Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BLUE ANGELS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Myslím,že jste bojovali statečně a nemáte se za co stydět!

NHL zdar ! BLUE ANGELS Čest a Velké uznání !
bojovali sme ako sa dalo, ale vyhrat sa podarilo korytnackam...
V poslednej casti som dokonca studoval aj analyzy zapasov a tipovanie slo horsie ako obycajne, co dodat... :)
snad len ze som rad ze som bol clenom takeho tradicne rodinneho teamu ako blue angels a tesim sa na rozluckovu oslavu.
Uz dlhsie som avizoval svoj odchod "do dochodku" po tejto sezone, skoda ze sa nepredlzil aspon o par tyzdnov.

Blue Angels prajem vela uspechov a trofeji do dalsich rokov a taktiez by som bol rad ak by este vela rokov vydrzala ta tipovacka a forum ktore sme tu spolocne rozbehli. Moje srdce je odteraz modre :wink:

go angels!
krasne slova dok :good: . Dakujeme ti za odvedenu pracu, ved hadam sa z dochodku este vratis :)
ďakujeme doktor :frajer2: škoda, že tu nie je dačo, ako klubová sieň slávy
3x hurra pre doktora :groupwave: :groupwave: :groupwave:

Bolo mi ctou tipovat s takym tiperom ako si ty, doki.

Klubova sien slavy sice neexistuje, ale doktor sa zaraduje medzi tiperov BA na ktorych sa nezabuda :

Kelemantia, andy, BigPete, doktor
Taak chalani a vsetci fanusikovia BA, mam pre vas zlu spravu! :cry:

Nakolko od septembra az do januara som na 90% v zahranici, tak zial nebudem moct tipovat a pravdepodobne ani navstevovat toto skvele forum. :| Teda buducu sezonu sa budete musiat zaobist bezomna. Dufam, ze arekovi sa podari udrzat pri zivote tento tim a popripade s nim dosiahnut vacsie uspechy ako tento rok. :clap: :clap: :clap:



:!: A zaroven, vyzyvam kohokolvek, kto by rad robil tabulky buducu sezonu, a vie, ze to bude moct robit, nech sa mi ozve. Podmienkou su ochota a mat nainstalovany excel 2003 alebo lepsi, vsetko ostatne ja vysvetlim ak bude treba. :D Ten dotycny by si to mohol nanecisto odskusat pocas MS 2008, tak preto to vravim takto skoro.
:cry: :cry: :cry: :bye2: :bye2: :bye2:
tak vela stastie norvic tam v zahranici, ale ked sa vratis, tak miesto v BA bude pre teba volne :!: :thumbsup:

vdaka aj tebe za skvele odvedenu pracu v nasom time :frajer2:
arek píše:vdaka aj tebe za skvele odvedenu pracu v nasom time :frajer2:
keby len vo vasom time :roll: predsa norvic je osobnost tejto sezony :good:
wild aj ty si sa zmilil NORVIC je osobnost celeho HF jednou z nich :cool:
zdravim angels, su nejake novinky, pletky, trofeje? :)
doktor píše:zdravim angels, su nejake novinky, pletky, trofeje? :)
no serus doktor. Nic nove nemame, nic :D , uhorkova sezona. Ale v buducej sezone bude trofej :frajer2:
no tohto roku to vidim tiez na tie uhorky prevas mili andelici :lol2: :lol2:
jj ja som to chcel tiez napisat ale tak bolo mi ich luto :lol3: a ked chcete trofejtak ajt ak prvy enbduete prvy budu IC
uhariek nikdy nie je dost :lol3:
aaano chlapci aano. Tam sa radsej starajte o svoje timy :P
Robime konkurz na tiperov Blue Angels. Kazdy, kto sa chce stat clenom najlepsieho timu KTL, nech mi napise PM :clap:

ja s j0manom mame momentalne tvrdu letnu pripravu :cinka: :box:
xixi takze arek este stale vedie tento tim .... :D ....no tak nech sa dari...
buducu sezonu isto vyhrate druhe miesto...vam to prajem.. :oslava:
diky kuko si fakt mily. Vy budete mat to tretie. :D
Ste najslavnejsim klubom celej KTL..Vasa historia vlastne ohranicuje i hostiriu KTL..Ste zakladujucim klubom , ale momentalne vase obdobie nie je priliz dobre..
Moja predpoved.. Budete sa pohybovat opat v strede tabulky :) .
Zdravim anjelov zo studeneho Svedska! :)

Len sa nenechajte vytacat chvastunmi z ostatnych timov. :D Rok 2009 bude rokom modrych anjelov. Povedala mi to skandinavska Teodora. :lol: Inac, aby ste si nemysleli, ze tu len tak zahalam, tak hladam mladych nadejnych talentov pre nas tim BA zo zahranicia. Javia sa tu 2-3 potencialni mladenci. Ako spravny skaut budem situaciu monitorovat nadalej. :frajer2:

Tak sa drzte v novej sezone, a vsetkym vytrite zrak. Hlavne tym vydryduchom z Mighty Bulls a Ice Cats. :D :P :oslava:
A starych dobrych tiperou nehladate?Ak ano tak sa hlasim do konkurzu.
jasne badhed, uz som ti napisal SS :good:
cize arek uz som oficialne v Blue angels?
no badhedku ale ten banerik by si si mal asi zmenit..

vitaj opat na zapade..
Mal by som len jednu prosbu : Kto ma moznost kupit pro hockey sektembrovy v ktorom su zostavy a tak ak sa este samozrejme vydava.Peniaze poslem.Vopred dakujem
badhed ved si mi neodpisal na ss :D . Tak mi pekne odpis a hod mi icq, dohodneme podrobnosti :wink:
2740 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS