Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BLUE ANGELS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

...a dnes na mojom konte zasvietila nula :| . Ale podrzal nas doktor s norvicom a uz sme na predposlednom mieste :thumbsup: . 3 body od bodovaneho 4. miesta.

GO BLUE ANGELS GO !!!
skvele doktor :clap:
snad je nasa pociatocna kriza uz zazehnana a teraz ta kriza pride na ostatne timy :D
pani pomaly sa dvihame hore, ale hlavne vasou zasluhou, lebo ja mam momentalne skvelu (ne)formu :eek2: :thumbsdown:
konecne zaberame timovo...raz potiahne jeden, inokedy druhy....este by to potrebovalo vysperkovat nase vykony a vidim to nadejne aj na 4. miesto :frajer2: ....a mozno aj vyssie :roll:
aj ked sa to mozno nezda, ale najlepsim hracom nasho timu minuly tyzden bol j0man....skvele :clap:

ostava uz len nejakych 7 hracich dni, takze hrrr, anjeli, do toho
nj, sám som sa divil, posledné dni mi vyšli :) ešte to treba trošku vytiahnuť v tímoch :good:
uff...dnes som to uplne pobabral....ale arek s doktorom nas potiahli....skvely vykon.....pevne dufam, ze do konca kola nas uz nepostihne ziadny vypadok a aspon na 4. miesto sa prepracujeme :cool:
neboj to zvladneme. Firebirdov si vychutname v poslednom kole :D
Pekne pani, posledne dve kola nam vysli :clap: . Uz sme na bodovanom 5.mieste, co je na ten slaby uvod velmi dobre. Teraz sa snazme pretlacit sa este viac dopredu :twisted: , ale nezabudajme na zadne vratka - Spiders su tesne za nami.

GO BLUE ANGELS GO :!: :!: :!:
chlapi vazna vec.
nestiham tipovat a co je horsie nerobi mi to radost..
je toho na mna vela, skola, robota...
pokusim sa to potiahnut do konca sezony a potom by ste ma snad mohli nahradit kelem..
to ako prestanes tipovat uplne? :cry: ...skoda :?

to je rozpad BA:))...j0man, doktor...asi pride nova krv :roll:

ale dnes este treba pochvalit j0mana, pekny vykon od neho :clap: :clap:
možno by som aj ostal, ale dostal som ponuku, arek mi vlastne povedal, že môžem ísť, že chce aj on zmenu, takže idem a zrovna teraz, keď som začal šlapať ako za starých časov :) no čo už :( BA však vždy zostane v mojom srdci, je to môj najobľúbenejší klub od môjho začiatku na fóre, mrzí ma len, že zrovna pôsobenie tu mi zrovna príliš nevyšlo
J0man+doktor dnes skveleeee :good:
Ja som bol zase slaby, ako cele toto KTL kolo. :eek2:
Super uz sme na 4.mieste spolu so Spiders, do konca chyba uz len jedno kolo, takze dnes tipujte umne :D . A jasne, FireBirds su o bodik pred nami, takze co tto znamena? :lol:

PS: J0man normalne som zacal lutovat ze som ta pustil :oops:
wov :shock: ...dve odchadzajuce hviezdy nas potiahli, skvele :clap: ....tie nase suboje s FB v poslednom kole su uz veelmi vtipne :lol2: ....ale tak co uz, musime ich zase predbehnut, co ine nam zostava :D
ake dve? Ved doktor zostava az do konca celej sezony. Teda ak som ho dobre pochopil minule na icq. :D
heh vole neopovazte sa nas predbehnut zase lebo spacham harakiri :lol: ako vravim vzdy je vsetko o dohode a teraz je dohoda medzi canesom a j0manom ;) kto chce nech si to pochopi ako on chce ale nemusi byt vzdy vsetko tak ako to bolo vcera 8)
HORUCA NOVINKA Z TABORA :!: :!: :!: :!:
ZLEPSUJUCI SA J0MAN ZOSTAVA U NAS :!: :!: :!: :!: :clap: :clap: :clap:

A dnes hrame mega zapas s rivalmi FireBirds :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: . IDE O VELA TAKZE GO ANGELS GOOOOO
podrobnosti si precitate v teme FireBirds.
hosi ak nas aj dnes predbehnete tak spacham nieco strasneee. tak to radsej neriskujte :D
areku, som rád, že si rád, lebo aj ja som rád :D takže bojujeme :hit: :fight:
tak sme vam to ukazali 8) ale ako vcera arek napisal, slava vitazom cest porazenym
nevadi. Aj porazka je uspech :D
no musim povedat, ze po nasom zaciatku je aj tesne 5. miesto uspech....posledny tyzden sme pekne zabrali...sme boli az traja v top10 za posledny tyzden...1. j0man, 3. doktor a 8. ja.....arek 55., asi uz naberal sily na nove kolo :D
ja som v poslednej dobe uplne katastrofalny. Sorry pani. :oops:
mame za sebou dve kola a sme na tom celkom dobre. Spokojny som hlavne s J0manom 8)
2740 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES