Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BLUE ANGELS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

arek píše:
stř 04. bře 2020 22:47
tak nasou posilou na Playoff sa stava stary harcovnik a dlhorocny anjel j0man Tak vitaj spat j0man a dufam, ze nie si sklamany z toho, ze ides nam
ďakujem pekne, som polichotený, že si zo mňa spravil jednotku draftu :-D a samozrejme sa teším na našu ďalšiu spoluprácu, verím, že pomôžem k obhajobe :box:
Zmeny v Blue Angels:
  • lucime sa excelentom. Exo u nas posobil dlhsie, takze za vsetko velka vdaka a poklona :poklona: V roku 2019 sme i vdaka nemu ziskali nas prvy titul :cup:
  • novym clenom timu sa stava veteran, matador KTL, takisto byvaly veduci KTL, ci zakladatel timu Ice Cats WildCelt. Ocakavania su obrovske :-D Vitaj medzi anjelmi Wildo :moj:
  • nasa playoff posila z minulej sezony j0man podpisal v Crazy Meerkats
Takze do sezony 2021 v tomto zlozeni:
arek - GM
Walt
hapy
WildCelt

:wave:
no tak este nepredbiehajme :stop2:

hadam prejdem lekarskou prehliadkou, predsa len uz nie som najmladsi :-P a uvidime co este agent vydoluje od areka, moze to byt jedna z poslednych zmluv, ktore podpisem a treba sa zabezpecit na dochodok :giggle:

len aby to nedopadlo nejako takto :mf:
tak vitaj Wildo :klobuk:
som rád, že ťa znova vidím, :wink2: :yes:
Tak ti to zacina Wildo u BA ,v losovani konferencii to dopadlo dobre,nemusim riesit ako oddelit tych fans v tyme ICE CATS ktory ti tu v nasom meste ostali za ty roky verny do dnesnych dni :klobuk: a predideme sporom s tymi co ta tiez radi uvidia v meste ale fandia tymu maciciek. :) Tak good luck v novej sezone prajem. :)
Tak dnes zaciname, co najviac stastnych tipov, uvidime kam nas az zavedu :bavme:
:nervozny:

Do nich anjeli!
tak 1. kolo nam nevyslo uplne podla predstav, ale mame 5 kol na napravu. Podme to skusit napravit hned v tomto druhom :box:
:hiding:

veru tak, hlavne ja mam co napravovat, snad sa chytim
pekna trefa Wildo. Plny pocet :cinka:
tak raz za x rokov sa aj nieco taketo podari :respect:
Wildo gratulka k individualke tohto kola,znovu ta to chytilo a hned sa to prejavilo na vysledkoch tvojom i tymu ,dobry vysledok chalani tymovo :good:
Po pomalejším rozjedu plujeme na vlně druhých míst. Nakonec jsme ho dokázali těsně urvat i v tomhle kole, dobrá práce. :rocker: PO by nás nemělo minout.
jj, dnes ti to pekne sadlo, gratulujem aj k individuálke, len tak ďalej... :klobuk: :good:
(ja pozbieram puky a idem šatne) :hroza:
Walt, my to istime zozadu :wink2: veterani to rozbaluju az v plejof :giggle:
zacina to vypadat slubne s Playoff. Prvy nepostupujuci tim na nas straca 9 bodov. Akurat sa toho Playoff obavam, ked vidim, ako slape Hockey Kent i FireBirds :nervozny:
klídek arečku, v tomto musím dať Wildovi za pravdu, my sa fakt rozbiehame až v PO
vieš dobre prečo máme tieto výsledky v ZČ, lebo my si to možme dovoliť, ja individuálku neriešim, tak si občas dovolím aj ůskopičiny"
v PO to už je o inom, takže by som sa sústredil na to PO :wink2:
skoda, skoro cele kolo sme sa drzali hore a nakoniec je z toho najhorsie umiestnene v sezone :hroza:
Ak posledne kolo uplne nepokazime, tak PO dame :jupi:
ako za mňa osobne velké sorry :hroza:
neskutočne ma to poobchádzalo posledne tri kolá, des :oops:
jaaaj, presne ako pisal arek, na zaciatku to vyzeralo, ze by sme mohli konecne zabojovat o vitazstvo v kole a nakoniec sme bojovali o to, aby sme neboli posledni :oops: no nic, ide sa dalej :cinka:
sme tam, plejof :wave:

ocitli sme sa v pozicii, kde mozeme len prekvapit, ziaden tlak, mne to vyhovuje :buchac:
tak plejof sme dali docela jasne a ted nas caka vitaz zakladnej casti FireBirds.

Ako sme dopadli medzi jednotlivcami?

15. hapy - 62b (umiestnenia 15 - 8 - 56 - 7 - 38 - 32)
26. arek - 52,5b (46 - 26 - 40 - 16 - 14 - 10)
40. WildCelt - 29,5b (61 - 26 - 6 - 50 - 33 - 28)
63. Walt - 2,5b (48 - 37 - 27 - 55 - 40 - 54)

Podla tohto umiestnenia urcim aj poradie najazdov v playoff.

Dnes zaciname. Do nich anjeli :wave:
zaciatok dobry, pani :!:
tak Walt to pekne odpalil :scare: ako sa hovori, plejof je ina sutaz ako ZC :frajer:













wildik :hiding:
tak dnes som to teda tiež odpálil, ale do vlastnej :hroza:
2740 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS