Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BLUE ANGELS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

arek píše:Skorpi si vcera dokonca vzal individualne volno, asi sa psychicky pripravuje :cool:
Asi tak :lol: . Uplne som zabudol natipovat :buch: .
:yahoo: :yahoo: :yahoo: a je to taaaam :yahoo: :yahoo: :yahoo:
Nenechali sme nic na nahodu a najlepsim vykonom dna sme sfukli lidra konferencie.
:groupwave:
A sme druhiiii! :winner2:
Vidis excelent, vravel som, ze ty si nechavas svoje body na dolezitejsie zapasy. Dnes si to dokazal. :wawe:
Chalani, tak toto kolo bolo dlhe a zaujimave. Po prvej tretine som to videl velmi biedne ale dokazali sme sa ohromne vzchopit a vysvihnut sa na druhe miesto v konferencii. Velmi si cenim, ze sme sa vobec nevzdali. :!:
Takze dnes hrame vsetko na skorpiona aby sme mu pomohli k co najlepsiemu umiestneniu v jednotlivcoch. Skoda, ze si predvcerom zabudol natipovat, strasne som ti drzal palce aby si bol minimalne v top 3.

hrrrr do nich angels :groupwave:
paraaada, vykonom kola sme potvrdili nasu skvelu formu :clap: len aby nam vydrzala co najdhsie :yes:
norvic famozny vykon, z 8 zapasov si uhadol 7 :!: :taptap: excelent taktiez super :cool:
2. miesto je velmi dobre a opat mame ucast v playoff o nieco istejsiu. :frajer2: Uz to chyba len potvrdit v poslednom kole, ktore bude mat len 17 dni, skonci vlastne uz pred ZOH.

najblizsiu noc si beriem osobku na sopka :hit: tento zapas si mozeme uzit bez stresov a nemusime mysliet na zadne vratka :wawe:

po zapase nebude chybat bujara oslava :pivo: :oslava:
Tak 5.kolo pro náš tým dopadlo nakonec velmi dobře !!! Zisk druhého místa je opravdu velký úspěch po krizi která nás postihla v průběhu.
Držím Vám všem dneska palce,aby jste uspěli v individuálce :yes: zasloužíte si to :good:
wow, tak koniec kola ako z rise snov. Najprv sme zdolali lidra konferencie a napokon sme ukoncili caspers ich 6-zapasovu vitaznu seriu...pekne pani :clap:
Skorpion a arek, gratulujem vam k vybornemu umiestneniu v individualke. :cool:
A excelent, tvoje posledne vykony su velmi slubne do dalsieho kola. :good:

Takze den oddych :oslava: a hor sa do finisu. :cinka: Snad nam to vyjde. :frajer2:
skvele zvladnute kolo anjeli, pozitivom je aj to, ze excelentovi sa v poslednych dnoch zacalo darit :good:
skorpion, ja aj norvic sme dosiahli aj pekne individualne uspechy :taptap:

uz zajtra zaciname posledne kolo, a ako sa tak pozeram na postupnost nasich umiestneni v jednotlivych kolach (9., 5., 4., 3., 2.), tak co nam vychadza :?: :clap:
Myslim si, ze ucast v PO nam uz neujde, treba to uz len potvrdit :yes:

DO TOHO BLUE ANGELS :wawe:
excelent ty si mal vcera narodeniny? sa ani nepochvalis :wink: Vsetko najlepsie teda a nech sa dari v KTL :clap:
Obrázek
Tak sa pridavam. Vsetko najlepsie excelent. Nech ti forma vydrzi a dovedies nas do finale. :clap: :clap: :clap:
Po tom katastrofalnom zaciatku to dopadlo vynikajuco :groupwave: . 9-5-4-3-2, taka je nasa bilancia umiestnenia za 5 kol. Po tej 2-ke by mala nasledovat 1-tka :)

Individualka dopadla taktiez skvele. Myslim, ze ziadne tym nema 3 hracov v TOP-20 :good:
Skorpion píše:Po tom katastrofalnom zaciatku to dopadlo vynikajuco :groupwave: . 9-5-4-3-2, taka je nasa bilancia umiestnenia za 5 kol. Po tej 2-ke by mala nasledovat 1-tka :)

Individualka dopadla taktiez skvele. Myslim, ze ziadne tym nema 3 hracov v TOP-20 :good:
ale má : Steelers :smile03:
6. TA
14. ivan23
19. aris
ivan23 píše:
Skorpion píše:Po tom katastrofalnom zaciatku to dopadlo vynikajuco :groupwave: . 9-5-4-3-2, taka je nasa bilancia umiestnenia za 5 kol. Po tej 2-ke by mala nasledovat 1-tka :)

Individualka dopadla taktiez skvele. Myslim, ze ziadne tym nema 3 hracov v TOP-20 :good:
ale má : Steelers :smile03:
6. TA
14. ivan23
19. aris
Ja som myslel v tomto kole. Celkovo nemame 3 v TOP-20.
Díky za přání :D sem to zapíjel v baru tak doufám,že nebudu někde v bulváru :smile03:

V dalším kole přeji všem spoluhráčů hodně štěstí a dobrou mušku v tipovačce !!!

:rocker: !!! DO BOJE ANGELS !!! :rocker:
aj ja ti prajem exo všechno nejlepší k narodeninám a nech sa ti v tipovačke,robote i súkromnom živote darí. :oslava:
Díky Dean,jo a na Poště už nepracuji 3 dni před koncem zkušební doby jsem dostal padáka.Někdy pokecáme,ale dneska už nemam moc čas.
Vcera sme to s oslavami asi trocha prehnali :oslava: Hlavne norvic s excelentom, ktori tancovali na stole az do rana :rocker: a podla toho dopadol aj dnesny zapas. Ja s arekom sme sa dostali zo satne az v druhej tretine, norvic si zabudol jednu korculu a excelent si domotal a zauzloval snurky :) . Dnes to snad bude lepsie :povzbudzovanie:
pod vplyvom alkoholu sa nehra velmi dobre :ejha: ale uz sme vytriezveli a dnes nas caka bohata nadielka zapasov :clap:
zatial vsetko podla planu chlapi :lol:
vsetci uz maju naskok, ako sme chceli a teraz ich zacneme dobiehat, aby sme sa nenudili ku koncu :wawe:

hrrr do nich anjeli
Presne tak. Nie je umenie vyhrat ked od zaciatku vedies :D
norvic, excelent :good: :cool: super vykon, chcem vase podpisy :clap:
arek píše:...chcem vase podpisy :clap:
na karticku? na pupok? na zadok? ci na priatelkine prsia? :-P
Zvedáme se ze dna :box: musíme zabojovat !!!
Je to šíleně vyrovnané,každý bod má cenu zlata.

!!! Bojovat BLUE ANGELS Bojovat !!!
:povzbudzovanie: :povzbudzovanie: :povzbudzovanie: :povzbudzovanie: :povzbudzovanie: :povzbudzovanie: :povzbudzovanie: :povzbudzovanie: :povzbudzovanie: :povzbudzovanie:
Toto kolo moc nepomaham, musim pridat viac treningov :cinka: :cinka: :cinka: . Ale pozitivne je, ze sa pomaly splhame nahor :clap:
rano, ked som uvidel vysledky, tak som vedel, ze je so mnou zle-nedobre :oops: rovnako dopadol aj excelent, ale nastastie mame v time super borcov skorpiona a norvica, ktory nas potiahli :cool: :wawe:
skorpion bol vyhlaseny za prvu hviezdu zapasu a mal problem dostat sa zo stadionu prec, lebo sa na neho vrhali davy fanusiciek :slintac:
no Skorpion, dnes fullhouse...extra treningy sa vyplatili :clap: :clap: :clap:
Raz potiahne jeden, inokedy druhy. Tak to ma byt (teda okrem idealneho pripadu, kedy tahaju vsetci :D ). Zatial je to riadne vyrovnane, takze netreba polavit :povzbudzovanie: .
2740 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO