Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BLUE ANGELS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

arek píše:steven ty chces, aby som s tebou rozviazal zmluvu kvoli malemu sebavedomiu? :D Anjeli su predsa najlepsi, tak ziadne reci o tom, ze ty si zly tiper a neviem co.
Ste najlepsi, len pokial nenarazite na korytnacky. Na nas neviete zahrat. Uz dva krat sme vas poslali predcasne na dovolenku a verim, ze aj tuto sezonu vas tam posleme :-P
Uz zacina sezona, tak treba si trochu rypnut do superov :twisted:
A arek, nechces prestupit k nam? :D
Ivan píše:A arek, nechces prestupit k nam? :D
ak nas vyradite aj tuto sezonu, tak o tom zacnem uvazovat :razzi:
Ivan píše: Ste najlepsi, len pokial nenarazite na korytnacky. Na nas neviete zahrat. Uz dva krat sme vas poslali predcasne na dovolenku a verim, ze aj tuto sezonu vas tam posleme :-P
to by ste sa najprv museli dostat do PO, aby ste nas pripadne mohli vyradit, ale tuto sezonu citim, ze korytnacky budu verne svojim menam...pomale a zelene od zavisti :lol2: :box:
norvic píše:
Ivan píše: Ste najlepsi, len pokial nenarazite na korytnacky. Na nas neviete zahrat. Uz dva krat sme vas poslali predcasne na dovolenku a verim, ze aj tuto sezonu vas tam posleme :-P
to by ste sa najprv museli dostat do PO, aby ste nas pripadne mohli vyradit, ale tuto sezonu citim, ze korytnacky budu verne svojim menam...pomale a zelene od zavisti :lol2: :box:
Tak toto sa ti podarilo :D
My sa do PO dostaneme, o nás sa neboj, len aby ste to neboli vy, kto nam bude po zakladnej casti zelat vela uspechov v PO.
dufam, ze tych par dni volna ste si uzili poriadne, lebo od zajtra makame na plno :cinka: . Show zacina :wawe:

+ motivacne video
uvod nam moc nevysiel, ale nevadi. Dnes zaciname opat o 18:00 :!: :!: :!:
No zacal som vynikajuco, len co je pravda :hroza:
Tak dnes to opat nevyslo podla predstav. Dnes sa hraje dost zapasov tak verim, ze dnes zlomime tipersku smolu! ANJELI :wawe:
nuz zaciatok nam nevysiel opat raz podla predstav. Co sa pamatam, tak sme zaciatky mali vzdy na :ho*no:...
Ale nevadi, sezona je dlha. Tak hore hlavy anjeli, tiperske stastie nam raz zacne priat. :wawe: :wawe: :wawe:
kurnik, preco hraju vsetci inac ako v priprave? :D
Steven, zatial nas jednoznacne tahas :wawe: ja este zjavne oslavujem dobru pripravu :oslava:
len aby ma arek neposlal na farmu :bitka3:
norvic píše:kurnik, preco hraju vsetci inac ako v priprave? :D
Steven, zatial nas jednoznacne tahas :wawe: ja este zjavne oslavujem dobru pripravu :oslava:
len aby ma arek neposlal na farmu :bitka3:
Hned sa lepsie tipuje, ked vyjde jeden den :good: Ale nie vazne mi toto pomohlo a trosku dodalo sebavedomie, lebo po tej priprave a katastrofalnom zaciatku. Ale tiahnem ? To si prehnal, to je oj prvy dobry vykon :D :beee: :thumbsup: Inak skoda Chicaga, tam som mal tiez remizu a tie nase presilovky jeden gol mal urcite padnut...
COME ON ANGELS! :wawe:
tak ti to steven vyslo :taptap: krasne stupame hore tabulkou a drzime uzky kontakt so spicou :) dnes to musime zahrat takticky, a potom uz naplno zautocime :clap:
arek píše:... dnes to musime zahrat takticky, a potom uz naplno zautocime :clap:
tak nasa slavna taktika na dnesok
norvic píše:2
2
1
Skorpion píše:2
2
1
arek píše:2
2
1
Steven píše:2
2
1
:hroza:

:skodoradostny: :pivo_uslo: :skodoradostny2:
:hufi:
:lol3: ani som si to nevsimol, ze ste dali take :hufi:
umelci :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:hufi: :oops:
:clap: :clap: :clap: :clap: :wawe: :wawe: :wawe:
Tak to tu ještě nebylo.... :wowo: :wowo: ale nic ve zlém sranda musí být :cool: :cool:
Kvoli takemu vysledku aky sme dosiahli sme to ani nemuseli menit :D
Ach kua a povodne som mal pripravene prave tie spravne tipy teda by som mal 6 bodov ale bol som to zmenit priblizne o stvrtej, skoda ideme dalej :povzbudzovanie:
Nevadi Steven, ty si proste nechcel byt iny :D
Neva chlapi, sranda musi byt, utuzili sme vztahy a terazky ideme vyhravat. :frajer2:
zdravim Blue Angels,niekdajsieho velkeho rivala Firebirds a tesim sa na dalsie spolocne suboje tentokrat vo farbach maciek :thumbsup:
Dneska skvely vykon Skorpion a norvic, najlepsi vykon dna co sa tyka timov! Skvele uz sme treti :wawe:
do pekla, to kedy sa zmenil zaciatok zapasov vcera? este rano som pozeral, ze o jednej zacinaju, v pohode mam cas a vecer som uz ani nestihol si vsimnut, ze dva zapasy boli zacate...mohli sme mat este o dva body viac :bitka3:
2740 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS