Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BLUE ANGELS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

ja nemozem, viem, ze by sme mali byt skor nasrati, ale

:rofl: :haha:

historicky pocin :paperbag:
titul umelci kola je nas :vitaz:

:cepi:
To jako fakt? :sok: :rofl:
Nejdřív jsem myslel, že jste zapomněli natipovat ... ale potom :klobuk: ... :-D :-D :-D
krasny vykon dnes, podme sa udrzat v tej spicke az do konca kola :box: Uz len 4 dni.
myslím, že nakoniec to je celkm parádne kolo pre nás :klobuk: :good:
pekne chlapci, toto kolo bolo ako beh na 1 milu, dlho dlho skoro vsetci pekne pokope a pred koncom sme sa utrhli a na konci si to uz ustrazili :tlap:
a aby som nezabudol, vitazstvo je o to cennejsie, ze sme ho zaknihovali aj napriek tomu nasmu blackoutu :giggle:
krasne sme vyladili top formu na koniec kola a vybojovali prve miesto. Prvi sme aj v celkovej tabulke sezony. :clap: Playoff mame iste, otazny zostava super, na ktoreho v nom narazime.

Podme skusit vybojovat co najlepsiu poziciu do playoff. Do toho anjeli :wave:
tentoraz ten zaver uplne nevysiel, ale nevadi. V celkovej tabulke sme zostali na cele konferencie, ale uz je to len o bodik. V poslednom kole to bude velky boj, sancu na 1. miesto maju stale 3 timy :nervozny:

Dnes je volny den, nove kolo zacina zajtra.

Do toho anjeli :wave:
toto bolo take vyklusavanie :ciga: a teraz treba v poslednom kole naladit formu na plejof :cinka:
Walt :-O krasny vykon.
nuž toto kolo sme to celkom nedotiahli podľa predstáv, dúfam, že do PO naskočíme s rozvahou v tipoch, bo niekde sekáme všetci stejný výsledok a nie vždy to dopadne :wink2:
no nevyslo to, ale v druhej konferencii by sme boli druhi, to len timy v nasej sa nejak moc snazili. :-D
Do prveho kola ideme proti hladnym piranam, tak ich prosim nechajme nadalej hladne :box:

Hapymu gratulujem ku krasnemu 5. miestu medzi jednotlivcami, celkovo! :good:
A my traja, sme sa skvele doplnali. WildCelt mal kvalitny zaciatok sezony, Walt stred a ja zaver. :cool:

Do nich anjeli :wave: :jupi:
inak v základnej časti sme nazbierali 2434 bodov. Rovnako ako Hungry Piranhas :sok:
presne ako pise arek, my 3 sme to mali pekne rozlozene a hapy je nas jasny lider

posledne kolo nam moc nevyslo, skoda, ze sme sa aj v nom neudrzali v prvej trojke

no nevadi, aspon nebudeme pod velkym tlakom ako najvyssie nasadeni

no ale nakoniec je to aj tak jedno, lebo ako sa hovori, playoff je aj tak nova sutaz, tak podme na to :box:
arek píše:
ned 03. dub 2022 19:50
inak v základnej časti sme nazbierali 2434 bodov. Rovnako ako Hungry Piranhas :sok:
Přesto statistický model od Matolina vás favorizuje 65:35 % Tak uvidíme... Těším se na souboj :frajer:
tak po roku tu mame opat, ak ma pamat neklame, vybojovany zapas cislo 7 :waa: tak snad to tento rok dopadne lepsie ako ten minuly :pray:
jj, žijeme :box:
tak sme to nakoniec nedali, nevadí, však o nič nejde :wink2: :frajer:
ďakujem celému tímu za sezónu, bolo to fajn, :good: :klobuk:
dúfam že sa vidíme aj v tej budúcej v rovnakom zložení :frajer:
Díky za vyrovnanou sérii. Potvrdilo se, že poslední krok je nejtěžší! Po takovém boji by jste si zasloužili říct, že jste vypadli s pozdějším vítězem KTLky! 😁
koncime s hlavou hore, bojovali sme pekne. :good: Playoff je zial krute a rozhoduje v nom aktualna forma, ktoru mali Piranhas momentalne lepsiu.
Sezona to bola celkovo vydarena, vacsinou sme sa pohybovali na vrchnych prieckach a sli sme ako namazany stroj.
Neviem ako vy, ale ja budem pokracovat dalej v individualke a budem sledovat dalsi priebeh PO, tie suboje vypadaju zaujimavo :slintac:

Rovnako ako Walt verim, ze nastupime do sezony 22/23 v rovnakom zlozeni. :)
tak borci prinášam skvelú správu a novinku zároveň : :cool:
Do novej sezóny sa mi podarilo získať zaujímavého hlavného sponzora : Geriavit Pharmaton
a ďalšieho, čo budeme mať na dresoch : Konopné mazání Legalized. :frajer:
Pochopiteľne obaja sponzori nás budú počas celej sezóny zásbovať svojimi výrobkami. :sok:
Tal som Vám hádam spravil náladu a naštartuje vás to k poriadnym výkonom :box:
to mi chces povedat, ze si pharmaton geriavit nebral uz vlani? :dup:
:lol2:

ja by som poprosil vybavit este nieco aj na pamat, lebo si nejako nikdy nepamatam, co som vlastne natipoval :eek2: :unsure:
2740 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS