hadam niecim prispejem! DOTOHO ANJELI !
2740 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS